Ranking saison 2012/2013

 

ClassNomPrénomRang
1  LAMBERT  Christophe  0R/306
2  THEBEAULT  Christophe  0R/243
3  COLDRICK  Paul  0R/211
4  DRYGLAS  Jonathan  0R/154
5  LEFEVRE  Jonathan  0R/133
6  STORME  Antoine  0R/132
7  DUDOGNON  Samuel  0R/128
8  ABDOU  Adlaine  0R/128
9  LEMERRE  Richard  0R/125
10  DIONET  Frederic  0R/120
11  CATALAN  François  0R/119
12  VIVIER  Dimitri  0R/116
13  MROCZKOWSKI  Stephan  0R/114
14  GOSSEZ  Jean-Ludovic  0R/113
15  RAIWET  Julien  0R/112
16  LAUMONIER  Franck  0R/107
17  VERRECCHIA  Matthieu  0R/101
18  PILORGE  Romuald  0R/097
19  FAURIE  Christophe  0R/097
20  JAINE  Stéphane  0R/093
21  GEBLEUX  Loic  0R/090
22  LEMINOUX  Sylvain  0R/089
23  LEVAL  Fabrice  0R/080
24  LONCLE  Cyrille  0R/071
25  SPASENOVIC  Williams  0R/066
26  RENAC  Nicolas  0R/062
27  JUILLARD  Jean-Charles  0R/062
28  DOUGNAC  Manu  0R/041
29  CHRISTIDIS  Élie  0R/103
30  SELLIN  Patrice  0R/098
31  DAUSSEINS  Christophe  0R/072
32  DUMORTIER  Roger  0R/065
33  DUPRAT  Mathieu  0R/062
33  VIOLETTE  Ludovic  0R/062
35  ROBAINE  Eric  0R/058
36  LETEXIER  Franck  0R/050
37  DARRAS  Michael  0R/049
38  FARLET  Didier  0R/047
39  CARNEIRO  David  0R/046
40  GAUTHIER  David  0R/044
40  MAILLET  Rodolphe  0R/044
42  CHATET  Jérôme  0R/043
42  VITON  Pierrick  0R/043
44  LE LÉDAN  Marion  0R/040
45  LE TYNEVEZ  Franck  0R/038
46  DUQUESNOY  Julien  0R/037
47  BELLIER  Franck  0R/036
48  GENET  Christophe  0R/033
48  LELONG  Kevin  0R/033
50  BRUNET  Sabrilla   0R/032
51  MASSOL  Cedrick  0R/031
51  SILLY  Rénaldo  0R/031
53  FOURNIER  Olivier  0R/029
54  EVEN  Vincent  0R/028
54  RENOUX  Julien  0R/028
56  BOUCHON  Patrick  0R/027
56  DEGAY  Franck  0R/027
56  ROCHETEAU  Jessy  0R/027
59  TABUTEAU  Yorrick  0R/025
60  LARROQUERE  Nicolas  0R/024
60  RUMFELS  Fabien  0R/024
62  FERMENT  Steve  0R/022
63  BONNET  Stéphane  0R/021
63  DUDOGNON  Pacôme  0R/021
63  VILETTE  Gérald  0R/021
66  DELAYE  Nicolas  0R/019
66  DERRIEN  Franck  0R/019
66  LEFEVRE  Gérard  0R/019
69  LEFRANCOIS  Kévin  0R/018
69  MUS  Sébastien  0R/018
69  PLOUVIEZ  David  0R/018
72  PIERRET  David  0R/016
72  SEVERIN  Jean-Michel  0R/016
74  ADEMI  Celion  0R/015
74  ARCAS  Xavier  0R/015
76  RENVOIZÉ  Olivier  0R/014
76  SROKA  Bruno  0R/014
78  FOUCAUT  Thierry  0R/013
79  ARIAS  Firmin  0R/012
79  GAVORY  Élie  0R/012
79  JOVINEL  Jérémy  0R/012
79  MATUSIAK  Gilles  0R/012
83  OLLIVIER  Nicolas  0R/011
84  COZ  Pierre-Damien  0R/010
84  LECAREUX  Charles  0R/010
84  LOREK  Johan  0R/010
84  MAGNAN  J-François  0R/010
88  BOUVIER  Laurent  0R/009
88  DE LA ROUERE  Frederic  0R/009
88  GIRAUDEAU  Marc  0R/009
88  PEAUTAU  Wenceslas  0R/009
92  GUERDER  Fabien  0R/008
92  PEREIRA  Daniel  0R/008
92  RODRIGUES PINTO  Manuel  0R/008
95  DA CRUZ  Cedric  0R/007
95  DARCOURT  Gael  0R/007
95  PIGEON  Ludovic  0R/007
95  PRAVE  Steve  0R/007
99  GAUTIER  Julien  0R/006
99  HONRAEDT  Frederic  0R/006
101  AUVRET  Mickaël  0R/005
101  COURNARIE  Gildas  0R/005
101  COUTAGNE  Maurice  0R/005
104  HAVET  Christophe  0R/004
104  HEUVELINE  Benoit  0R/004
106  GUERINI  Carole  0R/003
106  JOLIVET  Yan  0R/003
106  RENAULT  Ludovic  0R/003
109  BAUCHET  David  0R/002
109  CAUCHARD  Thomas  0R/002
109  JACQUET  Richard  0R/002
112  CAPLAU  Joanny  0R/000
112  HAMELIN  Pascal  0R/000
114  BOURDIN  Pierre-Yves  1R/14
115  BAVOUX   Damien  1R/13
116  WISSAM  Kassem  1R/12
117  DIAMY  Julien  1R/11
117  GERVAIS  Philippe  1R/11
117  HERVET  Sylvain  1R/11
120  PIAUD  Laurent  1R/10
120  SALINGUE  Philippe  1R/10
122  FASTRE  Richard  1R/09
123  VERHEU  Gianni  1R/08
124  LANGRENNAY  Grégory  1R/07
125  GODIN  Damien  1R/06
126  LEMOINE  Karine  1R/04
126  TOWO  Gabriel  1R/04
128  CHAUVAUD  Julien  1R/01
129  GERMANY  Gim  2R/14
130  LELOIR  Franck  2R/02
131  BENDAHMANE  Karim  2R/00
132  GADESAUDE  Cecile  5R/05
133  AGNOLA  Alessandro  6R/12
134  LESSA GUEDES  Wellington  0R/068
135  COUEDON  Fabien  0R/065
136  LEQUELLEC  Cédric  0R/064
137  CHEVRIER  Landry  0R/061
138  GALISSAIRE  Jean-Sébastien  0R/059
139  CHAUVEAU  Olivier  0R/048
139  LABOUILLE  Dimitri  0R/048
141  BRUNET  Frédéric  0R/045
141  LAIGLE  Vincent  0R/045
143  AFYON  Levent  0R/038
144  BERNARD  Nicolas  0R/037
145  BOCAHUT  Samuel  0R/036
145  HAVARD  Christophe  0R/036
145  WAILLY  Christophe  0R/036
148  BERG  Régis  0R/035
149  ROGER  Thierry  0R/034
149  VANDEPITTE  Louis  0R/034
151  LANGLET  Fabien  0R/033
151  NELSON BOREL  Rémi  0R/033
153  LHOMME  Thomas  0R/032
154  CAUDRON  Olivier  0R/031
155  GODEAU  Kevin  0R/030
156  DE SAN FELIX  Steven  0R/029
157  FREITAS  Ricardo  0R/028
158  LESPAGNOL  Éric  0R/027
159  BABINOT  David  0R/024
159  COCHARD  David  0R/024
161  VERCRUYSSE  Gilles  0R/023
162  FERNANDEZ  Ilario  0R/022
162  FERREIRA  Julien  0R/022
164  AUBERT  Mickael  0R/019
164  MERLIN  Thibault  0R/019
164  SKNOEZECK  Yvan  0R/019
167  BABINOT  Anthony  0R/018
167  FUNCK  Eric  0R/018
167  MAGNANON  Fréderic  0R/018
167  PICOT  Fernand  0R/018
167  ROLLAND  Denis  0R/018
172  BISSONNET  Gaëtan  0R/017
172  HAVEZ  David  0R/017
172  THOMAS  Christophe  0R/017
175  VALEIX  Vincent  0R/016
176  LEMAZURIER  Rodolphe  0R/015
176  MIALDEA  Mikael  0R/015
176  MOINET  Gaétan  0R/015
179  GANGNERON  Mathieu  0R/013
179  SANTRAINE  Cédric  0R/013
181  CAVELIER  Mickael  0R/012
181  CRETE  Aurélien  0R/012
181  VAILLAND  Alexandre  0R/012
184  DODDS  Alex  0R/011
184  GARCIA  Maxime  0R/011
184  SENE  Arnaud  0R/011
187  CAMOU  François  0R/010
187  LARROQUERE  Anthony  0R/010
187  PEROU  David  0R/010
187  TESSON  Jonathan  0R/010
191  CHABRIER  Luc  0R/009
191  PAVY  Réginald  0R/009
193  CHABALIER  Cédric  0R/008
193  GUILLON  Damien  0R/008
193  PINTO MONTEIRO  Nicolas  0R/008
193  ROUILLE  Anthony  0R/008
197  DENIS  Sébastien  0R/007
197  VILMAIN  Sébastien  0R/007
199  GUERCHE  Mael  0R/006
200  COTET  Anthony  0R/005
200  GOLHEN  Yann  0R/005
200  ROSSIGNOL  Adrien  0R/005
203  CARRE  Olivier  0R/004
203  JOSSE  Joel  0R/004
203  SABRE  Olivier  0R/004
206  DA COSTA  Manuel  0R/003
207  BABINOT  Olivier  0R/002
207  HOUZIAUX  Sébastien  0R/002
207  ODUNCU  Vakkas  0R/002
207  PINARD  Fabrice  0R/002
207  ROUSSEAU  Mehdi  0R/002
207  SEBIRE  Romain  0R/002
213  BENOIT  Sébastien  0R/001
214  BERT  Franck  0R/000
214  CHASSAING  Stephane  0R/000
214  MOREAU  Fabrice  0R/000
217  MARS  Didier  1R/15
218  DESPLAT  William  1R/14
219  GIRAUD  Landry  1R/13
219  LECERF  Kevin  1R/13
219  MERLAUD  Lionel  1R/13
219  PERON  Pascal  1R/13
223  BOUTTIER  Samuel  1R/12
223  LECOMTE  Laurent  1R/12
223  PRZYBYLSKI  Frédéric  1R/12
223  THIERREE  Michael  1R/12
227  PORTERAT  Stéphane  1R/11
227  SALTARIN  Jeremy  1R/11
227  SIMON  Christophe  1R/11
230  BORBEAU  Severine  1R/10
230  CHASSEPORT  Ludovic  1R/10
232  LE PAVEC  Charles Yves  1R/09
232  MACONNERIE  Francky  1R/09
232  ROBERT  Lionel  1R/09
235  GUICHET  Mickael  1R/08
235  HAVRET  Donovan  1R/08
235  POULIN  Thierry  1R/08
235  RAKOTO  Alain  1R/08
239  FREITAS  Antonio  1R/07
240  TRAPP  Christian  1R/06
241  GIMEAU  Éric  1R/05
242  LECAVORZIN  Gregory  1R/01
242  MARCHAND  Gabriel  1R/01
244  CHOPIN  Pascal  1R/00
245  JACQUET  Thomas  2R/15
245  LAMSIOUJI  Mohamed  2R/15
247  LAURENT  David  2R/14
248  BOUCHER  Gael  2R/11
248  MORETTI  Nicolas  2R/11
250  LEPRETRE  John  2R/09
251  LAUVERGEAT  Kevin  2R/07
252  FLECHER  Jacques  2R/01
253  LASSERON  Cyril  4R/03
254  SABOURIN  Sebastien  5R/14
255  MILOCHE  Francis  NC/07
256  THAMI  Bahra  0R/218
257  MARGONTIER  Jean-Christophe  0R/124
258  PINAUD  Benoit  0R/096
259  OUHANNOU  Yassir  0R/093
260  DARRAS  Gregory  0R/076
261  BIENCOURT  Franck  0R/070
262  LIOT  Dominique  0R/067
263  LANNAY  Pascal  0R/065
263  VERSCHAEVE  Laury  0R/065
265  PARIS  Rémi  0R/059
266  LEFORT  Mallory  0R/058
267  LEBON  Gwendal  0R/057
268  KEOSYPHANTONG  Bounhack  0R/054
268  MARCHESSEAU  Xavier  0R/054
270  CORREIA  Bruno  0R/051
271  BREGENT  Erwann  0R/048
271  BREUIL  Julien  0R/048
271  DEROEUX  Mickaël  0R/048
271  PIZT  Geoffroy  0R/048
275  LUNEAU  Claude  0R/044
276  THOMAS  Anthony  0R/042
277  SENANT  Gaetan  0R/041
278  DESHAYES  Frederic  0R/040
279  HEROLT  Daniel  0R/037
279  LANDRIEAU  Arthur  0R/037
279  LEBON  Cedric  0R/037
282  BAUDERLIQUE  François  0R/036
282  GOSSEZ  Karine  0R/036
282  GUEDES  Armondo  0R/036
285  CRUZ  Karine  0R/035
285  MORGAN  Yvon  0R/035
287  BENSAID  Youssef  0R/034
287  ZAUSA  Fabien  0R/034
289  DROILLARD  Patrice  0R/033
290  AMIAUD  Romain  0R/032
290  LABBÉ  Johnny  0R/032
290  PAMBRUN  Dylan  0R/032
293  ALLEMAN  Jean-Alexandre  0R/031
294  BROTHIER  Stephane  0R/030
294  KERDREUX  Damien  0R/030
294  ROUSSEAU  Laurent  0R/030
297  CHEMLALI  Abdessamad  0R/029
297  COLLING  Fabien  0R/029
299  LETERME  Steve  0R/028
299  SMET  Jérôme  0R/028
301  CLOAREC  Benoit  0R/027
301  DA COSTA  Cyril  0R/027
301  MILLET  Romain  0R/027
301  WAGON  Mathieu  0R/027
305  BORTOLUZZI  Philippe  0R/026
306  DE LORIOL  Bertrand  0R/025
306  DUFROS  Cyril  0R/025
306  FLORENTIN  Olivier  0R/025
306  LEBRUN  Laurent  0R/025
306  MARLY  Karl  0R/025
306  PLOUVIEZ  Christopher  0R/025
312  BARAILHE  Thomas  0R/024
312  BELAIR  Christian  0R/024
312  BERTHOU  Julien  0R/024
312  OLIVA  Tony  0R/024
312  PIGHI  Steeve  0R/024
312  TRAN  Thai  0R/024
318  AUFFRET  Sebastien  0R/023
318  FARIA  Philippe  0R/023
318  FILAINE  Sébastien  0R/023
318  QUEINNEC  Jeremie  0R/023
322  DE MARCO  Fabien  0R/022
322  GRISEY  Cedric  0R/022
322  HAMON  Jacquy  0R/022
322  LONGONI  Stephane  0R/022
322  MANDIN  Fabrice  0R/022
322  THIBAUDEAU  Eric  0R/022
328  GUEGUEN  Lucie  0R/021
328  PICKETT  Tom  0R/021
330  BORDELAIS  Raphael  0R/020
330  DY  Manuel  0R/020
330  MOUTMIR  Hamza  0R/020
330  MULLER  Jérémy  0R/020
330  PILLE  Sebastien  0R/020
330  PRODHOMME  Nicolas  0R/020
330  RIVIERE  Matthieu  0R/020
337  HERAUD  Paul  0R/019
337  MADIOT  Michael  0R/019
337  ROLLAND  Daniel  0R/019
337  TESSIER  Aurelien  0R/019
341  BOISGARD  Tony  0R/018
341  GROSBOIS  Frédéric  0R/018
341  LASSALLE  Wilfried  0R/018
341  MAGALHAES  Joan  0R/018
341  TRUBERT  Denis  0R/018
346  ACCART  Guillaume  0R/017
346  ALLAIS  Mederic  0R/017
346  BIET  Gérald  0R/017
346  LANGLOIS  Christian  0R/017
346  LAVAULT  Lionel  0R/017
346  PARAIRE  Nicolas  0R/017
346  RENAULT  Mickael  0R/017
346  ROBERT  Gaston  0R/017
346  VIENNE  Alain  0R/017
355  BERNARD  David  0R/016
355  GEUTIER  Pierrick  0R/016
355  LANGRENAY  Benjamin  0R/016
355  LANUSSÉ  Gérald  0R/016
355  MEURIN  Didier  0R/016
355  MOLINARO  Patrick  0R/016
355  VOIRIN  Guy  0R/016
362  AUTHE  Etienne  0R/015
362  BIRAULT  Emmanuel  0R/015
362  BREJOT  Frederic  0R/015
362  CHAUVEAU  Jérome  0R/015
362  CONSTANTIN  Philippe  0R/015
362  CROGUENNEC  Frédéric  0R/015
362  GAUDIN  Denis  0R/015
362  GRIT  Etienne  0R/015
362  VINCENT  Séverine  0R/015
371  BAHHATE  Youness  0R/014
371  BELAN  Olivier  0R/014
371  BERNARDEAU  Damien  0R/014
371  BOULESTEIX  Regis  0R/014
371  JANAC  Christophe  0R/014
371  MAROTEL  François  0R/014
371  SOARES  Georges  0R/014
371  THIBAUT  Gaétan  0R/014
379  BARANGER  Boris  0R/013
379  BORDAS  Hugo  0R/013
379  CARPENTIER  J-Robert  0R/013
379  CARRE  Dominique  0R/013
379  DEMILLY  Sébastien  0R/013
379  HENRIOT  Philippe  0R/013
379  LEMOUEL  Johnny  0R/013
379  PAUWELS  Olivier  0R/013
387  BRONIECKI  Ludovic  0R/012
387  EGRETEAUD  Christophe  0R/012
387  LECIGNE  Thierry  0R/012
387  MAC DONALD  Stuart  0R/012
387  MEUNIER  Willy  0R/012
387  MOUGEOT  Eric  0R/012
387  PRIGENT  David  0R/012
387  RESINES  Alain  0R/012
387  ROULLEAU  Jérome  0R/012
387  SAINVET  Jean Christophe  0R/012
387  VINGTIER  Nicolas  0R/012
398  ANTAR  Brahim  0R/011
398  BOURGEOIS  Pascal  0R/011
398  DELFOSSE  Benjamin  0R/011
398  GOMES  Frederic  0R/011
398  GUILLEMAIN  Maxime  0R/011
398  VALADOU  Stephane  0R/011
398  VILLAIN  Guillaume  0R/011
398  ZYWICA  Frederic  0R/011
406  BELLIER  Corentin  0R/010
406  CHENIC  Yann  0R/010
406  DHUIT  Cédric  0R/010
406  DOCQUIERE  Gregory  0R/010
406  DUQUESNOY  Cédric  0R/010
406  HAUTSON  David  0R/010
406  LE COZ  Thierry  0R/010
406  QUZMOU  Ayad  0R/010
406  SAENGER  Franck  0R/010
415  BAZOUIN  Laurent  0R/009
415  BOBIN  Tony  0R/009
415  COSMO  Thierry  0R/009
415  DOMINGUEZ  Charly  0R/009
415  HARSON  Stephane  0R/009
415  MARTIN  Philippe  0R/009
415  MILON  Thibault  0R/009
415  MOUES  Eric  0R/009
415  NELIAS  David  0R/009
415  REBERGUE  David  0R/009
415  RIOU  Yann  0R/009
415  ROCARD  Jocelyn  0R/009
415  SALANNE  Jeremy  0R/009
428  BARRY  Ludovic  0R/008
428  DANG  Patrick  0R/008
428  DEFOSSE  Jeremy  0R/008
428  DELAUNAY  Richard  0R/008
428  ENGELS  Tony  0R/008
428  GICQUEL  Patrick  0R/008
428  GUERENDEL  Christophe  0R/008
428  MERER  Glen  0R/008
428  MORGANT  Laurent  0R/008
428  PHILIPPE  Éric  0R/008
428  TROUER  Arnaud  0R/008
428  VU VAN  Francis  0R/008
440  ANDRAULT  Mickael  0R/007
440  BITARD  Maxime  0R/007
440  DENES  Ronan  0R/007
440  DESOUBRY  Sacha  0R/007
440  EBEM  Murat  0R/007
440  GAY  Sebastien  0R/007
440  KERMARREC  Sebastien  0R/007
440  MAZEIRAS  Cyril  0R/007
440  MEYER  Herve  0R/007
440  MURZIN  Mattias  0R/007
440  PELLETIER  Wilfried  0R/007
440  PETITBERGHIEN  Ulrich  0R/007
440  PILON  Joffrey  0R/007
440  QUEINNEC  Yves  0R/007
440  RONDARD  Emilien  0R/007
440  SIEWE  Georges  0R/007
456  DIAS MOREIRA  J-Philippe  0R/006
456  ERTUGRUL  Erhan  0R/006
456  FOULON  Christophe  0R/006
456  GUILBAUD  Patrick  0R/006
456  LE LAY  Patrick  0R/006
456  LE VUSUQUE  Nicolas  0R/006
456  LECONTE  Vivien  0R/006
456  LEGENDRE  David  0R/006
456  MACIOSZCYK  Pierre  0R/006
456  THOUZEAU  Raphael  0R/006
466  ABDALLAH  Manuel  0R/005
466  BENDRE  Vincent  0R/005
466  BOUILLEZ  Cédric  0R/005
466  BOURSIER  Mickael  0R/005
466  CHARLANNE  Nicolas  0R/005
466  DA FONTE  Paulo  0R/005
466  DURAND  Xavier  0R/005
466  FERNANDEZ  Alexis  0R/005
466  GERARD  Gregory  0R/005
466  GRESSIER  Pascal  0R/005
466  HOLDERBRAUN  Jean-Paul  0R/005
466  IBARRONDO  Frederic  0R/005
466  IMBERTIE  Thierry  0R/005
466  KANGIRAN  Selcuk  0R/005
466  MOUA  Tchor  0R/005
466  PÉNICHOU  Yoan  0R/005
466  PILLAIN  Kevin  0R/005
466  SOREAU  Benoit  0R/005
484  BAUTISTA  Bruno  0R/004
484  BERTHELOT  Julien  0R/004
484  BORDELOT  Frederic  0R/004
484  CRETEL  Mickael  0R/004
484  DANET  Samuel  0R/004
484  DELSERT  Yves  0R/004
484  DI-MASE  Christophe  0R/004
484  DUPONT  Christophe   0R/004
484  GUENETTE  Cyril  0R/004
484  GUILLEMOT  Stéphane  0R/004
484  KERROUCHE  Ahmed  0R/004
484  LAFORGE  Stephane  0R/004
484  LECARS  Anthony  0R/004
484  LEMALE  Sylvain  0R/004
484  MASSE  Julien  0R/004
484  MIREUX  Stéphane  0R/004
484  MOUAZAN  Stéphane  0R/004
484  NIOLLET  Florian  0R/004
484  RATIER  Christophe  0R/004
484  STOQUART  Jonathan  0R/004
484  THORAL  Christophe  0R/004
505  BECK  Frantz  0R/003
505  CHAUMET  Bertrand  0R/003
505  DEEHAN  Jason  0R/003
505  DELAGE  Fabrice  0R/003
505  DESHOUX  Cedric  0R/003
505  DURQUETY  Vincent  0R/003
505  EL HAMDOUCHI  Adam  0R/003
505  GACHE  Jean-Luc  0R/003
505  GUENIFFEY  Nicolas  0R/003
505  HERBAULT  Tony  0R/003
505  HEYMAN  Philippe  0R/003
505  JEROME  Sébastien  0R/003
505  KERHERVE  Dorian  0R/003
505  LE GALL  Olivier  0R/003
505  LESVENTES  Damien  0R/003
505  MADER  Alban  0R/003
505  MERMOZ  Tony  0R/003
505  MONRIBOT  David  0R/003
505  ROLLAND  Stéphane  0R/003
505  STUBLEY  Marc  0R/003
505  VANBESELAERE  David  0R/003
526  BELLON  Stéphane  0R/002
526  CANARD  David  0R/002
526  GLATRE  Muriel  0R/002
526  GOADEC  Nicolas  0R/002
526  HERBAUT  Patrick  0R/002
526  IGHAFI  Hicham  0R/002
526  LATOUCHE  Christophe  0R/002
526  MARECHAL  Julien  0R/002
526  OGER  Mickael  0R/002
526  PARAIRE  Hervé  0R/002
526  QUERTEMPS  Cedric  0R/002
526  RADIGOIS  Christophe  0R/002
526  ROBERT  Thomas  0R/002
526  ROUYER  Marc  0R/002
526  ROY  Jean Philippe  0R/002
541  BAUDELOT  Gabriel  0R/001
541  BOISSIERE  Carole  0R/001
541  COTTEREAU  Anthony  0R/001
541  COUSIN  Hervé  0R/001
541  DAGUZE  Benoit  0R/001
541  DE OLIVEIRA  Tony  0R/001
541  DENES  Damien  0R/001
541  DESMET  Grégory  0R/001
541  HERVAULT  Samuel  0R/001
541  KEOMANIKHOTD  Akhom  0R/001
541  LACHAUD  Guilhem  0R/001
541  LAOUENAN  Yohann  0R/001
541  LARDJOUNE  Gregory  0R/001
541  LEGRAND  Yves  0R/001
541  MACIEL DE ARAUJO  Bruno Nelson  0R/001
541  MENGARD  Emmanuel  0R/001
541  PREVOT  Patrice  0R/001
541  RAVON  Freddy  0R/001
541  TRAN  Lam  0R/001
541  VAILLANT  Christophe  0R/001
561  ANDRIEUX  Sébastien  0R/000
561  BERTHOMÉ  Jordi  0R/000
561  CAMARA SE  Emmanuel  0R/000
561  CASSADOU  Stephane  0R/000
561  DEVRIESE  David  0R/000
561  DUSSUET  Axel  0R/000
561  FOUCHE  Cédric  0R/000
561  GARCIA  Michel  0R/000
561  GAUDUCHEAU  Benoit  0R/000
561  GOZARD  Sebastien  0R/000
561  LAMIE  Frederic  0R/000
561  LEMONNIER  Christian  0R/000
561  MARTIN  Alban  0R/000
561  MORISSON  Christophe  0R/000
561  MOTILLON  Thomas  0R/000
561  OGER  Guenael  0R/000
561  PETITGENET  Florian  0R/000
561  PETITGENET  Alexandre  0R/000
561  THOLLE  Xavier  0R/000
561  TOBIJASZ  Joffrey  0R/000
581  AVRILLAUD  Dimitri  1R/15
581  BASSEZ  Sandrine  1R/15
581  BLANCHARD  Stephane  1R/15
581  BOURDEAU  William  1R/15
581  CAMOUS  Nicolas  1R/15
581  DEGHESELLE  Maxime  1R/15
581  DELABAUDINIERE  Laurent  1R/15
581  DESCAMPS  Pierre  1R/15
581  DESCHAMPS  Fabien  1R/15
581  FERRIER  Wilfried  1R/15
581  GAULY  Sebastien  1R/15
581  HARDY  Regis  1R/15
581  HOARAU  Laurent  1R/15
581  LE RAY  Régis  1R/15
581  MAGNANT  Tony  1R/15
581  MOREAU  Antoine  1R/15
581  MORILLE  Sebastien  1R/15
581  PARIS   Christophe  1R/15
581  POULLEAU  Cédric  1R/15
581  RASSE  Xavier  1R/15
581  SUAREZ PAZOS  Gautier  1R/15
602  BASSARD  David  1R/14
602  BIBARD  Damien  1R/14
602  BOUCHAUD  Jeremy  1R/14
602  BOUMRA  Leo  1R/14
602  BUFFET  Jonathan  1R/14
602  CHAMBARD  Eric  1R/14
602  CLOAREC  Steven  1R/14
602  COMPAIN  William  1R/14
602  DIVERRES  Ewen  1R/14
602  DUCANOS  David  1R/14
602  GRANET  Benoit  1R/14
602  HUBERT  Romain  1R/14
602  HYACINTHE  Frederic  1R/14
602  JAFFRY  David  1R/14
602  LAGANA  Sylvain  1R/14
602  LE YONDRE  Mickael  1R/14
602  MAGNE  Josselyn  1R/14
602  MAZAUDET  Stéphane  1R/14
602  MOREAU  Cyril  1R/14
602  QUESTE  François  1R/14
602  SAVONNET  David  1R/14
602  SUCHOT  Didier  1R/14
624  AMIAUD  Florian  1R/13
624  AUBERTIN  Herve  1R/13
624  BEDRYCZUK  Freddy  1R/13
624  BRACONNIER  Simon  1R/13
624  BRANDELY  Jean-Claude  1R/13
624  CHAMPANAY  Geraldine  1R/13
624  DERIAN  Mickael  1R/13
624  DIANE  Hamid  1R/13
624  DORCHIES  Jeremy  1R/13
624  DOS REIS  Joaquim  1R/13
624  ECALLE  Raphael  1R/13
624  GAUDIN  Cyrille  1R/13
624  GIMENO  Alain  1R/13
624  LESVENTES  Arnaud  1R/13
624  LUBAT  Nicolas  1R/13
624  MAERTEN  Pierre  1R/13
624  MENGER  Jimmy  1R/13
624  PETUYA  Philippe  1R/13
624  POUYE  Jonathan  1R/13
624  ROCH  Ludovic  1R/13
644  BERRIER  Cédric  1R/12
644  BOURSAUD  David  1R/12
644  CARRERE  Alexandre  1R/12
644  COCHEZ  Frederic  1R/12
644  DEPRET  François  1R/12
644  DI MARIA  Marc  1R/12
644  DOUSSIN  Baptiste  1R/12
644  DREUILLE  Guillaume  1R/12
644  FALLACHER  Nicolas  1R/12
644  GRATAIS   Pascal  1R/12
644  GUILLAUME  Frederic  1R/12
644  GUILLAUME  Samuel  1R/12
644  HAPIOT  Christophe  1R/12
644  LESAGE  Sylvain  1R/12
644  MACE  M-Antoine  1R/12
644  PATEAU  Nicolas  1R/12
644  PESQUIER  J-Christophe  1R/12
644  QUEMENEUR  Eric  1R/12
644  RENAULT  Sebastien  1R/12
644  SEGALA  Damien  1R/12
644  TESSIER  Cyril  1R/12
665  AMIRAULT  Johan  1R/11
665  BEAL  Herve  1R/11
665  BEAUMONT  Philippe  1R/11
665  COCHENER  Gregory  1R/11
665  COUIC  Nicolas  1R/11
665  DUBOIS  Sebastien  1R/11
665  DUVAL  Romain  1R/11
665  ENGEAMME  Philippe  1R/11
665  GENS  Fabien  1R/11
665  HEPCANLAR  Kenan  1R/11
665  LECLERCQ  Sébastien  1R/11
665  LEYZOUR  Damien  1R/11
665  MASSET  David  1R/11
665  MAURIN  Mickaël  1R/11
665  MOREAU  Dominique  1R/11
665  PICHARD  Stephane  1R/11
665  PLUMEREAU  Ludovic  1R/11
665  ROBERT  Cyril  1R/11
665  ROUYERAS  Christophe  1R/11
665  ROY  Ludovic  1R/11
665  SCHAIBLE  Sébastien  1R/11
665  SOUBIEUX  Aline  1R/11
665  TRANCHANT  Jerome  1R/11
688  ALVES  Antoine  1R/10
688  ARMAND  Loic  1R/10
688  BELLEC  Thierry  1R/10
688  BONNEAUD  Christophe  1R/10
688  CARRERE  Fabrice  1R/10
688  CESCA  J-Loup  1R/10
688  COTTET  Thomas  1R/10
688  DEFOSSE  Stephane  1R/10
688  DRU  Rodolphe  1R/10
688  FERRAND  Cedric  1R/10
688  FLORES  Michel  1R/10
688  GAUDREAUX  Julien  1R/10
688  HERROU  Patrick  1R/10
688  JAMET  Wilfried  1R/10
688  JAUD  David  1R/10
688  JOCALAZ  Nicolas  1R/10
688  LABBE  Frantz  1R/10
688  LECOMTE  Florian  1R/10
688  MAIRAND  Yannick  1R/10
688  MONLEZUN  Hervé  1R/10
688  OCCRE  Rudy  1R/10
688  PEREIRA  Jose  1R/10
688  RICHARD  Stephane  1R/10
688  THOUEMENT   Marc  1R/10
688  VIDAL  Michaël  1R/10
713  ANTUNES DE MATOS  Fernando  1R/09
713  ARLOT  Michael  1R/09
713  AUGE  Sebastien  1R/09
713  BERTHELEMY  Olivier  1R/09
713  CAUDAL  Jean Christophe  1R/09
713  CROCQ  Loic  1R/09
713  DENOIS  Romain  1R/09
713  DUBOIS  David  1R/09
713  GAVEL  Pierre  1R/09
713  KOZA  David  1R/09
713  LASBRAUNIAS  Samuel  1R/09
713  MINEAU  Julien  1R/09
713  NOEL  Jean  1R/09
713  OLIVA  Mathieu  1R/09
713  PEIGNE  Jean-Francois  1R/09
713  PHETPHOMASOUK  Anousak  1R/09
713  PRUVOST  David  1R/09
713  REAL  Xavier  1R/09
713  ROPERTO  Armando  1R/09
713  ROUX  Gwen  1R/09
713  RUMFELS  J-Marie  1R/09
713  SALINGUE  Julien  1R/09
713  VANDAMME  David  1R/09
736  ALEXANDRE  Matthieu  1R/08
736  AVRIL  Cedric  1R/08
736  BARBOSA  Manuel  1R/08
736  BARSACQ  Julien  1R/08
736  BASSON  Johann  1R/08
736  BELLIA  Angélo  1R/08
736  BERGUIN  Ludovic  1R/08
736  BIRONNEAU  Tony  1R/08
736  BOURGOIN  Mickael  1R/08
736  CHAILLOU  Dominique  1R/08
736  CHAMPIE  J Pierre  1R/08
736  CHATELIER  Kevin  1R/08
736  CHEVREUX  David  1R/08
736  GEMON  Jeremie  1R/08
736  GLORET  Olivier  1R/08
736  GOASAMPIS  Christophe  1R/08
736  GRIGNON  Vincent  1R/08
736  HAMON  Florian  1R/08
736  JACQUET  Christophe  1R/08
736  KAMBAR  Adel  1R/08
736  LAMMENS  Gregory  1R/08
736  LE GOFF   Yann  1R/08
736  LECARPENTIER  Damien  1R/08
736  LEGRAND  Pascal  1R/08
736  MASSIAS  Sony  1R/08
736  MAURY  Maurice  1R/08
736  MILOOD  Mickaël  1R/08
736  MISSUE  Franck  1R/08
736  PATEAU  Noël  1R/08
736  ROGNE  Julien  1R/08
736  ROUE  Mikael  1R/08
736  TALLEC  Goulven  1R/08
736  WAZZAU  Michael  1R/08
769  BARBE  Arnaud  1R/07
769  BOUCHER  Amédée  1R/07
769  BRUNETIER  Nicolas  1R/07
769  DAGORNE  Gwenael  1R/07
769  DESPRES  Ronan  1R/07
769  DUBART  Mickael  1R/07
769  DUHOURCQ  Laurent  1R/07
769  GERARD  Anthony  1R/07
769  GOUGET  Céline  1R/07
769  HAZEBROUCK  Herve  1R/07
769  JACKSON  Cid  1R/07
769  KY  Vincent  1R/07
769  LATOUR  David  1R/07
769  LE SAOUT  J-Michel  1R/07
769  LECOMTE  Nicolas  1R/07
769  MORAND  Anthony  1R/07
769  POUPAULT  Emmanuel  1R/07
769  RICA  Cédric  1R/07
769  RIVIERE  Nicolas  1R/07
769  SAILLOUR  David  1R/07
769  SOUILLE  Yohann  1R/07
769  TESSIER  David  1R/07
769  THOMASSIN  Jerome  1R/07
769  VASSEUR  Jean-Charles  1R/07
793  BARITEAU  Willy  1R/06
793  CAILLAUD  Nicolas  1R/06
793  CHAUMETTE  Loïc  1R/06
793  CUFF  Didier  1R/06
793  DAMBREVILLE  Marc  1R/06
793  DE SOUSA ROSA  Joao  1R/06
793  DEFONTAINE  Bruno  1R/06
793  DEFOSSE  Benoit  1R/06
793  DELECAMBRE  Nicolas  1R/06
793  DESCAMPS  Arnaud  1R/06
793  DIAZ  Laurent  1R/06
793  ELIES  Florent  1R/06
793  EYMA  Michel  1R/06
793  GANGNEUX  Sébastien  1R/06
793  GARNIER  Gregory  1R/06
793  GENEX  Thierry  1R/06
793  GONTERO  Patrice  1R/06
793  HOUEL  J-Michel  1R/06
793  JUDAS  Stéphane  1R/06
793  LABBE  David  1R/06
793  LE SAINT  Daniel  1R/06
793  LEBESNE  Christian  1R/06
793  LECARPENTIER  Stéphane  1R/06
793  LEMEE  Cedric  1R/06
793  PALUD  J-Yves  1R/06
793  PEDEN  Jacky  1R/06
793  PILLEFER  Thomas  1R/06
793  PILLOT  Mickael  1R/06
793  RICOEUR  Lionel  1R/06
793  THROMAS  Wilfried  1R/06
793  THYER  Steven  1R/06
793  VIGNEAU  Jérémy  1R/06
825  ANOUVOMG  Viengkam  1R/05
825  AVENEL  Chrystelle  1R/05
825  BAUFANAIS  Anthony  1R/05
825  BERRADI  Hani  1R/05
825  BIGEU  Mickael  1R/05
825  BIRAC  Thierry  1R/05
825  BRICE  Gregory  1R/05
825  BUREAU  Yannick  1R/05
825  CHARLIER  Guillaume  1R/05
825  CHEVALIER  Hervé  1R/05
825  CHITRIT  Sébastien  1R/05
825  COLOMBET  Sebastien  1R/05
825  DA SILVEIRA  Joaquim  1R/05
825  FAYOLA  Fabrice  1R/05
825  FERBER  Serge  1R/05
825  FERNANDES  Antonio  1R/05
825  FEUILLATRE  Sébastien  1R/05
825  HAMEL  Bruno  1R/05
825  HENNO  Frederic  1R/05
825  KARANI  Hicham  1R/05
825  LARANJEIRA  Jonathan  1R/05
825  LE BEREST  Benoit  1R/05
825  LEBEAU  Thomas  1R/05
825  LECRECQ  Stéphane  1R/05
825  LEROYER  Bruno  1R/05
825  N-GUYEN-VAN  Franck  1R/05
825  NOYELLE   Sébastien  1R/05
825  OJEDA  Michael  1R/05
825  OLLIVIER  Nicolas  1R/05
825  PESTANA  Guillaume  1R/05
825  PETIT  Patrick  1R/05
825  PIECUCH  Christophe  1R/05
825  PROYART  Julien  1R/05
825  RENOU  Christophe  1R/05
825  RESSE  Gil  1R/05
825  SAUVAGE  Denis  1R/05
825  SERGENTON  Jean-Christophe  1R/05
825  THIERRY  Joel  1R/05
863  ANTONI  Christopher  1R/04
863  ARASCO  Fabrice  1R/04
863  AUTRET  Frederic  1R/04
863  BAUDE  Bruno  1R/04
863  BERLAND  Romain  1R/04
863  BILLOT  Romain  1R/04
863  CARRE  Bruno  1R/04
863  COLOMBEL  Stéphane  1R/04
863  DELBECQUE  Yoann  1R/04
863  DEREGNAUCOURT  J Marc  1R/04
863  DUCHENE  Frederic  1R/04
863  FORNEROD  Cyril  1R/04
863  GRANGERE  Cédric  1R/04
863  JOUANNET  Matthieu  1R/04
863  LAFFORGUE  Stephan  1R/04
863  LEMOINE  J-Marc  1R/04
863  PECH  Davy  1R/04
863  PIMENTA  Sergio  1R/04
863  PLAIDEAU  Arnaud  1R/04
863  SIGLER  Dominique  1R/04
863  SIMON  Mickael  1R/04
863  SIMONOT  Jeremy  1R/04
863  ZATOR  André  1R/04
886  CHAUVAUX  Christophe  1R/03
886  COUDRET  Sylvain  1R/03
886  DENHEZ  Remi  1R/03
886  DESCHAMPHELEERE  Alain   1R/03
886  DRISSA  Mohamed  1R/03
886  DUVEAU  Jean  1R/03
886  FERRAND   Axel  1R/03
886  FRERET  Emmanuel  1R/03
886  GUERINEAU  J-Marie  1R/03
886  GUILLERM  Yoann  1R/03
886  GUINET  Romain  1R/03
886  HERRY  Frederic  1R/03
886  HISSI  Mustapha  1R/03
886  KUENTZ  Pascal  1R/03
886  LE FLOCH  Stephane  1R/03
886  LOCQUET  Arnaud  1R/03
886  LOTH  Cyril  1R/03
886  MOREIRA  Alberto  1R/03
886  PERENNOU  Julien  1R/03
886  RENAUD  Jerome  1R/03
886  RESINES  Lucas  1R/03
886  REVERSEZ  Gael  1R/03
886  RIFFAUT  Stéphane  1R/03
886  THERET  Daniel  1R/03
886  VANIAMBOURG  Olivier  1R/03
886  VIARD  Pierre  1R/03
912  ALLES  David  1R/02
912  BALLON  Jean François  1R/02
912  BARJONNET  Nicolas  1R/02
912  BINET  Franck  1R/02
912  CHAMPEAU  Claude  1R/02
912  COGEZ  Fabrice  1R/02
912  CONAN  Aymeric  1R/02
912  CONCERT  Robert  1R/02
912  CORMERAIS  Meggy  1R/02
912  DABDI  Moustaf  1R/02
912  DARDANT  Guillaume  1R/02
912  DOS SANTOS  David  1R/02
912  EGEA  Vincent  1R/02
912  EPIARD  Jerome  1R/02
912  FLORIVAL  Gaëtan  1R/02
912  FRENOT  Kevin  1R/02
912  GALLAND  Gilles  1R/02
912  GARCON  Mickaël  1R/02
912  HIREL  Julien  1R/02
912  JACQUIER  J-Baptiste  1R/02
912  KILICOGLU  Idris  1R/02
912  LABROUSSE  Pascal  1R/02
912  LACAMBRA  Mickaël  1R/02
912  LAVATER  Didier  1R/02
912  LE TREQUESSER  Julien  1R/02
912  LEON  Guillaume  1R/02
912  LOPES  Vasco  1R/02
912  LOPES   Antonio  1R/02
912  LUNEAU  Jean-Yves  1R/02
912  MALIDIN  Sebastien  1R/02
912  MONCEL  Jean-Loup  1R/02
912  MONCELIER  Axel  1R/02
912  MOUVIELLE  Anthony  1R/02
912  POLLONI  Vincent  1R/02
912  REBEL  Anthony  1R/02
912  ROBERT  Jerome  1R/02
912  SALAUN  P-Yves  1R/02
912  SUERINCK  David  1R/02
912  TAUZIN  David  1R/02
912  WIART  Vincent  1R/02
912  ZOVKO  Eric  1R/02
953  ALBOUY  Xavier  1R/01
953  AURIAULT  David  1R/01
953  AUTRET  Sebastien  1R/01
953  BERLAND  Frederic  1R/01
953  BERNARDIN  Thierry  1R/01
953  BONNEAU  Tony  1R/01
953  BOURGAIN  Damien  1R/01
953  BOYDEN  Sandy  1R/01
953  CANTARELLI  Sébastien  1R/01
953  CARRET  Olivier  1R/01
953  CHAPRONT  Fabrice  1R/01
953  CHESNAY  Sebastien  1R/01
953  COLIN  Olivier  1R/01
953  DEFOSSE  Tony  1R/01
953  DUBOIS  Marc  1R/01
953  DUSSIN  Florian  1R/01
953  FORTEZ  Fabrice  1R/01
953  GOURAUD  Bertrand  1R/01
953  GUERILLON  Thierry  1R/01
953  GUERIN  Antoine  1R/01
953  HURET  Maxime  1R/01
953  JAMES  Matthew  1R/01
953  LEMARIE  Florent  1R/01
953  LESIRE  J-Christophe  1R/01
953  LONGUET  Patrice  1R/01
953  PANTEGHINI  Francis  1R/01
953  PEAUDEAU  Philippe  1R/01
953  POUBLAND  David  1R/01
953  QUEREEL  Gael  1R/01
953  SULTANI  Alireza  1R/01
953  TROUPEAU  Thierry  1R/01
953  VANNESTE  Olivier  1R/01
953  ZIELINSKA  Grégori  1R/01
986  ARNAUD  Michel  1R/00
986  BIGOTTEAU  Marc  1R/00
986  BRUSA  Sebastien  1R/00
986  BRUSSET  Christophe  1R/00
986  CAUDERA  Cédric  1R/00
986  CHESNE  Stephane  1R/00
986  CHOTEAU  Jérôme  1R/00
986  CHRETIEN  Xavier  1R/00
986  COURTIOUX  Jonathan  1R/00
986  DAHES  Didier  1R/00
986  DAURIAC  Michaël  1R/00
986  DONDAINE  Bruno  1R/00
986  DOURY  Christopher  1R/00
986  FAGAULT  Yohann  1R/00
986  FONTAINE   Thibault  1R/00
986  FURGALA  Arnaud  1R/00
986  GADOIN  Clement  1R/00
986  GELIQUOT  Eric  1R/00
986  GRIMAUD  Florian  1R/00
986  GUITTET  Arnaud  1R/00
986  HERSE  J-Pierre  1R/00
986  JOURDAIN  Olivier  1R/00
986  LABARCHEDE  David  1R/00
986  LOPES  Jose  1R/00
986  MONTOT  Laurent  1R/00
986  OMBREDANE  Xavier  1R/00
986  PERRARD  Romain  1R/00
986  PICHON  Frederic  1R/00
986  PORCIELLO  Donato  1R/00
986  POULIQUEN  Raphael  1R/00
986  ROBION  Eric  1R/00
986  SALOU  Gerard  1R/00
986  SANCHEZ  David  1R/00
986  SOL  Gauthier  1R/00
986  SUMMER  Kevin  1R/00
986  TALLON  Benoit  1R/00
986  TARGIE  Geoffrey  1R/00
986  TONDU  J-Louis  1R/00
986  VINCENT  Christophe  1R/00
1025  ALBERT  Xavier  2R/15
1025  ARNAUD  Denis  2R/15
1025  AUGER  Ludovic  2R/15
1025  BALDINI  Kévin  2R/15
1025  BARON  Mathieu  2R/15
1025  BOCQUIER  Michel  2R/15
1025  BOUCHERON  David  2R/15
1025  BOURGEOIS  J-Noel  2R/15
1025  BOZEC  David  2R/15
1025  BREVARD  Laurent  2R/15
1025  BRILLOUET  Jean-Jacques  2R/15
1025  BULTEAU  Fabrice  2R/15
1025  CACCAVELLI  Antoine  2R/15
1025  CAPDEBOS  Jérome  2R/15
1025  COMPERNOLLE  Samuel  2R/15
1025  DAVID  Eric  2R/15
1025  DELATTRE  Jerome  2R/15
1025  DULAURANS  Thierry  2R/15
1025  DUPONT  Franck  2R/15
1025  ECHHAM  Kacim  2R/15
1025  EUDES  Arnaud  2R/15
1025  FERRE  Thomas  2R/15
1025  HABCHANE  Reda  2R/15
1025  JAILIN  Geoffrey  2R/15
1025  JOSSE  Herve  2R/15
1025  LACOMBE  Michel  2R/15
1025  LAVAUD  Sébastien  2R/15
1025  LE MERDY  Sebastien  2R/15
1025  LECHAT  Christophe  2R/15
1025  LIEGE  Franck  2R/15
1025  MIRKOVIC  Dejan  2R/15
1025  MOGROVEJO  J-Miguel  2R/15
1025  PIERSON  Frederic  2R/15
1025  PRIOUL  Arnaud  2R/15
1025  QUERE  Sylvain  2R/15
1025  RICHOU  Miguel  2R/15
1025  RUAULT  Olivier  2R/15
1025  SABOT  Dominique  2R/15
1025  TREVISAN  Sebastien  2R/15
1025  VIVIEN  David  2R/15
1025  VOUHE  Nicolas  2R/15
1066  ALLAIRE  Jerome  2R/14
1066  AUBERT  Sylvain  2R/14
1066  AUDEGON  Dominique  2R/14
1066  BARBOT  Dominique  2R/14
1066  BOURASSEAU  Sebastien  2R/14
1066  BOUREAU  Thierry  2R/14
1066  BREGEON  Jerome  2R/14
1066  CHARBONEAUX  Hervé  2R/14
1066  CLOUD  Johnny  2R/14
1066  DANG  Kenkeo  2R/14
1066  DENIS  Christian  2R/14
1066  DESNOES  Jean-Pierre  2R/14
1066  DURAND  Patrice  2R/14
1066  FENIE  Damien  2R/14
1066  GELINEAU  Teddy  2R/14
1066  GENDRAUD  Daniel  2R/14
1066  GESBERT  Mathieu  2R/14
1066  GONZALEZ  Mathieu  2R/14
1066  GOURGUES  Olivier  2R/14
1066  GRANIER  Olivier  2R/14
1066  GUIBERTEAU  Virgile  2R/14
1066  GUINET  Thierry  2R/14
1066  HETTE  Olivier  2R/14
1066  JOB  Michel  2R/14
1066  JOLLET  Christophe  2R/14
1066  KESKIN  Mustafa  2R/14
1066  KOLABUCK  Christian  2R/14
1066  KOUTCHOUK  Farid  2R/14
1066  LAIYADI  Nabil  2R/14
1066  LEBEAUPIN  Freddy  2R/14
1066  LEMOINE  Mickael  2R/14
1066  L'HERONDELLE  Boris  2R/14
1066  LOIGEROT  Yves  2R/14
1066  MASSONNEAU  Mathieu  2R/14
1066  MICHAUD  Guillaume  2R/14
1066  MUTEL  Christophe  2R/14
1066  NAGATHEEPAN  Thirukumar  2R/14
1066  PONSOT  Benjamin  2R/14
1066  PRESSAC  Arnaud  2R/14
1066  RIVIERE  Christophe  2R/14
1066  ROBIN  Guillaume  2R/14
1066  SANSON  Pascal  2R/14
1066  SIVAUJON  David  2R/14
1066  VAIDIE  Pascal  2R/14
1110  AREIAS  Bruno  2R/13
1110  BARBE  Philippe  2R/13
1110  BISSIRIEX  David  2R/13
1110  BOUILLON  Julien  2R/13
1110  BRULARD  Vincent  2R/13
1110  CARTA  Christian  2R/13
1110  CINQUEMANI  Sebastien  2R/13
1110  DARAUX  Thomas  2R/13
1110  DARRAS  Mickael  2R/13
1110  DEVAUX  Christophe  2R/13
1110  DUBUS  Jason  2R/13
1110  FLOUW  Sebastien  2R/13
1110  GARNIER  Kévin  2R/13
1110  GAUTHIER  J-Luc  2R/13
1110  GERNIGON  Boris  2R/13
1110  HEBRAS  J-François  2R/13
1110  HONRAEDT  Gaetan  2R/13
1110  JAMONEAU  Eric  2R/13
1110  JENBACK  Gary  2R/13
1110  LECOCQ  Frederic  2R/13
1110  LUCAS  Jérôme  2R/13
1110  MERABTENE  Michael  2R/13
1110  MEZIL  Olivier  2R/13
1110  MIC  Sebastien  2R/13
1110  MICHALLAT  David  2R/13
1110  MOORE  Steve  2R/13
1110  MURTAS  François  2R/13
1110  NORGUET  David  2R/13
1110  NOWAK  Gael  2R/13
1110  OLIVEIRA  Fernando  2R/13
1110  PACIFICO  Jeremy  2R/13
1110  POPIELARZ  Johann  2R/13
1110  RIVIERE  Loic  2R/13
1110  THORAVAL  David  2R/13
1110  VANOVERBERGHE  Mehdi  2R/13
1110  VOISIN  Mickaël  2R/13
1110  YACOUBI  Mohamed  2R/13
1147  AUTRET  Marc  2R/12
1147  BECKER  Thomas  2R/12
1147  BERZOSA  Richard  2R/12
1147  BESSON  Eric  2R/12
1147  BIHANIC  Stephane  2R/12
1147  BISAC  Frederic  2R/12
1147  CABELLO  J-Marie  2R/12
1147  CELMA  Alain  2R/12
1147  CURSILLAT  Stephane  2R/12
1147  DELAUNAY  Fabrice  2R/12
1147  DENIS  Sebastien  2R/12
1147  DERRAY  Stephane  2R/12
1147  GAUVIN  Yohann  2R/12
1147  GODART  Alexis  2R/12
1147  JOUANNET  Laurent  2R/12
1147  KUBICKI  Emmanuel  2R/12
1147  LE BORGNE  J-Philippe  2R/12
1147  LE MORZELLEC  Gael  2R/12
1147  LE SAUX  Stephane  2R/12
1147  LECERF  François  2R/12
1147  LENGLET  Thierry  2R/12
1147  LESOT  Romain  2R/12
1147  LHOPITEAU  Mathieu  2R/12
1147  MAGNIEZ  Martin  2R/12
1147  MALLET  Yohann  2R/12
1147  MAROILLE  Réal  2R/12
1147  MERGAN  Stéphane  2R/12
1147  MOINET  Romain  2R/12
1147  PELLERAY  Cedric  2R/12
1147  PERIOLAT  Stephen  2R/12
1147  PERRAULT  Pierrick  2R/12
1147  POUSSIN  Fabrice  2R/12
1147  SALMON  Thierry  2R/12
1147  STERLE  Michel  2R/12
1181  AUBIN  Fabien  2R/11
1181  AVENEL  Arnaud  2R/11
1181  BARD  Guillaume  2R/11
1181  BAUCHET  J-Pierre  2R/11
1181  BELHAEGE  Sami  2R/11
1181  BELLAMY  Mickael  2R/11
1181  BOUCHÉ  Aurore  2R/11
1181  CHAVAROCHE  Stephane  2R/11
1181  CHICOTE  Jerome  2R/11
1181  CIANFRONE  Julien  2R/11
1181  COINT  Eddy  2R/11
1181  CREACH  Ludovic  2R/11
1181  DELIRY  Stephane  2R/11
1181  DORFERT  Rudy  2R/11
1181  DUBOIS  David  2R/11
1181  DUBOURG  Alexandre  2R/11
1181  FAVRE  Nicolas  2R/11
1181  FOGLIA  Gerald  2R/11
1181  GIACOMELLO  Vladi  2R/11
1181  GOKTAS  Ramazan  2R/11
1181  GORZELSKI  Arnaud  2R/11
1181  GOSSE  J-Yves  2R/11
1181  GUYON  Ludovic  2R/11
1181  HALGRIN  J-Claude  2R/11
1181  JAMIN  Arnaud  2R/11
1181  LEBRAULT  Cyril  2R/11
1181  MAILLOT  Madec  2R/11
1181  PAILLET  Damien  2R/11
1181  PAPON  Damien  2R/11
1181  PIGNOT  Philippe  2R/11
1181  RICARD   Philippe  2R/11
1181  SAGE  Nicolas  2R/11
1181  SAMYLOURDES  Alain  2R/11
1181  SHORE  Brian  2R/11
1181  TULASNE  Nicolas  2R/11
1181  VACIRA  Giuseppe  2R/11
1181  VAILLANT  Jeremy  2R/11
1218  BARAILHE  Pierre  2R/10
1218  BERGOT  David  2R/10
1218  BERTHOU  Ronan  2R/10
1218  BIANCE  Franck  2R/10
1218  BOEGLER  Tony  2R/10
1218  BOTHELO  Armindo  2R/10
1218  BOUET  Félix  2R/10
1218  BOURRIEN  Vincent  2R/10
1218  BOYDEN  Jerome  2R/10
1218  CALISKAN  Hasan  2R/10
1218  CALVEZ   Steeven  2R/10
1218  CHARDON  Michel  2R/10
1218  COMTE  Sebastien  2R/10
1218  CREISMEAS  Jean Luc  2R/10
1218  CREMADES  Eric  2R/10
1218  DE SERRA  Salvatore  2R/10
1218  DELANGHE  Emmanuel  2R/10
1218  DERVAL  Christian  2R/10
1218  DESFORGES  Cyril  2R/10
1218  DO CARMO  Tony  2R/10
1218  FARRUGIA  Fred  2R/10
1218  FLORES  Vincent  2R/10
1218  FOUCHER  David  2R/10
1218  GUILLEMOT  Sandrine  2R/10
1218  JAMIN  Daniel  2R/10
1218  LALANDE  Patrice  2R/10
1218  LANDAIS  Yann  2R/10
1218  LE DUFF  Benoit  2R/10
1218  LOISEAU  Christophe  2R/10
1218  LOPES  Gilbert  2R/10
1218  LOUANDRE  Christophe  2R/10
1218  MARCOU  Ludovic  2R/10
1218  MARY  Karl  2R/10
1218  METTAVANT  Johann  2R/10
1218  MONTEIRO  Fernando  2R/10
1218  MUCCIANTE  Johan  2R/10
1218  NORMAND  Tony  2R/10
1218  PANNIER  Jacques  2R/10
1218  PASQUET  Francis  2R/10
1218  PATIN  Fabien  2R/10
1218  PILET   Alexandre  2R/10
1218  POULAIN  Patrice  2R/10
1218  REMOND  Guillaume  2R/10
1218  ROCHERON  Michael  2R/10
1218  ROUSSEL  David  2R/10
1218  SAUVETRE  Tony  2R/10
1218  SERRU  Fabien  2R/10
1218  SEULIN  Sarah  2R/10
1218  TITAUX  Séverine  2R/10
1218  TROUVE  Jean-Michel  2R/10
1218  WILMAN  Solofo  2R/10
1218  ZOLDAN  Dave  2R/10
1270  ACCART  Grégory  2R/09
1270  ALMEIDA  Paulo  2R/09
1270  BAHIER  Bernard  2R/09
1270  BEAUSSIRE  Fabien  2R/09
1270  BEUN  Anthony  2R/09
1270  BIET  Aurelien  2R/09
1270  BLET  Thierry  2R/09
1270  BRANDEBOURG  Pascal  2R/09
1270  BRUNET  Martial  2R/09
1270  BUFFET  Noel  2R/09
1270  CARLE  Jean-Sébastien  2R/09
1270  CAUCHON  Maxime  2R/09
1270  CHATEL-CHEVALIER  Jean-Pierre  2R/09
1270  COLIN  Cyril  2R/09
1270  CORRIVAUD  Xavier  2R/09
1270  DAMBRY  J-Marc  2R/09
1270  DELABONNE  Fabrice  2R/09
1270  DELOMENIE  Jerome  2R/09
1270  EL AOUD  Samir  2R/09
1270  FERNANDEZ  Juanito  2R/09
1270  FERREIRA  Helder  2R/09
1270  FOISSEAU  Philippe  2R/09
1270  GRANET  Jonathan  2R/09
1270  GUILLEMET  Arnaud  2R/09
1270  GUILLOTEAU  Julien  2R/09
1270  HAMARD  Guillaume  2R/09
1270  HAZELART  Ludovic  2R/09
1270  HUDDLESTONE  Richard  2R/09
1270  KULITZA  Jonathan  2R/09
1270  LABARCHEDE  Noel  2R/09
1270  LACOSTE  Eric  2R/09
1270  LE DUFF  Thierry  2R/09
1270  LE GOFF  Quentin  2R/09
1270  LE SAOUT  Mathieu  2R/09
1270  LEFEBVRE  Julien  2R/09
1270  LEMAIRE  Bruno  2R/09
1270  LOSFELT  Frederic  2R/09
1270  LOUE  Christophe  2R/09
1270  MARQUES  José  2R/09
1270  MOLE  Stephane  2R/09
1270  NOTTELET  Julien  2R/09
1270  PANNEQUIN  Régis  2R/09
1270  PETIT  Vincent  2R/09
1270  POTTE  Guillaume  2R/09
1270  POUET  Adrien  2R/09
1270  PREVOST  Mathieu  2R/09
1270  RENAUD  Thierry  2R/09
1270  ROUYER  Sebastien  2R/09
1270  SALMON  Stephane  2R/09
1270  SCHNELL  Jimmy  2R/09
1270  WALKER  Etienne  2R/09
1270  WERMANN  Raphael  2R/09
1322  ALSTERS  Alan  2R/08
1322  ARGENTIN  Jean-Noel  2R/08
1322  BANCHEREAU  Anthony  2R/08
1322  BATISTA  Joaquim  2R/08
1322  BINARD  Mickael  2R/08
1322  CALON  Maxime   2R/08
1322  CHOUETTE  Olivier  2R/08
1322  CIMSIT  Cemil  2R/08
1322  COLEAU  Jerome  2R/08
1322  COUREAU  Frederic  2R/08
1322  CRUGUET  Christophe  2R/08
1322  DAGNAS  Aurelien  2R/08
1322  DELANSAY  Stephane  2R/08
1322  ELOI  Cyril  2R/08
1322  FOUILLAT  Rodolphe  2R/08
1322  GAVARD  Vincent  2R/08
1322  HERRY  Marc  2R/08
1322  JACQUET  Nicolas  2R/08
1322  JAEGER  Sebastien  2R/08
1322  KERGALL  Bertrand  2R/08
1322  LAPREE  Franck  2R/08
1322  LAUMONDAIS  Johan  2R/08
1322  LAUNEY  Florian  2R/08
1322  MALICET  J-Marcel  2R/08
1322  MEAR  Nicolas  2R/08
1322  MIGNON  Manuel  2R/08
1322  MIREBEAU  Rodolphe  2R/08
1322  NOUGARET  Benoit  2R/08
1322  NOWAKOSKI  Matthieu  2R/08
1322  OGIER  J-Baptiste  2R/08
1322  PIQUET  Sylvain  2R/08
1322  RATEAU  Yoan  2R/08
1322  ROULLIERE  Jonathan  2R/08
1322  SAHARI  Mustapha  2R/08
1322  SIROY  Arnaud  2R/08
1322  THICKENS  John-David  2R/08
1322  VUKAJ  Endrit  2R/08
1359  AKTAS  Nuretin  2R/07
1359  AUVRARD  J-François  2R/07
1359  BIGAUD  Michael  2R/07
1359  BOSSARD  Fred  2R/07
1359  BOUSQUET  Nicolas  2R/07
1359  BROCHU  Romain  2R/07
1359  BRUEL  Ludovic  2R/07
1359  CHAKIB  Jihad  2R/07
1359  DA SILVA  Jorge  2R/07
1359  DE WAELE  Fabrice  2R/07
1359  DEMONCHY  Pierre  2R/07
1359  DEPLANCHE  Julien  2R/07
1359  DUPERRON  Yann  2R/07
1359  DUPONT  Philippe  2R/07
1359  EARDLEY  Lewis  2R/07
1359  FREY  Mickael  2R/07
1359  FRUCHART  Joel  2R/07
1359  GARON  Sebastien  2R/07
1359  GREBENT  Benoit  2R/07
1359  GUISELIN  Frédéric  2R/07
1359  GUYONNET  Christophe  2R/07
1359  HAVART  J-Pierre  2R/07
1359  HUIBAN  Christian  2R/07
1359  JAUBERT  Christophe  2R/07
1359  LE DOUCEN  Ludovic  2R/07
1359  LEGOIN  David  2R/07
1359  MENARD  Christophe  2R/07
1359  MONTEIRO PEREIRA  Marco  2R/07
1359  PHILAKAM  Souphab  2R/07
1359  POULAIN  Didier  2R/07
1359  QUATREVILLE  J Paul  2R/07
1359  QUESTEL  Vincent  2R/07
1359  RIDEAU  Lauris  2R/07
1359  SEREIS  Sandy  2R/07
1359  THEBAULT   Laurent   2R/07
1359  VACUS  Kevin  2R/07
1359  VANHAMME  Jerome  2R/07
1359  VANHIELCKE  Tony  2R/07
1359  WISNIEWSKI  Erich  2R/07
1359  XHORIS  Richard  2R/07
1399  ABRAHAM  Gabriel  2R/06
1399  AKTURK  Abdurrahman  2R/06
1399  ALEXIS  J-Luc  2R/06
1399  AMROUCHE  Pascal  2R/06
1399  BARON  Stephane  2R/06
1399  BARREAU  Pascal  2R/06
1399  BELKA  Grégory  2R/06
1399  BENATOU  James  2R/06
1399  BONAMI  Julien  2R/06
1399  BUSSON  Karl  2R/06
1399  CAUCHY  Damien  2R/06
1399  CAUX  Philippe  2R/06
1399  CHAPLEAU  Fabien  2R/06
1399  CHAUVET  Julien  2R/06
1399  DAVID  Erwan  2R/06
1399  DELAUGEAS  Laurent  2R/06
1399  DELILEZ  Jonathan  2R/06
1399  DESPEZELLE  David  2R/06
1399  ENGERBEAU  Alexandre  2R/06
1399  GAIFFE  Florent  2R/06
1399  GEREEC  Yann  2R/06
1399  HUROT  Alan  2R/06
1399  JOUAULT  Emanuel  2R/06
1399  KLINKA  Dylan  2R/06
1399  LAFARGE  Laurent  2R/06
1399  LAMBIN  Franck  2R/06
1399  LAMOUROUX  Jacques  2R/06
1399  LE FLOCH  Patrice  2R/06
1399  LE LORREC  Pascal  2R/06
1399  LE PAPE  Romain  2R/06
1399  LECLERCQ  Laurent  2R/06
1399  LEGER  Laurent  2R/06
1399  LEJART  Kévin  2R/06
1399  LEROUDIER  Gerald  2R/06
1399  LOUET  Maryanne  2R/06
1399  MAGNIEZ  J-François  2R/06
1399  MANDIN  Stephane  2R/06
1399  MAUDUIT  Herve  2R/06
1399  MENIER  Eric  2R/06
1399  MOLLET  Christophe  2R/06
1399  MOREAU  Mickael  2R/06
1399  PEUAUD  Didier  2R/06
1399  PICARD  Yohann  2R/06
1399  PICHEREAU  David  2R/06
1399  PROSPERT  Laurent  2R/06
1399  QUENTIN  Christophe  2R/06
1399  QUIGNON  Yohan  2R/06
1399  ZANELLY  Christophe  2R/06
1399  ZAWODNY  Christophe  2R/06
1448  ALLARDICE  Keith  2R/05
1448  BASTIER  Olivier  2R/05
1448  BERTHELOT  J-Michel  2R/05
1448  BORMS  Marco  2R/05
1448  CANESSE  Pierre  2R/05
1448  CANTINEAU  Guillaume  2R/05
1448  CARVALHO  Manuel  2R/05
1448  CHANDIOUX  Cédric  2R/05
1448  CHARRIER  Jocelyn  2R/05
1448  CHARRIERE  Gael  2R/05
1448  DEBAX  Edgard  2R/05
1448  DEBET  Joseph  2R/05
1448  DENIS  Wilfried  2R/05
1448  ENUDDE  Etienne  2R/05
1448  FOUGERON  Gilles  2R/05
1448  FOURNIER  Maxime  2R/05
1448  FRADIN  Thierry  2R/05
1448  FRANCOIS  Fabrice  2R/05
1448  GENSEL  Yann  2R/05
1448  GIRAULT  Alexandre  2R/05
1448  HUBERT  Philippe  2R/05
1448  JOB  Guillaume  2R/05
1448  LAHILLA  Pierrick  2R/05
1448  LANCRY  Bruno  2R/05
1448  LE POULIQUEN  Efflammig  2R/05
1448  LECOMTE  Ludovic  2R/05
1448  LEPORCQ  Tanguy  2R/05
1448  LOURENCO  Carlos  2R/05
1448  MARTINOT  Sebastien  2R/05
1448  MAURICE  Yannick  2R/05
1448  MERCIER  Cedric  2R/05
1448  MOURON  Benjamin  2R/05
1448  OLIVEIRA  Manuel  2R/05
1448  PELLEN  J-Marc  2R/05
1448  PERREAU  Quentin  2R/05
1448  PIEL  Benjamin  2R/05
1448  PORCHER  J-Marie  2R/05
1448  POULARD  Christophe  2R/05
1448  PRAVE  Alan  2R/05
1448  PREVOST  Cyril  2R/05
1448  PRIGENT  Philippe  2R/05
1448  REBIAI  Farid  2R/05
1448  RIGAUT  Benoit  2R/05
1448  TERVET  Matthew  2R/05
1448  TESSON  Thierry  2R/05
1448  THOREL  Walter  2R/05
1494  ALIBERT  Thomas  2R/04
1494  AUDEBERT  David  2R/04
1494  BAILLEUX  Alexis  2R/04
1494  BISLEAU  Guillaume  2R/04
1494  BLANCHARD  Mickael  2R/04
1494  BOUCHILLOUX  Ludovic  2R/04
1494  BRUNEAU  Thierry  2R/04
1494  BUTON  Jérémy  2R/04
1494  CAMOVIC  Muzafer  2R/04
1494  DABRETEAU  Jean  2R/04
1494  DANIEL  David  2R/04
1494  DEBOVE  Christophe  2R/04
1494  DESERCES  Pascal  2R/04
1494  DESGARDIN  Jean-Philippe  2R/04
1494  DUVEAU  David  2R/04
1494  FRAGNIER  Gregory  2R/04
1494  GAUTHIER  Sebastien  2R/04
1494  GILL  Delme  2R/04
1494  GIROT   Damien  2R/04
1494  KOLABUCK  Patrick  2R/04
1494  LOISON  Julien  2R/04
1494  MALVETTI  Maxime  2R/04
1494  MENDES GASPAR  Antonio Jose  2R/04
1494  MONDARY  Ludovic  2R/04
1494  MONTANE  Christophe  2R/04
1494  MOREAU  Alexandre  2R/04
1494  MOUSSOUNI  Hacen  2R/04
1494  PACTEAU  Laurent  2R/04
1494  PARMENTIER  Bruno  2R/04
1494  ROBERT  Serge  2R/04
1494  ROBERT  Johana  2R/04
1494  ROQUET  Frederic  2R/04
1494  SCOTT  Nelson  2R/04
1494  STENEGRE  Franck  2R/04
1494  TESSIER  Mickael  2R/04
1494  THIRION  Yan  2R/04
1494  TOSTIVINT  Patrick  2R/04
1494  VENDEVILLE  Didier  2R/04
1494  ZERGER  Herve  2R/04
1533  BEAUCHAMP  Samuel  2R/03
1533  BECQ  Gilles  2R/03
1533  BISSET  Corentin  2R/03
1533  BOTREAU  Laurent  2R/03
1533  BURGAUD  Charly  2R/03
1533  CREN  Samuel  2R/03
1533  CUISINIER  Gary  2R/03
1533  DAQUIN  Maxime  2R/03
1533  DELORY  Vincent  2R/03
1533  DESBUISSON  Stéphane  2R/03
1533  EVEILLARD  Mickael  2R/03
1533  FOURMAUT  Christophe  2R/03
1533  FRANCOIS  Sébastien  2R/03
1533  HABBI  Jérôme  2R/03
1533  HALGRIN  Vincent  2R/03
1533  HELL  Franck  2R/03
1533  HUART  Christophe  2R/03
1533  JOLY  Laurent  2R/03
1533  LAMBERT  Christophe  2R/03
1533  LAOUKADA  Rachid  2R/03
1533  LAPTEFF  Steven  2R/03
1533  LAUMONERIE  Laurent  2R/03
1533  LE NEN  Denis  2R/03
1533  LEJAS  Hubert  2R/03
1533  LUBIATO  Jean  2R/03
1533  MIC  Pascal  2R/03
1533  MOREAU  Yohann  2R/03
1533  NOUVELLON  Sylvain  2R/03
1533  OIZEL  Samuel  2R/03
1533  PARANT  Ludovic  2R/03
1533  PERRIN  Pascal  2R/03
1533  PIERRE  Philippe  2R/03
1533  PITAUD  Rodolphe  2R/03
1533  PREVAUD  Gérard  2R/03
1533  RABAEY  Yannick  2R/03
1533  RAMOS  Christophe  2R/03
1533  ROUSSET  Fabien  2R/03
1533  SAILLY  Vincent  2R/03
1533  VAUDAUX RUTH  Isabelle  2R/03
1533  VILLEMINOT  Thomas  2R/03
1573  ARTAUD  David  2R/02
1573  BARD  Stephane  2R/02
1573  BEAUMANOIR  Bernard  2R/02
1573  BOYER  Steven  2R/02
1573  CARDINEAU  Bastien  2R/02
1573  CARDOSO  Pedro  2R/02
1573  COIGNET  Patrick  2R/02
1573  DAUCHEL  J-François  2R/02
1573  DE SOUSA  Joaquim  2R/02
1573  DELANGHE  Arnaud  2R/02
1573  DENIEL  Ronan  2R/02
1573  DOYA  Éric  2R/02
1573  FAIVRE  Jeremy  2R/02
1573  FERNANDES  Christopher  2R/02
1573  FRADET  Eric  2R/02
1573  GUICHETEAU  Julien  2R/02
1573  GUIGNARD  Manu  2R/02
1573  GUILPAIN  Guillaume  2R/02
1573  HAUPAS  Didier  2R/02
1573  HUPLIEZ  Mickaël  2R/02
1573  JAN  Tanguy  2R/02
1573  JEAN  Mathieu  2R/02
1573  JONET   Alain  2R/02
1573  LAGANA  Sebastien  2R/02
1573  LAHALLE  Dominique  2R/02
1573  LE NY  Dominique  2R/02
1573  LE PELTIER  Emmanuel  2R/02
1573  LEMORT  Flavien  2R/02
1573  LEVEUGLE  Alain  2R/02
1573  LIEVRE  Cedric  2R/02
1573  LOUDIEUX  Frédéric  2R/02
1573  MACREZ  Arnaud  2R/02
1573  MASSON  Jean-Pierre  2R/02
1573  MOITRON  Pierre  2R/02
1573  NORMAND  Jonathan  2R/02
1573  PAGNON  Pascal  2R/02
1573  PERILHON  Christophe  2R/02
1573  PETIT  Bertrand  2R/02
1573  PILLET  Manuel  2R/02
1573  POIRIER  Laurent  2R/02
1573  ROCHEREAU  Bertrand  2R/02
1573  THOMAS  Mathieu  2R/02
1573  TRICHET  Stephanie  2R/02
1573  VAN CLEEMPUTTE  Loic  2R/02
1573  VANDAELE  Bertrand  2R/02
1573  VILLAIN  Dominique  2R/02
1619  AUDEGON  Didier  2R/01
1619  AUMONT  Jerome  2R/01
1619  BEGUIN  Romain  2R/01
1619  BLANCHARD  Cedric  2R/01
1619  BOSQUILLON  Fabrice  2R/01
1619  BOUSSELY  Stéphane  2R/01
1619  BOUZIAN  Serge  2R/01
1619  BRELET  Thomas  2R/01
1619  BRUNEVAL  Ludovic  2R/01
1619  CHARTIER  Kevin  2R/01
1619  CHAUSSEPIED  Damien  2R/01
1619  CHEVALIER  Thierry  2R/01
1619  COUTINHO  Jose Carlos  2R/01
1619  DA COSTA  Domingo  2R/01
1619  DAUDIN  Pascal  2R/01
1619  DAVID-GIERSZ  Valentin  2R/01
1619  DELAUNE  Antoine  2R/01
1619  DELFORGE  Fabrice  2R/01
1619  DOUCHET  Cedric  2R/01
1619  DRAPEAU  Johnny  2R/01
1619  ERITEAU  Julien  2R/01
1619  FANA  Urim  2R/01
1619  FERRE  Anthony  2R/01
1619  FOVEAUX  Julien  2R/01
1619  FRANCOIS  Jonathan  2R/01
1619  FRECHIN  Yoann  2R/01
1619  GAIFFE  Elric  2R/01
1619  GATIN  Julien  2R/01
1619  GENTY  Serge  2R/01
1619  GONCALVES  Cedric  2R/01
1619  GOUVERNEUR  Franck  2R/01
1619  GUYON  Nicolas  2R/01
1619  HERITEAU  Jeremy  2R/01
1619  HINGRAND  Tony  2R/01
1619  JAHIER  Laurent  2R/01
1619  LAMBERT  Maxime  2R/01
1619  LAOUKILI  Abdeslem  2R/01
1619  LE BAIL  Eric  2R/01
1619  LE BOT  Léon  2R/01
1619  LORET  Alexandre  2R/01
1619  MACHECOURT  Jules  2R/01
1619  MALE  Cédric  2R/01
1619  MARTIN  Florent  2R/01
1619  Mc NAMARA  Ian  2R/01
1619  MICHEAU  Bruno  2R/01
1619  MINIER  Sebastien  2R/01
1619  OUSNAATE  Abdellah  2R/01
1619  OZYBKO  Cyril  2R/01
1619  PERROT  Jérôme  2R/01
1619  PIERRET  Cédric  2R/01
1619  PIQUEMAL  Arnaud  2R/01
1619  PLIHON  Yohann  2R/01
1619  QUEINNEC  Mathieu  2R/01
1619  ROZENSTHEIM  Franck  2R/01
1619  SERE  Jean-Pascal  2R/01
1619  SOLANKI  Jigar  2R/01
1619  THERY  Florian  2R/01
1619  THOMAS  Jean Yves  2R/01
1619  TOUIL  Suidi  2R/01
1619  TOULLEC  J-Marc  2R/01
1619  VAUTRIN  Hubert  2R/01
1619  VINGTIER  Sébastien  2R/01
1619  WAVELET  Michel  2R/01
1682  ANDREOTTI  Alexis  2R/00
1682  BAGRI  Yanik  2R/00
1682  BARYLA  David  2R/00
1682  BERNARD  Nicolas  2R/00
1682  BIDAUD  Olivier  2R/00
1682  BOISSON  Sebastien  2R/00
1682  BOUILLEAUX  Arnaud  2R/00
1682  BOUSSEAU  Christophe  2R/00
1682  CHAUB  Jérome  2R/00
1682  CLAIN  Jérome  2R/00
1682  DEL REY  Remy  2R/00
1682  DELAHAYE  Patrick  2R/00
1682  DELCROS  Nicolas  2R/00
1682  DEMAZY  Marcel  2R/00
1682  DESFOSSES  Loic  2R/00
1682  DEVAUX  Christophe  2R/00
1682  DI BIASE  Vincent  2R/00
1682  DURIEZ   Stéphane  2R/00
1682  EL GOURCH  Naji  2R/00
1682  FATOUS  Harold  2R/00
1682  FAVREAU  Wladimir  2R/00
1682  GENEVE  Lucie  2R/00
1682  GOUPY  J-Luc  2R/00
1682  GUITTON  Gaël  2R/00
1682  HAKKAOUI  Abdel  2R/00
1682  HERAMBERT  Céline  2R/00
1682  JACQUOT  Thierry  2R/00
1682  KLINGER  Jonathan  2R/00
1682  KULISZ  Daniel  2R/00
1682  LEROUX  Dylan  2R/00
1682  LETELLIER  Ludovic  2R/00
1682  MAHEVAS  Arnaud  2R/00
1682  MARCHAND  Emmanuel  2R/00
1682  MARMOURI  Mohamed  2R/00
1682  MASTEROT  Julien  2R/00
1682  MAUGOUSSIN  Olivier  2R/00
1682  MINGUET   Olivier  2R/00
1682  PAROT  Michael  2R/00
1682  PERON  Jeremy  2R/00
1682  PILLEFER  Ted  2R/00
1682  PRAUD  Mickael  2R/00
1682  QASSYM  Abdou  2R/00
1682  RICHAUDEAU  Frédéric  2R/00
1682  RIFFLART  Ludovic  2R/00
1682  ROUAULT  J-Marc  2R/00
1682  SAINTIGNAN  David  2R/00
1682  SANGARIN  Enric  2R/00
1682  SARTORI  Marc  2R/00
1682  SIMON  Thomas  2R/00
1682  TIRATAY  Bruno  2R/00
1682  VEYRADIER  Jerome  2R/00
1733  AMELINE  Sébastien  3R/15
1733  BILLOO  Aurelien  3R/15
1733  BOURSIER  Eric  3R/15
1733  BROSSARD  Mathieu  3R/15
1733  CHATELIN  Loic  3R/15
1733  CHEDOZEAU  Jessy  3R/15
1733  CHRETIEN  Vincent  3R/15
1733  COCHIN   Franck  3R/15
1733  COUESNON  Thierry  3R/15
1733  COUTANT  Ludovic  3R/15
1733  DARCOURT  Stephane  3R/15
1733  DE ALMEIDA  Alvaro  3R/15
1733  DELEBASSE  Sylvain  3R/15
1733  DELUC  Philippe  3R/15
1733  DERUELLE  Stephane  3R/15
1733  DESCHAMPS  Steve  3R/15
1733  DUNE  Maxime  3R/15
1733  FERTRE  Nicolas  3R/15
1733  FLACONNECHE  Cyrille  3R/15
1733  GATHEM  David  3R/15
1733  GAUTIER  Mickaël  3R/15
1733  GUELOU  David  3R/15
1733  JOLY  Erwan  3R/15
1733  KIERNICKI  Michel  3R/15
1733  LAGACHE  Romain  3R/15
1733  LEAUD  Anthony  3R/15
1733  LENY  Raphaël  3R/15
1733  LESAGE  Alain  3R/15
1733  LHOR  Anthony  3R/15
1733  LOBIDEL  Thibault  3R/15
1733  LOGAN  Franck  3R/15
1733  LOISON  J-Marie  3R/15
1733  MALMONTE  Christophe  3R/15
1733  MICHENON  David  3R/15
1733  MIGUEZ  Adolfo  3R/15
1733  MORLAT  Olivier  3R/15
1733  NICOUL  Thierry  3R/15
1733  POLI  Serge  3R/15
1733  QUETTE  Guillaume  3R/15
1733  REUNGOAT  Yannick  3R/15
1733  RICHECOEUR  Xavier  3R/15
1733  RIOU  Stephane  3R/15
1733  ROCHARD  Rene  3R/15
1733  ROCHE  Arnaud  3R/15
1733  ROCHER  Ludovic  3R/15
1733  ROY  Eric  3R/15
1733  ROY  Steve  3R/15
1733  SALVISBERG  Christophe  3R/15
1733  SCOCOZZA  Angelo  3R/15
1733  SOMON  Jordan  3R/15
1733  TEXEIRA  Arthur  3R/15
1733  TOSSER  Adrien  3R/15
1733  TRAINEAU  Kevin  3R/15
1733  VAN HERPE  Marc  3R/15
1733  VITTORI  Joakim  3R/15
1788  ABGRALL  Patrice  3R/14
1788  ANDRIEUX  Eric  3R/14
1788  ARZUR  Eric  3R/14
1788  BARBOSA  Delphine  3R/14
1788  BEGNON  Guillaume  3R/14
1788  BERNARD  Franck  3R/14
1788  BIDEGARAY  Anthony  3R/14
1788  BONNEL  Patrick  3R/14
1788  BRIMAUD  Romain  3R/14
1788  BUCHET  Anthony  3R/14
1788  CAFFIN   Sébastien  3R/14
1788  CAMOUS  Roland  3R/14
1788  CAZAUBON  François  3R/14
1788  CHARPIN  Renaud  3R/14
1788  CHEVALLIER  David  3R/14
1788  CHOISY  David  3R/14
1788  CHOPINE  Fabien  3R/14
1788  COGNET  Cyril  3R/14
1788  DECASTRO  Filipe  3R/14
1788  DELCOUR  Alexandre  3R/14
1788  DEVAUX  Jérôme  3R/14
1788  ELIES  Christophe  3R/14
1788  FARATE  Jilali  3R/14
1788  GRAVOUIL  Johanny  3R/14
1788  HEMERY  Matthieu  3R/14
1788  HERAULT  Jérôme  3R/14
1788  HOLLARD  Johann  3R/14
1788  JANVOIE  Thierry  3R/14
1788  JOLY  Mickael  3R/14
1788  JOUIN  Geremy  3R/14
1788  JUNCHAT  Isabelle  3R/14
1788  LABOUCARIE  Guillaume  3R/14
1788  LASSALLE  Ludovic  3R/14
1788  LAURENT  Philippe  3R/14
1788  LEFEBVRE  Steve  3R/14
1788  LEGUERINEL  Stephane  3R/14
1788  LOIZON  Olivier  3R/14
1788  MAJCHRZAK  Philippe  3R/14
1788  MERANGER  Vincent  3R/14
1788  NICOLAS  Frederic  3R/14
1788  NICOLLEAU  Eric  3R/14
1788  PAULET  Frederic  3R/14
1788  PELTIER  Jeremy  3R/14
1788  PEREZ  David  3R/14
1788  PLANCKE  Kevin  3R/14
1788  POPULAIRE  Gaëtan  3R/14
1788  QUILAN  Emmanuel  3R/14
1788  ROSA  Aurélien  3R/14
1788  ROY  Mickael  3R/14
1788  SADKAOUI  Ayoub  3R/14
1788  SAGET  Gerard  3R/14
1788  SAGRADINI  Mickael  3R/14
1788  SMITH  Phil  3R/14
1788  STEBLESKI  Christophe  3R/14
1788  VANDENBERGUE  Jean-Luc  3R/14
1843  BECEL  Karl  3R/13
1843  BOUHIER  Nicolas  3R/13
1843  COLAS  Helene  3R/13
1843  COTTON  Lucile  3R/13
1843  COUTURAUD  Fabrice  3R/13
1843  DESCHAMPS  Sylvain  3R/13
1843  DROUIN  François  3R/13
1843  DUBOIS  Vincent  3R/13
1843  ESCHIMESE  Nicolas  3R/13
1843  FAYEULE  Julien  3R/13
1843  GAUTIER  Manuel  3R/13
1843  GREMILLET  Fabien  3R/13
1843  GUILLERM  Ronan  3R/13
1843  HOLST  Thibault  3R/13
1843  HUBAC  Alban  3R/13
1843  JAMET  Damien  3R/13
1843  JEGO  Jacques  3R/13
1843  KERBEKIAN  Franck  3R/13
1843  KOSTIC  Michel  3R/13
1843  LAMBERT  Amelie  3R/13
1843  LEBON  Claude  3R/13
1843  LEBRUN  Thierry  3R/13
1843  LECLERC  Steve  3R/13
1843  LESIRE  Anthony  3R/13
1843  LUU  K-Quang  3R/13
1843  MAUGIS  Ronan  3R/13
1843  PAUVERT  Julien  3R/13
1843  PELLERAY  Benoit  3R/13
1843  PERTUIT  Christian  3R/13
1843  PIRON  Cédric  3R/13
1843  QUELENNEC  Alain  3R/13
1843  RAIMBAUD  Aurelien  3R/13
1843  RAULT  Marine  3R/13
1843  RENOUF  Mickael  3R/13
1843  ROCABOIS  Guy  3R/13
1843  ROCHET  Steven  3R/13
1843  ROMA  Jonathan  3R/13
1843  SAPOWICZ  Stéphane  3R/13
1843  SIGARD  David  3R/13
1843  SOULARD  Logan  3R/13
1843  VALADE  Stephane  3R/13
1843  VIRLOUVET  Pascal  3R/13
1843  VOLMIER  Frédéric  3R/13
1843  VRIGNAUD  Samuel  3R/13
1843  YAMAN  Yasin  3R/13
1888  ASSELINEAU  David  3R/12
1888  AUGUSTE  Christophe  3R/12
1888  BAUDON  Agénor  3R/12
1888  BELLAN  Jean-Noël  3R/12
1888  BENIS  Loic  3R/12
1888  BODENNEC  Daniel  3R/12
1888  BONHOMME  Julien  3R/12
1888  BORGES  Jorge  3R/12
1888  BOUCHER  Julien  3R/12
1888  CAILLE  Jérôme  3R/12
1888  CHAIGNE  Cyril  3R/12
1888  CHAMBRIN  J-Pierre  3R/12
1888  COIGNARD  Gilles  3R/12
1888  DELIKUS  Sahin  3R/12
1888  DIDOU  Yann  3R/12
1888  DOUSSIN  Joel  3R/12
1888  DUWEZ   Erwin  3R/12
1888  ENOCK  Mickael  3R/12
1888  FAUCOMPREZ  Bertrand  3R/12
1888  FERREIRA  Filipe  3R/12
1888  FLIN  Eric  3R/12
1888  GALVAO  Luis  3R/12
1888  GASBERT  Frédéric  3R/12
1888  GUIVARCH  Yann  3R/12
1888  JOUFFRE  Mikael  3R/12
1888  KHAMSOMPHOU  Eric  3R/12
1888  LAFFARGUE  Xavier  3R/12
1888  LE NAN   Valerie  3R/12
1888  LECLERC  Davy  3R/12
1888  LEFRANCOIS   Fabien  3R/12
1888  MAKUCH  Vincent  3R/12
1888  MARCHADIER  Gerald  3R/12
1888  MARCHAND  Wally  3R/12
1888  MARTIN  L-Marie  3R/12
1888  NICOLAS  Thierry  3R/12
1888  NOUREAU  Patrice  3R/12
1888  PENIER  Mickael  3R/12
1888  PERRIN  Yves  3R/12
1888  PITET  Anthony  3R/12
1888  PREVOST  Mickael  3R/12
1888  QUENEZ  David  3R/12
1888  QUERCY  Mickael  3R/12
1888  SALLE  Gérarld  3R/12
1888  SEGUIN  Thierry  3R/12
1888  SICOT  Alain  3R/12
1888  VIDOVIC  Josip  3R/12
1888  VION  David  3R/12
1888  WILLIAMS  Peter  3R/12
1936  ALLART  Mathieu  3R/11
1936  AOUSSEDJ  Moktar  3R/11
1936  BECART  Olivier  3R/11
1936  BERTAUX  Eric  3R/11
1936  BIGAUD  Teddy  3R/11
1936  BRESSON  Guillaume  3R/11
1936  CAMPION  Yohan  3R/11
1936  CHAMPROBERT  Grégoire  3R/11
1936  CHOCHOIS  Julien  3R/11
1936  COUREAU  François  3R/11
1936  DALLERIT  Yannick  3R/11
1936  DIOT  Kévin  3R/11
1936  DOS SANTOS  Pascal  3R/11
1936  DUPUY  Paul  3R/11
1936  ELINEAU  Laurent  3R/11
1936  FERRE  Pierre Henri  3R/11
1936  FILIPE DE OLIVEIRA  Bruno  3R/11
1936  GENIN  Margaux  3R/11
1936  GIRAUDEL  Sébastien  3R/11
1936  GOULWEN  Fily  3R/11
1936  GUILLOU  Frederic  3R/11
1936  GUIRMANDIE  Gregory  3R/11
1936  HENIN  Thierry  3R/11
1936  HULEUX  Sébastien  3R/11
1936  KAZANIEKI  Frederic  3R/11
1936  LECLERE  Vincent  3R/11
1936  LEMAIRE  Dany  3R/11
1936  LEPAGE  J-Claude  3R/11
1936  LEPAGNOT  Eric  3R/11
1936  LOPES  Antonio  3R/11
1936  MALLET  Antoine  3R/11
1936  MICHEL  Jeremy  3R/11
1936  PERARD  Remy  3R/11
1936  PERSON  Victor  3R/11
1936  PHOUYBANHDYT  Victor  3R/11
1936  PRUVOT  Cedric  3R/11
1936  QUILLET  David  3R/11
1936  RAGUENEAU  Frédéric  3R/11
1936  RAIMBERT  Sebastien  3R/11
1936  ROBINOT  Jérome  3R/11
1936  SERGEANT  Franck  3R/11
1936  SEVIN  Vincent  3R/11
1936  SOLER  Robinson  3R/11
1936  TOUZEAU  Olivier  3R/11
1936  TROCHU  Daniel  3R/11
1936  VANDENBERGUE  Frederic  3R/11
1936  VAUCELLE  Didier  3R/11
1983  AILLET  Didier  3R/10
1983  AYAD  Adel  3R/10
1983  BARREAU  Jérôme  3R/10
1983  BIGOT  Christian  3R/10
1983  BOUTIN  Regis  3R/10
1983  BOZEC  Alexandre  3R/10
1983  BRIAND  Flavien  3R/10
1983  BUISSON  Damien  3R/10
1983  CACAN  Mehmet-Sakir  3R/10
1983  COLEMYN  Anne  3R/10
1983  CONIO  Lorenzo  3R/10
1983  COSSONNIERE  Fabrice  3R/10
1983  CZAPARA  Francis  3R/10
1983  DRUET  François  3R/10
1983  ETIENNE  Stephane  3R/10
1983  FORMENTIN  Jérémie  3R/10
1983  GAZENGEL  Vincent  3R/10
1983  GOURET  Richard  3R/10
1983  JAILIN  Sebastien  3R/10
1983  JONARD  Christophe  3R/10
1983  LE FALHER  Christophe  3R/10
1983  LHERMELIER  Julien  3R/10
1983  LORANT  Karl  3R/10
1983  LUSSON  Patrick  3R/10
1983  MAGNANT  Sébastien  3R/10
1983  MARQUES  Fernando  3R/10
1983  MARSOLLIER  Arnaud  3R/10
1983  MAUDUIT  Sebastien  3R/10
1983  MERLIN  Gregory  3R/10
1983  MICHAUD  Stephane  3R/10
1983  MICHEL   Eric  3R/10
1983  MILLEVILLE  Reynald  3R/10
1983  MONNET  Cyril  3R/10
1983  OLIVIER HENRY  Mickaël  3R/10
1983  PERARD  Loic  3R/10
1983  POULAIN  Ludovic  3R/10
1983  REZENTHEL  François  3R/10
1983  ROUGIER  J-François  3R/10
1983  SANCHEZ   Franck  3R/10
1983  TAYLOR  Stephen  3R/10
1983  TEMPLIER  Christophe  3R/10
1983  TRANCHANT  Nicolas  3R/10
1983  VANSTEENKISTER  Guy  3R/10
1983  VERGNE  Bernard  3R/10
2027  AMRANI  Mohamed  3R/09
2027  ANDRAULT  Philippe  3R/09
2027  BELLIER  Pierre  3R/09
2027  BERGER  Gregory  3R/09
2027  BODELLE  Cédric  3R/09
2027  BOFFY  Frederic  3R/09
2027  BONNET  Philippe  3R/09
2027  BOURGEOIS  Roger  3R/09
2027  BOURREAU  Emilien  3R/09
2027  BOUTET  Manuel  3R/09
2027  BOUTIN  Nicolas  3R/09
2027  BRIANT  Eric  3R/09
2027  BRUNEL  Thierry  3R/09
2027  CALLEAU  Sébastien  3R/09
2027  CARDINAL  Bruno  3R/09
2027  CHAUSSE  Olivier  3R/09
2027  CHESNEAU  Mickael  3R/09
2027  COUSSY  Patrick  3R/09
2027  COUTURE  Julien  3R/09
2027  CRESPEL  Yohann  3R/09
2027  DAMAREZ  Julien  3R/09
2027  DARDILLAC  Francis  3R/09
2027  DAROCHA  Mario  3R/09
2027  DATIN  Christophe  3R/09
2027  DEGAY  Patrick  3R/09
2027  DEMONT  Benjamin  3R/09
2027  DESSEIN  Alexandre  3R/09
2027  DHAINAUT  Allan  3R/09
2027  DOS SANTOS  Jose  3R/09
2027  DY   Mickael  3R/09
2027  FALLOU  Benjamin  3R/09
2027  FLAHAUT  Eric  3R/09
2027  GONTIER  Cyriaque  3R/09
2027  GRANDIDIER  Rene  3R/09
2027  GUEHENNEUC  Fabien  3R/09
2027  GUERIN  Laurent  3R/09
2027  GUERIN  J-Philippe  3R/09
2027  LE BORGNE  David  3R/09
2027  LE PLAIRE  Fabien  3R/09
2027  LE SCORNET  Olivier  3R/09
2027  LECHAUDEL  Severick  3R/09
2027  LEFER  Mathias  3R/09
2027  MAITINARA  Patrice  3R/09
2027  MAUTRE  Stéphane  3R/09
2027  MENOUS  Fabrice  3R/09
2027  MERCIER  Dimitri  3R/09
2027  MICHOT  Damien  3R/09
2027  NOBRE  Tonio  3R/09
2027  OLLIVIER  David  3R/09
2027  PIGHI  Jerome  3R/09
2027  POIDEVIN  Clément  3R/09
2027  POILANE  Eric  3R/09
2027  POIRIER  David  3R/09
2027  REVEL  Jérôme  3R/09
2027  RIBETTE  Patrice  3R/09
2027  RICHARD  Shendy  3R/09
2027  RIOU  Nicolas  3R/09
2027  ROCHET  Jonathan  3R/09
2027  ROLLAND  Romain  3R/09
2027  ROUMAT  Serge  3R/09
2027  TIMMERMAN  Sébastien  3R/09
2027  VASSET  Lawrence  3R/09
2089  BARITEAU  Nicolas  3R/08
2089  BERTHELOT  Xavier  3R/08
2089  BERTIN  J-Yves  3R/08
2089  BIET  Willy  3R/08
2089  BONRAISIN  Philippe  3R/08
2089  BOUCHER  Sebastien  3R/08
2089  BOUREAU  Jeremy  3R/08
2089  BROSSEAU  Damien  3R/08
2089  CANDA  Jerome  3R/08
2089  CARADU  Edouard  3R/08
2089  CETIN  Erdal  3R/08
2089  CHAPLEAU  Romain  3R/08
2089  CHAUVIN  Jonathan  3R/08
2089  CHESNEL  Pierrick  3R/08
2089  DECOMBE  Jerome  3R/08
2089  DELATORRE  Marc  3R/08
2089  DUTEUIL  Jean François  3R/08
2089  FERAUD  Julien  3R/08
2089  FOUCAUD  Mathilde  3R/08
2089  FOURNIER  Romuald  3R/08
2089  GROLIER  Maxime  3R/08
2089  GUILLOTO  Erwan  3R/08
2089  HENRY  Vincent  3R/08
2089  HORN  Mickael  3R/08
2089  HOUZE  Guillaume  3R/08
2089  IACOPINI  Ludovic  3R/08
2089  JEGO  Thierry  3R/08
2089  LAURENT  Yvon  3R/08
2089  LE ROY  Ellen  3R/08
2089  LENOIR  Xavier  3R/08
2089  MALFOY  Hervé  3R/08
2089  MARQUETTE  Jean-Paul  3R/08
2089  MOELLON  Gérard  3R/08
2089  MONNIER  Aymmery  3R/08
2089  MOREAU  J-Marc  3R/08
2089  NAULIN  Benjamin  3R/08
2089  PAGOTTO  Denis  3R/08
2089  PANNETIER  Arnaud  3R/08
2089  PARIS  Ludovic  3R/08
2089  PEROT  Gilles  3R/08
2089  PERRUCHON  Johan  3R/08
2089  PROTIN  Ringo  3R/08
2089  RAYGONDEAU  Emmanuel  3R/08
2089  RESSE  Romain  3R/08
2089  SECRETAIN  Melanie  3R/08
2089  SICOT  Philippe  3R/08
2089  SOLLIER  Frédéric  3R/08
2089  STIRLING-WHITE  Gordon  3R/08
2089  TREMEAU  David  3R/08
2089  VERDES  Guillaume  3R/08
2089  VERKERKE  Virginie  3R/08
2089  VIENNE  Robby  3R/08
2089  VIGNERON  David  3R/08
2089  VOISNEAU  Steeve  3R/08
2143  AGRICOLE  Laurent  3R/07
2143  ARNOULD  Remi  3R/07
2143  BEAUCHAMP  Yoan  3R/07
2143  BELICOT  Tony  3R/07
2143  BERA  Sebastien  3R/07
2143  BROSSEAU  Hugues  3R/07
2143  CARVALHO  Albino  3R/07
2143  CHAMBORD  Stephane  3R/07
2143  CHAMPIE  Ophelie  3R/07
2143  CHOPIN  Yoann  3R/07
2143  CLOAREC  Kevin  3R/07
2143  COETMEUR  Vincent  3R/07
2143  CORAND  Christophe  3R/07
2143  DAIREAUX  Manuel  3R/07
2143  DANIERE  Thierry  3R/07
2143  DEBLAISE  Jérôme  3R/07
2143  DUEE  Michel  3R/07
2143  EDMONDS  Robin  3R/07
2143  FORT  Christophe  3R/07
2143  FOURNILLON  Ludovic  3R/07
2143  GILLES  Andy  3R/07
2143  GOMES   Joaquim  3R/07
2143  GUEPEROUX  Loic  3R/07
2143  HABBI  Nicolas  3R/07
2143  HONORE  Alexis  3R/07
2143  JANNETEAU  Eric  3R/07
2143  LABAT  Christophe  3R/07
2143  LALLEMAND  Jerome  3R/07
2143  LIBAULT  Yohan  3R/07
2143  MARK  François  3R/07
2143  MARTIN  Florent  3R/07
2143  MICHON  Sebastien  3R/07
2143  MOULINAT  Dominique  3R/07
2143  NEAU  Mickael  3R/07
2143  NOGRET  Marc  3R/07
2143  PETIT  Vincent  3R/07
2143  PILLAIN  Cedric  3R/07
2143  RICHARD  Eric  3R/07
2143  RICHEFORT  Alexandre  3R/07
2143  RONGERS  Damien  3R/07
2143  ROPERT  Albert  3R/07
2143  SALON  Anthony  3R/07
2143  SANSON  Florent  3R/07
2143  SEGURA  Frederic  3R/07
2143  SOULARD  Etienne  3R/07
2143  SUDRAS  Christine  3R/07
2143  TAS  Burhan  3R/07
2143  TASCHET  Rodrigue  3R/07
2143  TAUPIN  Arnaud  3R/07
2143  TEILLANT  Boris  3R/07
2143  TORCHUT  Pascal  3R/07
2143  TRAINEAU  Olivier  3R/07
2143  WEYMEESCH  Pierre  3R/07
2196  ALAN  Anthony  3R/06
2196  ARMANT  Daniel  3R/06
2196  AUNIS  Nicolas  3R/06
2196  BERNARD  Jacques  3R/06
2196  BINET  Jacky  3R/06
2196  BOISUMEAU  Stéphane  3R/06
2196  BOUSCASSE  David  3R/06
2196  BROUTIN  Gael  3R/06
2196  CARVALHO  Manuel  3R/06
2196  CHAUVIN  Julien  3R/06
2196  CONSTANT  Laetitia  3R/06
2196  CORREIA  Helder  3R/06
2196  COURBIER  Didier  3R/06
2196  COUTAND  Julien  3R/06
2196  CRAVEN  Malcolm  3R/06
2196  DAMBRINE  Florimond  3R/06
2196  DELEMER  Ludovic  3R/06
2196  DELILLE  Bruno  3R/06
2196  DELMAS  J-Noel  3R/06
2196  DEPEYRIS  Sebastien  3R/06
2196  DONNEGER  Christophe  3R/06
2196  DUGALEIX  Pascal  3R/06
2196  FAUROUX  Philippe  3R/06
2196  GAY  Emmanuel  3R/06
2196  GERARD  Thierry  3R/06
2196  GOUSSEAU  Sebastien  3R/06
2196  GRALL  Xavier  3R/06
2196  HAMELIN  Cyril  3R/06
2196  HINGANT  Pierrick  3R/06
2196  JEZEQUEL  Thibault  3R/06
2196  JOUBERT  Cedric  3R/06
2196  LAHRICHI  Mohamed  3R/06
2196  LE CUNFF  Yannick  3R/06
2196  LECUILLER  Arnaud  3R/06
2196  LEMOINE  Damien  3R/06
2196  LIZIARD  Mathieu  3R/06
2196  LOTON  Yoann  3R/06
2196  MANSART  Boris  3R/06
2196  MINET  Jonathan  3R/06
2196  MOREAU  Yvon  3R/06
2196  PASQUIER  Yohann  3R/06
2196  PHELEP  Patrick  3R/06
2196  PLANCKE  Fabrice  3R/06
2196  POULARD  Sebastien  3R/06
2196  RICOLLEAU  Cyril  3R/06
2196  RIVIERE  Eric  3R/06
2196  ROBLIN  Guillaume  3R/06
2196  SMITH  Alan  3R/06
2196  SOWA  Emmanuel  3R/06
2196  STENEGRE  David  3R/06
2196  VERMEULEN  Audrey  3R/06
2247  ARNAUD  Isabelle  3R/05
2247  ARVIS  Steve  3R/05
2247  AUPIAIS  Jean Michel  3R/05
2247  BARROSO  José  3R/05
2247  BATTAIS  J-Luc  3R/05
2247  BILOT  Christophe  3R/05
2247  BOETTE  J-Michel  3R/05
2247  BOURG  Henri  3R/05
2247  BREGEAT  Franck  3R/05
2247  CARRE  Allan  3R/05
2247  CARTIGNY  Sébastien  3R/05
2247  CHATELAIS  Sebastien  3R/05
2247  CHINSI  David  3R/05
2247  CIFT  Tufan  3R/05
2247  DAHERON  Nicolas  3R/05
2247  DEJOUX  Franck  3R/05
2247  DIOT  Dominique  3R/05
2247  DUBRULLE  Patrick  3R/05
2247  DUGAST  Julien  3R/05
2247  FERREIRA  David  3R/05
2247  GAUTIER  Ludovic  3R/05
2247  GEORGET  Arnaud  3R/05
2247  GODART  Sebastien  3R/05
2247  HAQUETTE  Olivier  3R/05
2247  JEHANNIN  Fabrice  3R/05
2247  LE BRIS  Stephane  3R/05
2247  LE ROY  Mathieu  3R/05
2247  LECLERC  Christophe  3R/05
2247  LEFEUVRE  Antoine  3R/05
2247  LEGROS  Daniel  3R/05
2247  LOBBESTAEL  Benoit  3R/05
2247  MARBEUF  Cédric  3R/05
2247  MAYTRAUD  Benjamin  3R/05
2247  METAYE  Gianny  3R/05
2247  MINET  Lionel  3R/05
2247  MITARD  Christophe  3R/05
2247  MOINGT  Michel  3R/05
2247  MOREAU  Stephane  3R/05
2247  NEVEU  Stephane  3R/05
2247  NICOLLEAU   Romain  3R/05
2247  OLLIVIER  Morgan  3R/05
2247  PEYREBRUNE  Alain  3R/05
2247  PINTO  Ismael  3R/05
2247  PIPAUD  Gwenael  3R/05
2247  ROLAND  Didier  3R/05
2247  ROUAULT  Jerome  3R/05
2247  THEBAULT  Cédric  3R/05
2247  VITTORI  Alexandre  3R/05
2247  YAZAR  Selman  3R/05
2296  AMET  Mickael  3R/04
2296  BAHTAT  Said  3R/04
2296  BAUDOUIN  Kevin  3R/04
2296  BES  Dimitri  3R/04
2296  BILLAUD  Claude  3R/04
2296  BIOTTEAU  Blandine  3R/04
2296  BODA  G-Paul  3R/04
2296  BODEI  Didier  3R/04
2296  BUDZYK  Dimitri  3R/04
2296  BUTRYN  Jérémy  3R/04
2296  CAPELLE  Giorgio  3R/04
2296  CAPRON  Laurent  3R/04
2296  CHANTIER  Sylvain  3R/04
2296  DAUNAS  Christopher  3R/04
2296  DAVESNES  Joel  3R/04
2296  DEL TORRE  Jean-Jacques  3R/04
2296  DELAIR  Laurent  3R/04
2296  DESHOGUES  Patrick  3R/04
2296  FACKEURE  Alan  3R/04
2296  GASTINEAU  Olivier  3R/04
2296  GUERO  Nicolas  3R/04
2296  GUERRY  Victor  3R/04
2296  GUILLET  Joël  3R/04
2296  GUION  Mickael  3R/04
2296  HIBLOT  Sebastien  3R/04
2296  HULEUX  Guillaume  3R/04
2296  KERYVEN  Arnaud  3R/04
2296  KRYKALA  Julien  3R/04
2296  LABBE  Sebastien  3R/04
2296  LACQUEMENT  Julien  3R/04
2296  LEBAS  Stephane  3R/04
2296  LEFEVRE  Marjory  3R/04
2296  LOUANDRE  Erwan  3R/04
2296  LUCEAU  Eric  3R/04
2296  LUMBRERAS  Xavier  3R/04
2296  MALASSIS  Philippe  3R/04
2296  MALIDIN  Patrick  3R/04
2296  MILLON  Cedric  3R/04
2296  MORAIS  Patrick  3R/04
2296  MOULINEAU   Christian  3R/04
2296  OLIVIER  Laurent  3R/04
2296  PAYET  David  3R/04
2296  PENAFIEL  Aurélien  3R/04
2296  RIGAUDIE  Fredric  3R/04
2296  ROULIN  Jérémie  3R/04
2296  STOFFEL  Dominique  3R/04
2296  THENARD DUVIVIER  Jerome  3R/04
2296  TISSIER  Francois  3R/04
2296  TORNAIS  Yohan  3R/04
2296  VAPELLE  Pierre  3R/04
2296  VELLEMENT  Frédéric  3R/04
2296  VINET  J-Yves  3R/04
2348  AL MASSAOUDI  Ali  3R/03
2348  AUGIER  Pascal  3R/03
2348  AUVINET  Jimmy  3R/03
2348  BARON  Antoine  3R/03
2348  BASQUIN  Franck  3R/03
2348  BATTUT  Aurelie  3R/03
2348  BAYEL  Pascal  3R/03
2348  BEDINIER  Sébastien  3R/03
2348  BILLAUT  Olivier  3R/03
2348  BONNAUD  Richard  3R/03
2348  BROWN  Ben  3R/03
2348  CHABOT  Philippe  3R/03
2348  CHANVALON  J-Francois  3R/03
2348  COLEMYN  David  3R/03
2348  CORBON  Benoit  3R/03
2348  COUSSEAU  Hugues  3R/03
2348  DEGOR  Arnaud  3R/03
2348  DERREY  Christophe  3R/03
2348  DEVAUD  Fanny  3R/03
2348  DEVEMY  Loic  3R/03
2348  DURCZAK  Dany  3R/03
2348  ETOURNEAU  Rudy  3R/03
2348  FESSARD  Nicolas  3R/03
2348  FISCHER  Lionel  3R/03
2348  FONSECA  Jonge  3R/03
2348  GIRAULT  Denis  3R/03
2348  GLORIAN  Christophe  3R/03
2348  HEIN  Damien  3R/03
2348  HERBERT  David  3R/03
2348  HUROT  Patrice  3R/03
2348  LE BEC  Fabien  3R/03
2348  LE GOFF  Mickael  3R/03
2348  LE GUYADER  Jean-Yves  3R/03
2348  LE LÉDAN  Sophie  3R/03
2348  LECOMTE  Eric  3R/03
2348  LIZEE  Gregory  3R/03
2348  LORE  Jean-François  3R/03
2348  MALARD  Jeremy  3R/03
2348  MARTIN  Florent  3R/03
2348  MENDES SOARES  Victor  3R/03
2348  MEUNIER  Christophe  3R/03
2348  MONNET  Jacques  3R/03
2348  PAIN  Ingrid  3R/03
2348  PEGUILHAN  Samuel  3R/03
2348  PLAIDEAU  Jérôme  3R/03
2348  PLOQUIN  Damien  3R/03
2348  PORCHER  Richard  3R/03
2348  RICHARD  Sylvain  3R/03
2348  ROCHET  Christian  3R/03
2348  SAMSON  François  3R/03
2348  SAVIGNY  Allan  3R/03
2348  SEGARD  Charly  3R/03
2348  SEUWIN  Laurent  3R/03
2348  SEVERE  Arnaud  3R/03
2348  THIROUARD  Stéphane  3R/03
2348  TREMAUVILLE  Cyril  3R/03
2348  VIARD CRETAT  Laurent  3R/03
2405  BAHIER  Marvin  3R/02
2405  BERTHIER  Jérome  3R/02
2405  BERTIN  Florent  3R/02
2405  BLIN  Stephane  3R/02
2405  BRAULT  Alain  3R/02
2405  BRETON  Dimitri  3R/02
2405  CHAMAULAUD  Sébastien  3R/02
2405  CLAVE  Christian  3R/02
2405  COLPART  Gael  3R/02
2405  CORNEZ  Olivier  3R/02
2405  COTET  Jean Emmanuel  3R/02
2405  CREPY  Cyrille  3R/02
2405  DEMAGALHAES  José  3R/02
2405  DERRIEN  Olivier  3R/02
2405  DUBAN  Jean Luc  3R/02
2405  FICHEL  Pierre  3R/02
2405  FUMOLEAU  Anthony  3R/02
2405  GAUTIER  Jacques  3R/02
2405  GILLES  Christian  3R/02
2405  GRUDA  Jean-Luc  3R/02
2405  GUERIN  Gael  3R/02
2405  GUEZENOC  Didier  3R/02
2405  HOUZE  Jérôme  3R/02
2405  JACCARD  Pascal  3R/02
2405  LAURENT  Sebastien  3R/02
2405  LECLERCQ  Frédéric  3R/02
2405  LECRAS  Arnaud  3R/02
2405  LEDRU  Steven  3R/02
2405  LELOUP  Vincent  3R/02
2405  LEMENER  Sébastien  3R/02
2405  MANIERE  Philippe  3R/02
2405  MARC  Pascal  3R/02
2405  MICHALAK  Frederic  3R/02
2405  MICHELUZZI  Johnny  3R/02
2405  MONBERGER  Tony  3R/02
2405  MOREAU-RENATEAU  Michel  3R/02
2405  ROUGIER  Fabrice  3R/02
2405  RUELLET  Adelin  3R/02
2405  SICOT  David  3R/02
2405  VERKERKE  Ludovic  3R/02
2445  ARNOUT  Fabrice  3R/01
2445  BOISGARD  Nicolas  3R/01
2445  BOITEAU  Laurent  3R/01
2445  BONNAUD  Stephane  3R/01
2445  CARDON  Pascal  3R/01
2445  CHASSERIEAU  Vincent  3R/01
2445  CORDEIRO  Paulo  3R/01
2445  DA ROSA  Loic  3R/01
2445  DEHOUS   Cédric  3R/01
2445  DENOUAL  Stephane  3R/01
2445  DUFOIS  Frederic  3R/01
2445  EGEA  J-Pierre  3R/01
2445  ELFARSI  Moustapha  3R/01
2445  GIRARD  Hervé  3R/01
2445  HAPIOT  Eric  3R/01
2445  HIGNARD  Patrick  3R/01
2445  ISIKLAR  Habib  3R/01
2445  LARBALETTE  Maxime  3R/01
2445  LEFEBVRE  Patrick  3R/01
2445  LEROUX  Mickael  3R/01
2445  LOMAZZI  Bernard  3R/01
2445  MACAN  Franck  3R/01
2445  MARCHAL  Joel  3R/01
2445  MARME  Pierre-Jean  3R/01
2445  MARTIN  Dorick  3R/01
2445  MATHE  Mickael  3R/01
2445  MAYSOUNABE  Frédéric  3R/01
2445  MICONNET  Patrick  3R/01
2445  MILAN  Yohan  3R/01
2445  MISSIR  Mickaël  3R/01
2445  MOYET  David  3R/01
2445  OGER  Andre  3R/01
2445  PEREYROL  Olivier  3R/01
2445  PERIN  David  3R/01
2445  POTIER  Aurelien  3R/01
2445  RONNEL  Rémi  3R/01
2445  SALVIEJO-MARTINEZ  Jessy  3R/01
2445  SELINGUE  Julien  3R/01
2445  SOULES  Sonny  3R/01
2445  TESTUD  Alexandre  3R/01
2445  THURMEL  Laurent  3R/01
2445  VAHE  André  3R/01
2445  VAN MAELE  Vian  3R/01
2445  VASSEUR  Stéphane  3R/01
2489  ALLAIRE  Romain  3R/00
2489  ANTUNES  Nuno  3R/00
2489  ARLANDES  Frederic  3R/00
2489  ARONDAL  Berange  3R/00
2489  BALZAC  Ludovic  3R/00
2489  BATAILLE  Cédric  3R/00
2489  BAUDU  Mathieu  3R/00
2489  BEITO  Rui  3R/00
2489  BESSERVE  Maxime  3R/00
2489  BIRRE  Florian  3R/00
2489  BOUCHONNET   Laurent  3R/00
2489  CAILLET  Laurent  3R/00
2489  CAIN  Dennis  3R/00
2489  CASTAN  Serge  3R/00
2489  CHEVREL  Lionel  3R/00
2489  COTONNEC  Fabrice  3R/00
2489  DESOUDIN  Cedric  3R/00
2489  DESSIMOULIE  Ludovic  3R/00
2489  DRILLAUD  Julien  3R/00
2489  DUCROCQ  Gael  3R/00
2489  DUPUY  Raphaël  3R/00
2489  FINOU  Thierry  3R/00
2489  FROMENTEAU  Fabrice  3R/00
2489  GALMICHE  Olivier  3R/00
2489  GRAS  William  3R/00
2489  GUIBERT  Wilfried  3R/00
2489  HERIQUE  Simon  3R/00
2489  HERMELINE  Nicolas  3R/00
2489  JONET  Jimmy  3R/00
2489  JONET   Teddy  3R/00
2489  KERBRAT  Julien  3R/00
2489  LAURENT  Mathieu  3R/00
2489  LE DAIN  Guillaume  3R/00
2489  LECOUBLET  Fabrice  3R/00
2489  LEMOINE   Frederic  3R/00
2489  LION  Bernard  3R/00
2489  MAHE  Yohan  3R/00
2489  MARCERON  Jean-Marie  3R/00
2489  MARTINS  Paulo  3R/00
2489  MAZOU  Guillaume  3R/00
2489  MICHAUD  Julien  3R/00
2489  MILLEVILLE  Benoit  3R/00
2489  MONDIT  Jérôme  3R/00
2489  MOQUET  Maxime  3R/00
2489  MOREUX  Vincent  3R/00
2489  MOURIC  Gregory  3R/00
2489  NADAUD  Jérôme  3R/00
2489  NOEL  Vincent  3R/00
2489  PALMER  Christopher  3R/00
2489  PARRIAUX  Erwan  3R/00
2489  PEREIRA   Antonio  3R/00
2489  PIOTROWSKI  Eddy  3R/00
2489  PRUVOST  Yannick  3R/00
2489  RAGUENEAU  Laurent  3R/00
2489  RAMOS  Armando  3R/00
2489  REIGNER  Christophe  3R/00
2489  ROUX  Kevin  3R/00
2489  TAUPIN  Stephane  3R/00
2489  TRANNIN  Eric  3R/00
2489  UZUNHAN  Mustafa  3R/00
2489  VIDAL FACAL  Christophe  3R/00
2550  ABERLEN  Nicolas  4R/15
2550  ANDRE  Ludovic  4R/15
2550  BARRE  Gérard  4R/15
2550  BELLAMY  Sylvain  4R/15
2550  BELLANGER  Marc  4R/15
2550  BERTEAU  Anthony  4R/15
2550  BLAIN  Gregory  4R/15
2550  BOUYSSOU  Patrick  4R/15
2550  CAILLIER  Landry  4R/15
2550  CASSARD  Nicolas  4R/15
2550  CHOPIN  Ludovic  4R/15
2550  CLEMENT  Jordan  4R/15
2550  CLOUD  Romuald  4R/15
2550  COUROYER  Dominique  4R/15
2550  DE OLIVEIRA  Mario  4R/15
2550  DESGRANGE  Laurent  4R/15
2550  DESNOUK  Christophe  4R/15
2550  DIEVART  Grégory  4R/15
2550  DOS SANTOS  Miguel  4R/15
2550  DUBERNARD  David  4R/15
2550  DUBREUIL  Gérald  4R/15
2550  DY   Dominique  4R/15
2550  FILLIAU  Alexandre  4R/15
2550  FORESTIER  Dominique  4R/15
2550  FOUQUET   David  4R/15
2550  FRAISSE  Dimitri  4R/15
2550  FRANCOIS  Eric  4R/15
2550  GALLAIS  Fabrice  4R/15
2550  GOMME  Barthelemy  4R/15
2550  GOURAND  Dimitri  4R/15
2550  GUILBERT  Tanguy  4R/15
2550  IBERT  Stéphane  4R/15
2550  LAPSLEY  Daniel  4R/15
2550  LAURENT  Sebastien  4R/15
2550  LEMOINE   Fabien  4R/15
2550  MATHE  Christophe  4R/15
2550  METAIRIE  Christophe  4R/15
2550  MILLINGTON  Nick  4R/15
2550  MOCHKOVITCH  Ylan  4R/15
2550  MORALES  Cyril  4R/15
2550  MORISSET  Sylvain  4R/15
2550  NOGA  Vincent  4R/15
2550  PAYET  John-Philip  4R/15
2550  PERROQUIN  Samuel  4R/15
2550  PEYCHAUD   Dominique  4R/15
2550  PIGNOUX  Mickael  4R/15
2550  POTIER  Mickael  4R/15
2550  POURRUCH  Olivier  4R/15
2550  RICHARD  Mickael  4R/15
2550  RICHARDEAU  Sébastien  4R/15
2550  ROLAND  Nicolas  4R/15
2550  ROMA  Augusto  4R/15
2550  SIDHOUM  Mohamed  4R/15
2550  SKRZYPCZAK  Mathias  4R/15
2550  SYNORACKI  Richard  4R/15
2550  TE CHENG   Yang  4R/15
2550  TEFFAINE  Olivier  4R/15
2550  THEPAUT  Fabrice  4R/15
2550  VILA VERDE  Ezequiel  4R/15
2550  WALCZAK  Teddy  4R/15
2610  ALLEAU  Raphael  4R/14
2610  BERTHE  Michel  4R/14
2610  BOCHEREAU  Fabrice  4R/14
2610  BOUAFIF  Mohamed  4R/14
2610  BRETHOME  Mickael  4R/14
2610  BRETON  Sebastien  4R/14
2610  CHANTREAU  Patrice  4R/14
2610  CHEVALIER  Ludovic  4R/14
2610  CHEVANCE  Arnaud  4R/14
2610  CORITON  Claude  4R/14
2610  DA CUNHA  Romain  4R/14
2610  DANET  Ludovic  4R/14
2610  DEBUYSER  Dominique  4R/14
2610  DEMARQUETTE  Franck  4R/14
2610  DOS SANTOS  Paulo  4R/14
2610  DUBOIS  Bruno  4R/14
2610  DUGUEPEROUX  Samuel  4R/14
2610  GESTA  Bastien  4R/14
2610  GRANDON  Sylvain  4R/14
2610  GUERIN  Philippe  4R/14
2610  GUIRMANDIE  Cedric  4R/14
2610  HOUMEAU  Patrick  4R/14
2610  LAURENT  Sylvain  4R/14
2610  LE COUSTER  Fabien  4R/14
2610  LETIERS  Gaetan  4R/14
2610  LIEGEOIS  Anthony  4R/14
2610  MAUGER  Arnaud  4R/14
2610  MELIS  Remi  4R/14
2610  MONTASSIER  Yann  4R/14
2610  MORIN  Kendy  4R/14
2610  MOUCHARD  Stéphane  4R/14
2610  PÂQUE  Vincent  4R/14
2610  SARAIVA-TARAVES  Abilio  4R/14
2610  SEIXAS  Hugo  4R/14
2610  SPIESS  Jerome  4R/14
2610  SURAULT  Olivier  4R/14
2610  TORRESAN  Sebastien  4R/14
2610  XIONG  Frederic  4R/14
2648  ARGOUARC'H  Damien  4R/13
2648  ASBAHI  Saad  4R/13
2648  AUGENDRE  Bruno  4R/13
2648  BAILLY  Yann  4R/13
2648  BARRIERE  Olivier  4R/13
2648  BIHOUIS  Mickael  4R/13
2648  BOCQUET  David  4R/13
2648  BOLOT  Chrisitan  4R/13
2648  BOUREAU  Jonathan  4R/13
2648  BROSSARD  Jeff  4R/13
2648  CARNIS  Jonathan  4R/13
2648  CARON  Sebastien  4R/13
2648  CASSANY  Jérôme  4R/13
2648  DA SILVA  Ricardo  4R/13
2648  DALL'AVA  Remy  4R/13
2648  DESCHET  Benoit  4R/13
2648  DUBOIS  Mickael  4R/13
2648  FONTAINE  Jérome  4R/13
2648  FOVEZ  Cedric  4R/13
2648  GAMBLIN  Sébastien  4R/13
2648  GROSJEAN  Pascal  4R/13
2648  GROULARD  Jerome  4R/13
2648  GUILLAUME  Franck  4R/13
2648  GUYOT  David  4R/13
2648  HARNOIS  Jérôme  4R/13
2648  JEUSSET  Vincent  4R/13
2648  KEREBEL  Georges  4R/13
2648  LAOUENAN  François  4R/13
2648  LAVISSE  Frédéric  4R/13
2648  LEBRETON  Jérôme  4R/13
2648  LEMOINE  Gérard  4R/13
2648  LEYOUR  Michel  4R/13
2648  LORE  David  4R/13
2648  MALFOY  Samuel  4R/13
2648  MARTIN  Thierry  4R/13
2648  MARTINEAU  Eric  4R/13
2648  MARTINEAU  Anthony  4R/13
2648  MERLETTO  Damien  4R/13
2648  MICHEL  Kevin  4R/13
2648  MULARD  Gérald  4R/13
2648  PATTE  Georges  4R/13
2648  PAVAGEAU  Tonio  4R/13
2648  PERAULT  Julien  4R/13
2648  PERRAUDEAU  Emmanuel  4R/13
2648  PRUVOT  Veronique  4R/13
2648  RAGUY  Gatien  4R/13
2648  RENAUDIN  David  4R/13
2648  SAVARY  Eric  4R/13
2648  TASCHET  Bruno  4R/13
2648  THIMONIER  Philippe  4R/13
2648  TROUILLE  Guillaume  4R/13
2648  VADET  Didier  4R/13
2648  YON  Cyril  4R/13
2701  BELLEC  Fabrice  4R/12
2701  BENDRE  Julien  4R/12
2701  BERTAUD  Nicolas  4R/12
2701  BESNARD  Loic  4R/12
2701  BILLAUD  Stephane  4R/12
2701  BIRAULT  Jean-Luc  4R/12
2701  BOUETARD  Patrick  4R/12
2701  BOUVEUR  Rémy  4R/12
2701  BRATEAU  Christophe  4R/12
2701  BRIACHE  Mathieu  4R/12
2701  BRUNET  Remi  4R/12
2701  CAVALLO  Stephane  4R/12
2701  CHAIGNEAU  J-François  4R/12
2701  CHAPELET  Edouard  4R/12
2701  CHERRIER  Yannick  4R/12
2701  CLEMENTE  Bruno  4R/12
2701  CONFRERE  Thierry  4R/12
2701  COUE  Stéphane  4R/12
2701  COUTAUD  Gaëtan  4R/12
2701  DE ASCENSION  Jean  4R/12
2701  DESRE  Alexandre  4R/12
2701  DOMINE  Fabien  4R/12
2701  DUBESSET  Olivier  4R/12
2701  DUMOULIN  David  4R/12
2701  FARADJI  Malicu  4R/12
2701  FLAGAIN   Aurélien  4R/12
2701  GENGEMBRE  Morgan  4R/12
2701  GRIVOTTE  Sylvain  4R/12
2701  GUERIT  Alexis  4R/12
2701  HALLOPE  François  4R/12
2701  HERVE  Emmanuel  4R/12
2701  HOFER  Laurent  4R/12
2701  JEAN  Thierry  4R/12
2701  JOSSE  Dominique  4R/12
2701  LACOUR  Romain  4R/12
2701  LANSON  Stephane  4R/12
2701  LE PRINCE  David  4R/12
2701  LECHEVESTRIER  Didier  4R/12
2701  LORCY  Laurent  4R/12
2701  MAGNIER  Rémi  4R/12
2701  MAGNIEZ  Thomas  4R/12
2701  MAJKAJ  Klodjan  4R/12
2701  MANCEAU  Maxime  4R/12
2701  MARIA  Ricardo  4R/12
2701  MESNAGE  Mickael  4R/12
2701  MEYNARDIE  Guy  4R/12
2701  MICHEL  Philippe  4R/12
2701  MICHON  Sébastien  4R/12
2701  MONTEFIORE  Teddy  4R/12
2701  PEUGNET  Thomas  4R/12
2701  PIAUD  Sebastien  4R/12
2701  POIRIER  Alain  4R/12
2701  RENOU  Vincent  4R/12
2701  ROSA  Jérome  4R/12
2701  ROSSO  Antoine  4R/12
2701  SICSIC  Laurent  4R/12
2701  SUIRE  J Michel  4R/12
2701  SZTURGULEWSKI  Jonathan  4R/12
2701  TAJAN  Joel  4R/12
2701  WALLE  Mikael  4R/12
2761  BACHELIER  Anthony  4R/11
2761  BAERTSCH  Ludovic  4R/11
2761  BELLOUARD  Mickael  4R/11
2761  BESNARD  Damien  4R/11
2761  BOUTET  Maguy  4R/11
2761  BRANCHEREAU  Benoit  4R/11
2761  CARLIER  Samuel  4R/11
2761  CARO  Thierry  4R/11
2761  CHOPIN  Herve  4R/11
2761  COCOZ  Gabriel  4R/11
2761  CONTIN  Mathieu  4R/11
2761  CORRE  Ludovic  4R/11
2761  COSTA  Bastien  4R/11
2761  DA SILVA  Roger  4R/11
2761  DAULT  Maxime  4R/11
2761  DEKUYPERE  Éric  4R/11
2761  DELAGE  Guillaume  4R/11
2761  DELAGUETTE  Arnaud  4R/11
2761  DERUELLE  Armand  4R/11
2761  DESVIGNES  Franck  4R/11
2761  DIARD  Nicolas  4R/11
2761  DOUSSET  Michael  4R/11
2761  ERAUD  Manuel  4R/11
2761  ETOUARIA  J-Yves  4R/11
2761  EYGRIER  Gérard  4R/11
2761  FARCY  Edmont  4R/11
2761  GAUTIER  Patrice  4R/11
2761  GAUTIER  Cédric  4R/11
2761  GILLES  Kevin  4R/11
2761  GOURA  Franck  4R/11
2761  GUEGAN   Alex   4R/11
2761  HE  Xunkai  4R/11
2761  JONES  Mark  4R/11
2761  LAFOND  Hubert  4R/11
2761  LANDRY  Wilfried  4R/11
2761  LOIN  Gregory  4R/11
2761  LOUDIEUX  Laurent  4R/11
2761  MARCHAND  Marc  4R/11
2761  NEPLAZ  Alain  4R/11
2761  PAMBRUN  Gilles  4R/11
2761  PETIT  Sebastien  4R/11
2761  PICARD  Francis  4R/11
2761  POINCHEVAL  Yannick  4R/11
2761  RIBEIRO  Pedro  4R/11
2761  RIEU  David  4R/11
2761  RONDEAU  Rémi  4R/11
2761  SICRE  Ludovic  4R/11
2761  STRZYKALSKI  Bernard  4R/11
2761  SZCZODROWSKI  Romuald  4R/11
2761  TESSIER  Serge  4R/11
2761  TOUBLANC  Jerome  4R/11
2761  VALIN  Sebastien  4R/11
2761  VIDINIC  Pauline  4R/11
2761  ZANOVELLO  Patrick  4R/11
2815  AGNAN  Cedric  4R/10
2815  ALEMANY  Benoit  4R/10
2815  AUBRY  Gilles  4R/10
2815  BANACH  Jérôme  4R/10
2815  BEDU  Cyril  4R/10
2815  BENS  Matthieu  4R/10
2815  BERNARD  Christian  4R/10
2815  BESNARD  P-Yves  4R/10
2815  BILLAUD  David  4R/10
2815  BLET  Julien  4R/10
2815  BODIN  Anthony  4R/10
2815  BUHR  Franck  4R/10
2815  BULTEAU  Vincent  4R/10
2815  CAILLEAU  Frederic  4R/10
2815  CASSAGNE  Cédric  4R/10
2815  CATTELAIN  Geoffrey  4R/10
2815  CAUBET  Vanessa  4R/10
2815  CAUVIN  Mickael  4R/10
2815  CHALIGNE  Christophe  4R/10
2815  CHARRUAU  Thierry  4R/10
2815  CHESNOT   Morgan  4R/10
2815  CHEVALIER  Patrick  4R/10
2815  CHEVALIER  Damien  4R/10
2815  COLIN  Olivier  4R/10
2815  CORMIER  Frederic  4R/10
2815  COUROUGE  Samuel  4R/10
2815  CYPRES  Mathieu  4R/10
2815  DA COSTA  Paulo  4R/10
2815  DARDENNE  David  4R/10
2815  DERRIEN  Olivier  4R/10
2815  DEWEVRE  Philippe  4R/10
2815  DUMAINE  Ludovic  4R/10
2815  DUTRIAUX  Romain  4R/10
2815  ESTIN  Damien  4R/10
2815  FARRUGIA  Daniel  4R/10
2815  FEO  Quentin  4R/10
2815  FERCOQ  Hervé  4R/10
2815  FILBIEN  Sylvain  4R/10
2815  GARNIER  Stéphane  4R/10
2815  GUILLEMET  Franck  4R/10
2815  HAMON  Yann  4R/10
2815  HEROUARD  Roger  4R/10
2815  IBSATENE  Hassan  4R/10
2815  KARIM  Basri  4R/10
2815  KOMORSKI  Frederic  4R/10
2815  LESOING  Antoine  4R/10
2815  LOMBARD  Florian  4R/10
2815  LOUISE  David  4R/10
2815  LUMBRERAS  Angel  4R/10
2815  MANCEAU  Antoine  4R/10
2815  MERMOZ  Thierry  4R/10
2815  METAYER  André  4R/10
2815  MICHELUZZI  Claude  4R/10
2815  MIGNONAC  Jeoffrey  4R/10
2815  MONASSIF  Aziz  4R/10
2815  NAULEAU  Franck  4R/10
2815  NOTTER  Jérome  4R/10
2815  PELLADEAUD  Francis  4R/10
2815  PELTIER  Benoit  4R/10
2815  PENY  Didier  4R/10
2815  PEREIRA  José- Manu  4R/10
2815  PERISIC  Vukasin  4R/10
2815  PETITGENET   Stephane  4R/10
2815  PINTHEIRO  Oscar  4R/10
2815  PLOUIDY  Claude  4R/10
2815  QUELENNEC  Michael  4R/10
2815  RAULO  Pascal  4R/10
2815  ROUSSEL  Vincent  4R/10
2815  ROUX  J-François  4R/10
2815  ROYER  Cyril  4R/10
2815  SEUX  Tanguy  4R/10
2815  SIREAU  Yann  4R/10
2815  SOTTE  Laurent  4R/10
2815  TROVATI  Loic  4R/10
2815  TURQUETI  Pierre  4R/10
2890  ALLAINMAT  William  4R/09
2890  AZALA  Samy  4R/09
2890  BARGEOT  Jean-Pierre  4R/09
2890  BELLANGER   Jeremy  4R/09
2890  BOSSU  Fabien  4R/09
2890  BREDOUX  Philippe  4R/09
2890  BRENOT  Denis  4R/09
2890  BURGHGRAEVE  Nicolas  4R/09
2890  CAFFET  Laurent  4R/09
2890  CALLAWAY  Robert  4R/09
2890  CARRE  Alexandre  4R/09
2890  CONTIN  Julien  4R/09
2890  DELUCHAT  Remi  4R/09
2890  DESWAMES  Pascal  4R/09
2890  DOME  David  4R/09
2890  DRUERE  Sebastien  4R/09
2890  DUBUIS  Laurent  4R/09
2890  DUHOT  Jonathan  4R/09
2890  GAILLARD  Dylan  4R/09
2890  GEHIER  Emilie  4R/09
2890  JAEGER  Gwendal  4R/09
2890  LACOUR  Christophe  4R/09
2890  LAGANA  Christophe  4R/09
2890  LE TALLEC  Erwan  4R/09
2890  LEBON  Patrick  4R/09
2890  LENEVETTE  Emmanuel  4R/09
2890  LEQUESNE  Mathieu  4R/09
2890  LEROUX  Didier  4R/09
2890  LOISEAU  J-Baptiste  4R/09
2890  LOISELEUX  Kévin  4R/09
2890  LOUAI  Nihad  4R/09
2890  MASSIOT  Cyril  4R/09
2890  MICHAUD  Fabrice  4R/09
2890  MOAKAFI  Fabrice  4R/09
2890  MOLINILLO  Mickael  4R/09
2890  MORIN  Rénald  4R/09
2890  MOTUELLE  Delphine  4R/09
2890  NICOLAS  Raymond  4R/09
2890  OUVRARD  Loick  4R/09
2890  PEREIRA  Adrien  4R/09
2890  RAFFENEAU  Frederic  4R/09
2890  RALLET  David  4R/09
2890  RESLOU  Erwann  4R/09
2890  ROY  Julien  4R/09
2890  RUAUX  Aurelien  4R/09
2890  RUIZ  Paul  4R/09
2890  SAUSSE  Cédric  4R/09
2890  SERVANT  Laurent  4R/09
2890  SKNOEZECK  Gaëtan  4R/09
2890  SOURISSEAU  Laurent  4R/09
2890  VALLEE  Olivier  4R/09
2890  VAN SCHOORISSE  J-Michel  4R/09
2890  VERDOIS  Jonathan  4R/09
2890  YVANEZ  Manuela  4R/09
2944  BAILLET  David  4R/08
2944  BARAT  Julien  4R/08
2944  BERNIER  Clotaire  4R/08
2944  BOISSET  Franck  4R/08
2944  BONNERON  Nicolas  4R/08
2944  BORDES  Thomas  4R/08
2944  BUCHHOLTZ  Stéphane  4R/08
2944  CHEMIN  François  4R/08
2944  DABRIGEON  J-Luc  4R/08
2944  DEBLAISE  Patrick  4R/08
2944  DESNOELLE  Bruno  4R/08
2944  ENGLER  Guy  4R/08
2944  ERCEAU  Julien  4R/08
2944  FAUQUET  Johan  4R/08
2944  KRUKOWSKI  Nicolas  4R/08
2944  LAYUS  Frédéric  4R/08
2944  LE FRANC  Damien  4R/08
2944  LE TROQUER  Jeremy  4R/08
2944  LEFEL  François  4R/08
2944  LETHIOT  Frédéric  4R/08
2944  LIETARD  Olivier  4R/08
2944  LOUPY  Martial  4R/08
2944  LOUTH  Terry  4R/08
2944  MELLILI  Tony  4R/08
2944  MICHOT  Sebastien  4R/08
2944  MIELOT  Henry  4R/08
2944  MILLET  Delphine  4R/08
2944  N'GUYEN  Hanh  4R/08
2944  OLIVIER  Aymeric  4R/08
2944  PAJOT  Julien  4R/08
2944  PAPE  Sebastien  4R/08
2944  PATOU  Stéphanie  4R/08
2944  PICHON  Julien  4R/08
2944  QUZMOU  Zeyad  4R/08
2944  ROBERT  Nicolas  4R/08
2944  ROUAULT  Nadine  4R/08
2944  SABENCA  Rafael  4R/08
2944  SANTOS  Ilidio  4R/08
2944  TARDIVON  Bertrand  4R/08
2944  TAVERNIER  Camiel  4R/08
2944  TESSON  Clément  4R/08
2944  TRICHET  Frederic  4R/08
2944  VIDEIRA  Tommy  4R/08
2944  ZAWARTOSKI  Christophe  4R/08
2988  ADEUX  Florent  4R/07
2988  ALLEN  Gary  4R/07
2988  ANDREWS  Harry  4R/07
2988  ARRONDEL  Olivier  4R/07
2988  ASSET  Vivien  4R/07
2988  AVRIL  Pierre  4R/07
2988  BABIC  Pierre  4R/07
2988  BASTIER  Damien  4R/07
2988  BONNEAUD   Dominique  4R/07
2988  BOUESNARD  Alexandra  4R/07
2988  BOZKAYA  Yasin  4R/07
2988  BRANGER  Romain  4R/07
2988  CHAGNEAUD  Sandrine  4R/07
2988  CHEBROUX  Olivier  4R/07
2988  CHESNIER  Fabien  4R/07
2988  CHOTARD  Eric  4R/07
2988  CHOUTEAU  Sebastien  4R/07
2988  CHUBERRE  Christophe  4R/07
2988  COLINEAU  Olivier  4R/07
2988  COSTA  Daniel  4R/07
2988  DAIGNE  Denis  4R/07
2988  DAVID  Serge  4R/07
2988  DELVIENNE  Yannick  4R/07
2988  DOOM  Jean Luc  4R/07
2988  DURAND  Guillaume  4R/07
2988  FEUILLET  Benoit  4R/07
2988  FOUVILLE  Serge  4R/07
2988  FRAGNON  Bertrand  4R/07
2988  GAUDIN  Pierre  4R/07
2988  GOMES  Jeremy  4R/07
2988  GREBEAU  J-Claude  4R/07
2988  GUINET  Roger  4R/07
2988  HAMON  Noel  4R/07
2988  HOUZIAUX  Céline  4R/07
2988  JAOUEN  Patrice  4R/07
2988  JOURNE   James  4R/07
2988  KNOCKAERT  Maxime  4R/07
2988  KUTLU  Adem  4R/07
2988  LALLOUE  Jerome  4R/07
2988  LARUE  Stephane  4R/07
2988  LAVAU  Joel  4R/07
2988  LE GALL  Franck  4R/07
2988  LE GALLUDEC  Samuel  4R/07
2988  LE SAUX  Florian  4R/07
2988  LEBON  Bruno  4R/07
2988  LEBRESNE   Erwan  4R/07
2988  LECHAT  Fabien  4R/07
2988  LEFEUVRE  Bernard  4R/07
2988  MARTINEAU  Sylvain  4R/07
2988  PECHAUD  Jérôme  4R/07
2988  POTTIER  Michel  4R/07
2988  QUEIROS  José  4R/07
2988  RAMOND   Dominique  4R/07
2988  SILVAIN  Sébastien  4R/07
2988  SMANIOTTO  Guillaume  4R/07
2988  STEMER  Jimmy  4R/07
2988  TISSEUIL  Julien  4R/07
2988  VERSMESSEN  Gilles  4R/07
2988  VITET  Vanessa  4R/07
2988  VOGEL  Stéphane  4R/07
3048  ARNAUD  Davy  4R/06
3048  ARNAUD  Grégory  4R/06
3048  ASSELIN  Jerome  4R/06
3048  BILLEAU  Jerome  4R/06
3048  BLANCHARD  Adam  4R/06
3048  BOSSEBOEUF  Didier  4R/06
3048  CHARRAUD  J-Marc  4R/06
3048  CHATON  Olivier  4R/06
3048  CHAUMETTE  Cyril  4R/06
3048  CHOUPEAUX  Gildas  4R/06
3048  CLEOPHAS  Julien  4R/06
3048  CROCQ  Marc  4R/06
3048  DE WYSE  Yves  4R/06
3048  DESSAINTJEAN  Catherine  4R/06
3048  DONJON  Patrick  4R/06
3048  DOYER  Guy  4R/06
3048  FERREIRA  Miguel  4R/06
3048  FOURNIER  Gérard  4R/06
3048  GAGEIRO  Armand  4R/06
3048  GAGNADOUX  Virginie  4R/06
3048  GRELLIER  Freddy  4R/06
3048  GUERIN  Laurent  4R/06
3048  GUILLAUME  Frédéric  4R/06
3048  HERBOIS  Sebastien  4R/06
3048  HERON  David  4R/06
3048  HERSE  Guillaume  4R/06
3048  HOUARNER  Hervé  4R/06
3048  JOIGNIAUX  Ludovic  4R/06
3048  LABORDE  Jean-René  4R/06
3048  LAGNEL  Mickael  4R/06
3048  LALANNE  Cyril  4R/06
3048  LAMBERT  Christophe  4R/06
3048  LAVAUD  Guillaume  4R/06
3048  LEGALLIC  Frederic  4R/06
3048  LEGRAVERANT  Franck  4R/06
3048  LEGUEN  Kevin  4R/06
3048  LEVALLEUR  Jerome  4R/06
3048  MAURAIS  Yannick  4R/06
3048  MDJASSIRI  Raman  4R/06
3048  MERCERON  Anthony  4R/06
3048  MOLARD  Jeremie  4R/06
3048  MONTARONE  David  4R/06
3048  NEVEUX  Philippe  4R/06
3048  NOBLET  Alain  4R/06
3048  NOTTELET  Nicolas  4R/06
3048  PREVOST  J-Michel  4R/06
3048  PROUTEAU  Ludovic  4R/06
3048  REVEILLE  Yannis  4R/06
3048  RIGUEIRA  Antonio  4R/06
3048  RIOU  Jocelin  4R/06
3048  ROBIN  Mickaël  4R/06
3048  ROUILLIER  Xavier  4R/06
3048  VALLET  Michel  4R/06
3048  VASSEUR  Thierry  4R/06
3048  VAUCELLE  Bernard  4R/06
3048  VERDIERE  Frédéric  4R/06
3048  VERRIERE  Victor  4R/06
3048  WEBER  Philippe  4R/06
3106  ALLAIN  Julien  4R/05
3106  AUFFRAY  Yann  4R/05
3106  BANNIER  Samuel  4R/05
3106  BARBOSA  José  4R/05
3106  BAROUX  Christophe  4R/05
3106  BAZIN  Sylvain  4R/05
3106  BEAUVAIS  Stephane  4R/05
3106  BESNIER  Cédric  4R/05
3106  BLANCHARD  Kevin  4R/05
3106  BOUNAUDET  Sony  4R/05
3106  BOUVIER  Yohann  4R/05
3106  BURAUD  Christophe  4R/05
3106  CANDELIER  Guillaume  4R/05
3106  COLIN  Valentin  4R/05
3106  CORRE  Emmanuel  4R/05
3106  COSTA  Nelson  4R/05
3106  COURBIERE  Laurent  4R/05
3106  CROCQUEVIELLE  J-Claude  4R/05
3106  DELSUC  Christophe  4R/05
3106  DOS SANTOS  Christophe  4R/05
3106  DUGAS  Christophe  4R/05
3106  DUGAS  Guillaume  4R/05
3106  DUPUIS  Nicolas  4R/05
3106  DUQUESNOY  Daniel  4R/05
3106  EVANGELAIRE  Romain  4R/05
3106  FAVE  Marie-Claire  4R/05
3106  GALLIOU  Bernard  4R/05
3106  GANGNANT  Karyl  4R/05
3106  GAUTIER  Frederic  4R/05
3106  GOGE  Julien  4R/05
3106  GOUJON  Cyril  4R/05
3106  GUIBERT  Nicolas  4R/05
3106  JEANNE  Nicolas  4R/05
3106  JUNGE  Mickaël  4R/05
3106  KENNIS  Jonathan  4R/05
3106  KENNY  Mark  4R/05
3106  LE CARRER  Franck  4R/05
3106  LECLERCQ  Ludovic  4R/05
3106  LEMERCIER  Alain  4R/05
3106  LEROYER  Pascal  4R/05
3106  LESACHER  Jerome  4R/05
3106  LETARD  Alain  4R/05
3106  LEVREAY  Laurent  4R/05
3106  MARAIS  Alexandre  4R/05
3106  MAZINGUE  Kevin  4R/05
3106  MELEIRO  Tony  4R/05
3106  MIRALLES  Gérard  4R/05
3106  MULARD  Stéphane  4R/05
3106  PERDIEUS  J-Philippe  4R/05
3106  POLMARD  Xavier  4R/05
3106  PUCHAUX  Clément  4R/05
3106  QUINTARD  Patrick  4R/05
3106  RAMBAUD  Yannegan  4R/05
3106  SALLAUD  Patrick  4R/05
3106  SIMONET  Stephane  4R/05
3106  SOUCHE  Patrice  4R/05
3106  THROMAS  William  4R/05
3106  TONNELIER  Laurent  4R/05
3106  TRAN  Christophe  4R/05
3106  VIGNERON  Eric  4R/05
3106  WERCHOWSKI  Gregoire  4R/05
3167  ALLIER  Daniel  4R/04
3167  ANDRE  Romain  4R/04
3167  ARBEZ  Yann  4R/04
3167  BARAQUIN  Vincent  4R/04
3167  BARRE  Jean-Paul  4R/04
3167  BAUDOIN  Franck  4R/04
3167  BEHR  Jonathan  4R/04
3167  BORD  Philippe  4R/04
3167  BOUDAT  Damien  4R/04
3167  BOUTHEMY  Jérémy  4R/04
3167  BRIAUD  J-Philippe  4R/04
3167  CABON  David  4R/04
3167  CAILLAUD  Laurent  4R/04
3167  CANIAUX  David  4R/04
3167  COLIVET  Arnaud  4R/04
3167  CORREIRA  Valter Antonio  4R/04
3167  DELAHOUGUE  Cedric  4R/04
3167  DOBY  Marc  4R/04
3167  FLAHAUT  Michel  4R/04
3167  FREDON  Frédéric  4R/04
3167  GAIFFE  Patrick  4R/04
3167  GOSGNACH  Michel  4R/04
3167  GOURET  Vincent  4R/04
3167  GUIBOT  Kevin  4R/04
3167  GUILLAUME  Philippe  4R/04
3167  HERAULT  Aurelien  4R/04
3167  HERVALET  David  4R/04
3167  JACQ  Daniel  4R/04
3167  LAURENT   Pascal  4R/04
3167  LE BADEZET  Marc  4R/04
3167  LE MOALIGOU  Aurelien  4R/04
3167  LE MOIGNE  Bruno  4R/04
3167  LECLERCQ  Alice  4R/04
3167  LESAGE  Pascal  4R/04
3167  LUKOWIAK  Yves  4R/04
3167  LYUBENOV  Trifon  4R/04
3167  MACHARD  Stéphane  4R/04
3167  MANSOUR  Yacine  4R/04
3167  MARBOEUF  Ludovic  4R/04
3167  MARY  Cyriaque  4R/04
3167  MASTORGIO  Anne  4R/04
3167  MATHON  Jerome  4R/04
3167  MERENTIER  Fabrice  4R/04
3167  MOUTAULT  Stéphane  4R/04
3167  NOGUEIRA  Marco  4R/04
3167  ONNO  Jean-Yves  4R/04
3167  PATOUILLET  Guillaume  4R/04
3167  PENICHON  Fabien  4R/04
3167  PETIT  Sylvain  4R/04
3167  PICHAUD  Johannes  4R/04
3167  PORET  Stéphane  4R/04
3167  RENAUX  Daniel  4R/04
3167  RENAUX  Julien  4R/04
3167  ROUSSILLE  J-Michel  4R/04
3167  SANCHEZ  J-François  4R/04
3167  SAVINEAU  Daniel  4R/04
3167  SEVINC  Ilyas  4R/04
3167  SILVA LELO  Delfim  4R/04
3167  TEXIER  Carole  4R/04
3167  THIBAUD  Xavier  4R/04
3167  THOMAS  J-Marie  4R/04
3167  TORRES  Patrice  4R/04
3167  TOUZEAU  Thomas  4R/04
3167  VANDENBROUCKE  Gaetan  4R/04
3167  VISOMBLAIN  J-Louis  4R/04
3167  ZAID  Abdenbi  4R/04
3233  ALLIOUX  Michel  4R/03
3233  ARNOULT  Mathieu  4R/03
3233  AURELIO FREIRE  Marco  4R/03
3233  BARRANGER  Dominique  4R/03
3233  BARRETEAU  Yann  4R/03
3233  BOUCLET  Séverine  4R/03
3233  BOUDIER  Florian  4R/03
3233  BOUDY  Romain  4R/03
3233  BRUGGEMAN   Philippe  4R/03
3233  BUDOR  David  4R/03
3233  CABRERA  Christophe  4R/03
3233  CACAN  Sena  4R/03
3233  COUTAGNE  Beatrice  4R/03
3233  CRESPEL  Maëva  4R/03
3233  DAIRE  Christopher  4R/03
3233  DESGROPPES  Nicolas  4R/03
3233  DURAND  Benoit  4R/03
3233  GASPAR  Miguel  4R/03
3233  GERARD  Hugo  4R/03
3233  GERBAUD  Alain  4R/03
3233  GIRAULT  Thierry  4R/03
3233  GODEAU  Patrice  4R/03
3233  JAMET  Dominique  4R/03
3233  JOOMUN  Archad  4R/03
3233  JOUBERT  Nicolas  4R/03
3233  KERBRAT  Louis-Pierre  4R/03
3233  LALLEMANT  Stéphane  4R/03
3233  LAPOTRE  Lionel  4R/03
3233  LARQUEY  Peggy  4R/03
3233  LAVAIRE  Patrice  4R/03
3233  LE LIDEC  Patrice  4R/03
3233  LE MOUELLIC  Thierry  4R/03
3233  LEBBE  Anita  4R/03
3233  LEBRUN  Laurent  4R/03
3233  LETELLIER  Fabrice  4R/03
3233  METREAU  Bernard  4R/03
3233  OLLIVIER  Pierre Batiste  4R/03
3233  PACREAU  Maxime  4R/03
3233  PAPIN  Pierrick  4R/03
3233  PECQUEUR  Laurent  4R/03
3233  PHELIPPEAU  Claude  4R/03
3233  PICOT  Eric  4R/03
3233  POTTIER  François  4R/03
3233  POUSSE  Christian  4R/03
3233  PREVOST  Philippe  4R/03
3233  QUEINNEC  Romain  4R/03
3233  RAFFIN  Nicolas  4R/03
3233  RENAUX  Andre  4R/03
3233  REYTIER  Stéphane  4R/03
3233  RIVIERE  Thierry  4R/03
3233  SCHAFFART  Claude  4R/03
3233  SEMMER  Alexandre  4R/03
3233  STAELENS  Philippe  4R/03
3233  THOMAS  Julien  4R/03
3233  VOIGNIER  Christophe  4R/03
3288  ALVES  Jorge  4R/02
3288  ARIKAN  Cuma  4R/02
3288  AROKIASSAMY  Stephane  4R/02
3288  BAREGE  Christophe  4R/02
3288  BASTIN  J-François  4R/02
3288  BAULAND  Joel  4R/02
3288  BAULAND  David  4R/02
3288  BEAUFILS  Yohan  4R/02
3288  BENETEAU  Mickael  4R/02
3288  BERNARD   Jean-Pierre  4R/02
3288  BOSCHEL  Philippe  4R/02
3288  BROUARD  Gérard  4R/02
3288  BRUCELLE  Sébastien  4R/02
3288  CALISKAN  Hakki  4R/02
3288  CANTIN  Daniel  4R/02
3288  CHANVALON  Benjamin  4R/02
3288  CHAPRON  Gilles  4R/02
3288  CHARRIER  Emmanuel  4R/02
3288  CHENAY  Anthony  4R/02
3288  CHOISEAU  Stephane  4R/02
3288  DALES  Patrice  4R/02
3288  DEFAIX  Gilbert  4R/02
3288  DELAPLACE  Laurent  4R/02
3288  DOUSSINEAU  Stephanie  4R/02
3288  DUMONT  Thierry  4R/02
3288  DUQUENET  Grégory  4R/02
3288  FONGE  Bruno  4R/02
3288  FONTENEAU  Jonathan  4R/02
3288  FOUQUET  Bertrand  4R/02
3288  GAUTREAU  Yann  4R/02
3288  GRAND  Sébastien  4R/02
3288  HALLEZ  Dominique  4R/02
3288  HERBEZ  Cedric  4R/02
3288  JAMET  J-Christophe  4R/02
3288  LE BOULAIRE  Bruno  4R/02
3288  LE PRIELLEC  Nicolas  4R/02
3288  LEMAIRE  Cédric  4R/02
3288  LEMAIRE  Fabrice  4R/02
3288  LENGRAND  Laurent  4R/02
3288  MANDIN  Laurent  4R/02
3288  MARTIN  Stéphane  4R/02
3288  MARTIN  Mickaël  4R/02
3288  MATHERON  Gilles  4R/02
3288  METAIS  Sébastien  4R/02
3288  MILLET  Nicolas  4R/02
3288  MOMONT  Lyderic  4R/02
3288  MORIN  Raphaël  4R/02
3288  MOUES  Loic  4R/02
3288  NOTO  Franck  4R/02
3288  PARADE  Frédéric  4R/02
3288  PIERRE  Olivier  4R/02
3288  PLOUGONVEN  Regis  4R/02
3288  POTEAUX  J-Michel  4R/02
3288  QUINTOIS ROBLET   Christophe  4R/02
3288  RIGOURD  Olivier  4R/02
3288  ROUILLARD  Sébastien  4R/02
3288  VERGER  Vincent  4R/02
3288  VERMEESCH  Gael  4R/02
3288  VERNAGEAU  Jérome  4R/02
3288  YVONNET  Sébastien  4R/02
3348  ACHARD  Paul  4R/01
3348  ALLARD  Sebastien  4R/01
3348  BABINOT  Virginie  4R/01
3348  BERGALASSE  Geoffray  4R/01
3348  BIGNON  Claude  4R/01
3348  BOILY  Christophe  4R/01
3348  BOISSERIE  Floriant  4R/01
3348  BOSSARD  Fabrice  4R/01
3348  BOUFFORT  Frederic  4R/01
3348  BRIMAUD  Thierry  4R/01
3348  BRONDY  Shirlay  4R/01
3348  BRULOIS  Olivier  4R/01
3348  CABANNES  Yann  4R/01
3348  CARRE  Dominique  4R/01
3348  CHARNEAU  Didier  4R/01
3348  CHAUVEAU  Baptiste  4R/01
3348  CHIGNARD  Gilles  4R/01
3348  COLLIGNON  Richard  4R/01
3348  CRESSON  Sebastien  4R/01
3348  DAS NEVES  Francisco  4R/01
3348  DECARME  Fabien  4R/01
3348  DECAUSSIN  Patrick  4R/01
3348  DELAHAYE  Ludovic  4R/01
3348  DELHORS  Philippe  4R/01
3348  DION  Fabien  4R/01
3348  DUQUENNE  Yannick  4R/01
3348  DURST  Kevin  4R/01
3348  FOHRER  Damien  4R/01
3348  GABORIT  Fabien  4R/01
3348  GALY  Marion  4R/01
3348  GAULLARD  Gerard  4R/01
3348  GUILLEMAIN  Anthony  4R/01
3348  HAMON  Yoann  4R/01
3348  HERMANT  Pierre  4R/01
3348  INGLOT  Simon  4R/01
3348  JASICA  Herve  4R/01
3348  KERVADEC  Christophe  4R/01
3348  LAGARDE  Richard  4R/01
3348  LAMBERT  Paul  4R/01
3348  LAMISSE  Stéphane  4R/01
3348  LAMOLIE  Frederic  4R/01
3348  LAVALLEE  Pascal  4R/01
3348  LE BAS  David  4R/01
3348  LE GUENNEC  David  4R/01
3348  LEGRAND  Tony  4R/01
3348  LEGUY  Serge  4R/01
3348  LEVAVASEUR  Yann  4R/01
3348  LHOMME  Patrick  4R/01
3348  LOUAZEL  Yohann  4R/01
3348  MALMONTE  Florent  4R/01
3348  MARGUERITAT  Yann  4R/01
3348  NORMAND  Jérémie  4R/01
3348  PEREIRA  Jose  4R/01
3348  PICHON  David  4R/01
3348  POTAZNIK  Christian  4R/01
3348  POUDRET  Emmanuel  4R/01
3348  RIOUAL  Frederic  4R/01
3348  RIVAL  Frédéric  4R/01
3348  SCHMIDT  Christian  4R/01
3348  SCHUH  Frédéric  4R/01
3348  SCOUARNEC  Philippe  4R/01
3348  SEGARD  Xavier  4R/01
3348  SIMONNEAU  Ludovic  4R/01
3348  TOBIJASZ  Raphaël  4R/01
3348  VAUBOURG  Mathieu  4R/01
3348  VAUX  Galbert  4R/01
3348  WAGON  Gilbert  4R/01
3348  WAREMBOURG  Julien  4R/01
3348  YILDIRIM  Ibrahim  4R/01
3348  ZANELLY  Dominique  4R/01
3418  ABOUTABATE  Mohamed  4R/00
3418  ANDRIEUX  Stephane  4R/00
3418  ANGIBAUD  David  4R/00
3418  BIDOUET  Tony  4R/00
3418  BRIFFAUD  Delphine  4R/00
3418  CAMPION   Jean  4R/00
3418  CARCEL  Christophe  4R/00
3418  CHAPALAIN  Laurent  4R/00
3418  CHAUBARD  Christophe  4R/00
3418  CHAVAROCHE  Sandrine  4R/00
3418  COCHARD  Marilyne  4R/00
3418  COCHEZ  Lolita  4R/00
3418  DA SILVA  Joseph  4R/00
3418  DEBRAND  Franck  4R/00
3418  DEREMETZ  Jérémy  4R/00
3418  DEROSSI  Serge  4R/00
3418  DESGROUSILLIERS  René  4R/00
3418  DEVERGE  Julien  4R/00
3418  DROMBY  Frederic  4R/00
3418  FRADET  Anthony  4R/00
3418  GALLAIS  Dimitri  4R/00
3418  GLAUZY  Laurent  4R/00
3418  GOURAY  Didier  4R/00
3418  GUIZON  Jerome  4R/00
3418  HAMON  Christophe  4R/00
3418  HOUILLIEZ  William  4R/00
3418  IVANSICH  Stéphane  4R/00
3418  JEGU  Sébastien  4R/00
3418  JOURDAIN  J-Noel  4R/00
3418  LACASSAGNE  Wilfried  4R/00
3418  LAMPERIER  J Michel  4R/00
3418  LANGEARD  Mickael  4R/00
3418  LE BAIL  Gregorie  4R/00
3418  LE GOFF  Jean-Paul  4R/00
3418  LECORNET  Christian  4R/00
3418  LELIEVRE  Damien  4R/00
3418  LEPICIER  Fabrice  4R/00
3418  LESPAGNOL  J-Christophe  4R/00
3418  LIBERT  Guillaume  4R/00
3418  LOISEAU  Sebastien  4R/00
3418  LOOSEN  François  4R/00
3418  LOOSEN  Charles  4R/00
3418  MAHERAULT  Etienne  4R/00
3418  MITCHELL  Batiste  4R/00
3418  MOUSSEIGNE  Nicolas  4R/00
3418  PELLOQUIN  Laurent  4R/00
3418  PERRET  Nicolas  4R/00
3418  PETITOT  Denis  4R/00
3418  PETREAU  Alban  4R/00
3418  PHILIPPONNEAU  Richard  4R/00
3418  POLLARD  Christopher  4R/00
3418  PONT  Richard  4R/00
3418  POTEL  Stephane  4R/00
3418  POULAIN  Christophe  4R/00
3418  PRESSE  Rudy  4R/00
3418  PUIZON  Christophe  4R/00
3418  QUEGUINER  Michel  4R/00
3418  RANGEARD  Vincent  4R/00
3418  REMY  Rodrigue  4R/00
3418  ROUICHKA  Morad  4R/00
3418  ROUYER  Vincent  4R/00
3418  SALVERT  Christian  4R/00
3418  SOULLIAERT  Yannick  4R/00
3418  STALLONE  Medhi  4R/00
3418  TABOUBI  Nizar  4R/00
3418  TAHMAOUI  Ahmed  4R/00
3418  TANGAVELOU  Jean Paul  4R/00
3418  TARDIVEL  Alan  4R/00
3418  TARRONDEAU  Regis  4R/00
3418  TAYLOR  Nicolas  4R/00
3418  TIELIE  Guy  4R/00
3418  TROUPEAU  Thibaud  4R/00
3490  ADAM  Salim  5R/15
3490  ANATOLE  Tony  5R/15
3490  BERDAULON  Christophe  5R/15
3490  BERICH  Christophe  5R/15
3490  BERNEVAL  Didier  5R/15
3490  BEY  Denis  5R/15
3490  BISSET  Philippe  5R/15
3490  BONNIER  David  5R/15
3490  BOURCEREAU  David  5R/15
3490  BOUROULLEC  Guillaume  5R/15
3490  BOUZEKOUK  Mohamed  5R/15
3490  BRETIGNOL  Stéphane  5R/15
3490  BURLOT  Bertrand  5R/15
3490  CALLEAU  Sandrine  5R/15
3490  CARTIER  Alexandre  5R/15
3490  CHABOT  Manuel  5R/15
3490  CHAMBELLAND  Stéphane  5R/15
3490  CHAPALAIN  Pascal  5R/15
3490  CHEVALIER  Christian  5R/15
3490  COOMBES  Lionnel  5R/15
3490  CROCHET  Alexandre  5R/15
3490  DAHIREL  Mickael  5R/15
3490  DEBROCK  Nicolas  5R/15
3490  DEBUSSCHERE  Laurent  5R/15
3490  DEKINDT  Arnaud  5R/15
3490  DELBAY  Frédéric  5R/15
3490  DEMON  Guillaume  5R/15
3490  DESTOUCHES  Julien  5R/15
3490  DROCHON  Emmanuel  5R/15
3490  FAILLOT  Pierre Philippe  5R/15
3490  FELIN  Jeremy  5R/15
3490  FELIPE  Nicolas  5R/15
3490  FERREIRA DA SILVA  Justino  5R/15
3490  FOUCHE  Thibaut  5R/15
3490  GARNIER  Marc-Edouard  5R/15
3490  GERAUD  Cyril  5R/15
3490  GIRAUD  Vincent  5R/15
3490  GOURICHON  Eric  5R/15
3490  GUICHETEAU  Lionel  5R/15
3490  GUILLAIN  Franck  5R/15
3490  GUILLON  Cyrille  5R/15
3490  JACQUES  Laurent  5R/15
3490  LAMOUREUX  Gilles  5R/15
3490  LARENJEIRA  Miguel  5R/15
3490  LAURENT  Herve  5R/15
3490  LE BORGNE  David  5R/15
3490  LE HIR  Olivier  5R/15
3490  LE TEXIER  Regis  5R/15
3490  LECONTE  Jean Luc  5R/15
3490  LIEVRE  Rudy  5R/15
3490  LOHEZ  David  5R/15
3490  LONGONI  Herve  5R/15
3490  LORIAULT  Nicolas  5R/15
3490  LUC  Philippe  5R/15
3490  MAISONS  Caroline  5R/15
3490  MAREUIL  Julien  5R/15
3490  MARQUES  Jean  5R/15
3490  MEHIDI  Bernard  5R/15
3490  MESSAOUD  Houassi  5R/15
3490  MIGEON  Pascal  5R/15
3490  MONTOUX  Alexis  5R/15
3490  MOQUET  Maxence  5R/15
3490  PAILLER  Frederic  5R/15
3490  PIACENTINI  Thierry  5R/15
3490  POMAR  Rafaël  5R/15
3490  POULLEAU  Christian  5R/15
3490  PREAU  Damien  5R/15
3490  PRETESEILLE  Frederic  5R/15
3490  PRIGENT  Bernard  5R/15
3490  PROPY  Jérôme  5R/15
3490  RAJKOVIC  Novica  5R/15
3490  RAMETTE  Sebastien  5R/15
3490  REBIER  Didier  5R/15
3490  REMAUD  Frédéric  5R/15
3490  REPUSSARD  Mickael  5R/15
3490  RIPOCHE  Frederic  5R/15
3490  RIPPE  Yohann  5R/15
3490  SPIRKEL  Dominique  5R/15
3490  TERRASSON  Alain  5R/15
3490  TILLARD  David  5R/15
3490  VERBAUWHEDE  Bertrand  5R/15
3490  VERRIER  Stacy  5R/15
3572  AUSSER  Jean Philippe  5R/14
3572  BECAM  Patrick  5R/14
3572  BEGUET  Alexandre  5R/14
3572  BERARDI  Rodrigue  5R/14
3572  BOZKAYA  Méhmet  5R/14
3572  CARPENTIER  Bernard  5R/14
3572  CHESNOT  Frederic  5R/14
3572  CHEVALLIER  Steven  5R/14
3572  COSTA SOUSA  Manuel  5R/14
3572  CROENNE  Teddy  5R/14
3572  DAMAS  David  5R/14
3572  DAVID  Adrien  5R/14
3572  DEMEESTER  Kévin  5R/14
3572  DEVOS  David  5R/14
3572  DUCHANGE  Daniel  5R/14
3572  DUCORNET  François  5R/14
3572  FAYAD  Adil  5R/14
3572  FONTENEAU  Olivier  5R/14
3572  GAIGNET  Guillaume  5R/14
3572  GIRAULT  Robert  5R/14
3572  GIRAULT  Daniel  5R/14
3572  GRANDE  Ludovic  5R/14
3572  GUENEBAUT   Franck  5R/14
3572  GUICHARD  Stéphane  5R/14
3572  HOCQ  Alexandre  5R/14
3572  JARDIN  Jerome  5R/14
3572  JURE  Christophe  5R/14
3572  KOWALSKI  Philippe  5R/14
3572  LAIB  Malik  5R/14
3572  LARGE  Vincent  5R/14
3572  LAVIALLE  Remy  5R/14
3572  LE GALL  Cedric  5R/14
3572  LE RUYET  Thomas  5R/14
3572  LEBRETON  Yann  5R/14
3572  LEVIEZ  Guillaume  5R/14
3572  LIEVRE  Alexandre  5R/14
3572  LUMEAU  Jérémy  5R/14
3572  MAGNANON  Sylvia  5R/14
3572  MANOUVRIER  David  5R/14
3572  MANTANI  Enzo  5R/14
3572  MASSE  Francis  5R/14
3572  MEUNIER  François  5R/14
3572  MORIN  Laurent  5R/14
3572  MORISSON  Jeremy  5R/14
3572  PIARROU  Jérémie  5R/14
3572  PIERRE  Sebastien  5R/14
3572  RAULT  Thierry  5R/14
3572  REUNGOAT  Patrice  5R/14
3572  RIDEAU  Pierre  5R/14
3572  SIMONE  Romain  5R/14
3572  STAELENS  Justine  5R/14
3572  THOMAS  Michel  5R/14
3572  TIJOUX  Julien  5R/14
3572  TOPART  Damien  5R/14
3572  TSCHIEB  Albert  5R/14
3572  VAESKEN  Pierre  5R/14
3572  VANLERBERGHE  Christophe  5R/14
3629  AMILCARO  Jérome  5R/13
3629  AUMOND  Jean-Christophe  5R/13
3629  AYARD  Julien  5R/13
3629  BABIN  Nicolas  5R/13
3629  BARREAUD  Nicolas  5R/13
3629  BIGAUD  Jimy  5R/13
3629  BOIZARD  Flavien  5R/13
3629  BOUILLY  Olivier  5R/13
3629  BOUYSSONIE  Cedric  5R/13
3629  BOYER  Yannick  5R/13
3629  BRYONE  Christian  5R/13
3629  CARRERE  Laurent  5R/13
3629  CAUVET  Patrick  5R/13
3629  CHIKH  Mohamed  5R/13
3629  CLEUVENOT  Mathieu  5R/13
3629  CREMADES  Nicolas  5R/13
3629  CUVELIER  J-Patrick  5R/13
3629  DAGAUD  Ludovic  5R/13
3629  DE DEMO  Patrick  5R/13
3629  DELAIRE  Terry  5R/13
3629  DEVILLENEUVE  Gilles  5R/13
3629  DOMAGALA  Claude  5R/13
3629  DUTEMPLE  Stephane  5R/13
3629  ELINE  Fabrice  5R/13
3629  FAUCHEUX  Sylvain  5R/13
3629  FOURNET  Christophe  5R/13
3629  GARCIA  Emilie  5R/13
3629  GERBOIN  Laurent  5R/13
3629  GUILLOT  Sébastien  5R/13
3629  HAWES  Tommy  5R/13
3629  HEMERY  Stéphan  5R/13
3629  HERENG  Jean Vincent  5R/13
3629  HOLT  Didier  5R/13
3629  HOUDEBINE  Nicolas  5R/13
3629  HOUZELLE  Vincent  5R/13
3629  IDKOWIAK  Thomas  5R/13
3629  INCORVAIA  Laurent  5R/13
3629  INIZAN  Benoit  5R/13
3629  JAMONT  Ludovic  5R/13
3629  LABAILLE  Cyril  5R/13
3629  LE DEAUT  Pierrick  5R/13
3629  LE HIR  Jason  5R/13
3629  LEGLISE  Thierry  5R/13
3629  LEMINOUX  Sonia  5R/13
3629  LEROUX  Benoit  5R/13
3629  LOIVET  François  5R/13
3629  MAHOT  Yannick  5R/13
3629  MORENO LOPEZ  José  5R/13
3629  MORISSET  Jérôme  5R/13
3629  PONTAIS  Michel  5R/13
3629  POTTIER  Olivier  5R/13
3629  POULIZAC  David  5R/13
3629  REAL  Jose  5R/13
3629  REINERT  Cedric  5R/13
3629  ROUBINET  Stéphane  5R/13
3629  ROUSSIN  Ludovic  5R/13
3629  ROY  Michel  5R/13
3629  SAMSON  Christophe  5R/13
3629  SARRE  Charly  5R/13
3629  SCHMITT  Patricia  5R/13
3629  SECHERY  Jerome  5R/13
3629  SOURIOUX  Johann  5R/13
3629  STARLEY  Jérémy  5R/13
3629  SURVILA  Emmanuel  5R/13
3629  THOUZEAU  Nicolas  5R/13
3629  TINDON  Cédric  5R/13
3629  TRAVERS  Cyril  5R/13
3629  TROTZIER  Vincent  5R/13
3629  XIONG  Say  5R/13
3698  ABGRALL  Yannick  5R/12
3698  ALMEIDA COSTA  Carlos  5R/12
3698  ANDRIEU  Gerard  5R/12
3698  AUBINEAU  Benoit  5R/12
3698  AURIER  Daniel  5R/12
3698  BALENGHIEN  Guy  5R/12
3698  BELHAEGE  Johanna  5R/12
3698  BENNETOT  Vincent  5R/12
3698  BOISSEAU  David  5R/12
3698  BOUIN  Gildas  5R/12
3698  BRILLET  Aurelien  5R/12
3698  COINT  Stéphane  5R/12
3698  CORBEL  Benoit  5R/12
3698  DAVY  Jean-Stéphane  5R/12
3698  DELACOTTE  Brieuc  5R/12
3698  DOUCET  Emeric  5R/12
3698  DUBOIS  Romuald  5R/12
3698  DURAND  Maurice  5R/12
3698  ESCANDON  Alfonso  5R/12
3698  FAVIER  Lionel  5R/12
3698  GILET  Yann  5R/12
3698  GILLARD  William  5R/12
3698  GOLDIN  Michel  5R/12
3698  GORRE  Bruno  5R/12
3698  GOUGEARD  Jean Pierre  5R/12
3698  GRALA  Anthony  5R/12
3698  GREBERT  Julien  5R/12
3698  GUFFROY  Hervé  5R/12
3698  GUIGNEBERT  Vincent  5R/12
3698  GUILLE  François  5R/12
3698  HAVEZ  Cedric  5R/12
3698  HERVE  Stephane  5R/12
3698  JUIN  Alain  5R/12
3698  JULO  Sebastien  5R/12
3698  KRYSZEWSKI  Sylvain  5R/12
3698  LABBE  Sebastien  5R/12
3698  LACHENAUD  J-Francois  5R/12
3698  LAQUAY  Laurent  5R/12
3698  LE BIHAN  Thomas  5R/12
3698  LECOMTE  Aline  5R/12
3698  LEGER  Louis  5R/12
3698  MARTEAU  Stephane  5R/12
3698  MARTINS  Agostinho  5R/12
3698  MERY  Béatrice  5R/12
3698  MITERRAND  Benoit  5R/12
3698  MONNIER  Benoit  5R/12
3698  MOREAU  Gatien  5R/12
3698  MORGAN  Malcolm  5R/12
3698  MORILLE  Pascal  5R/12
3698  OUZED  Ahmed  5R/12
3698  PARIS  Daniel  5R/12
3698  QUEGUINER  J-Philippe  5R/12
3698  RIO  Stephane  5R/12
3698  ROMISIO  Francisco  5R/12
3698  ROY  Alexis  5R/12
3698  SAVIGNY  Sebastien  5R/12
3698  SOUCHET  Reynald  5R/12
3698  TESTELIN  Benjamin  5R/12
3698  UNVOAS  Ludovic  5R/12
3698  VIALATTE  Sandra  5R/12
3758  AUCLERC  Cyrille  5R/11
3758  BAGRIYANIK  Eset  5R/11
3758  BARDSLEY  Robert  5R/11
3758  BIRE  Yan  5R/11
3758  BLON  David  5R/11
3758  BOLOT  Quentin  5R/11
3758  BORDES  Pascal  5R/11
3758  BOUNAUDET  Sebastien  5R/11
3758  BOUTEAU  Nicolas  5R/11
3758  CAFFIERS  Bruno  5R/11
3758  CHALLET  Christophe  5R/11
3758  CHAUVIERE  Frederic  5R/11
3758  COLAS  Cyrille  5R/11
3758  CUVELLIER  Claudy  5R/11
3758  DESGRANGES  Thierry  5R/11
3758  ETHERIDGE  Paul  5R/11
3758  GERMON  Alexandre  5R/11
3758  HANIN  Emmanuel  5R/11
3758  HEROLT  Axel  5R/11
3758  HERVEZ  Fabrice  5R/11
3758  JOUFFROY  Alexandre  5R/11
3758  KERAMBELLEC  Nicolas  5R/11
3758  KERGOAT  Sylvain  5R/11
3758  LAFONT  David  5R/11
3758  LAGOUTTE  Gabriel  5R/11
3758  LE PROVOST  Nicolas  5R/11
3758  LE QUERREC  Nolwenn  5R/11
3758  LUCAS  Thomas  5R/11
3758  MATUSZEWSKI  Geoffrey  5R/11
3758  MONTEFIORE  Eric  5R/11
3758  MOREAU  Frederic  5R/11
3758  MOSSO  Gilles  5R/11
3758  MOUTINHO  Jose  5R/11
3758  MULLER  Laurent  5R/11
3758  NEAU  Karim  5R/11
3758  ONFROY  Olivier  5R/11
3758  OSSANT  Stephane  5R/11
3758  PEDROS  Grégory  5R/11
3758  PINEAU  Sébastien  5R/11
3758  PIRLET  Victor  5R/11
3758  PLATEL  Kevin  5R/11
3758  PONTOUIS  Julien  5R/11
3758  POULEAU  Geoffroy  5R/11
3758  RAMETTE  J-Philippe  5R/11
3758  RENONCOURT  Steve  5R/11
3758  ROULPH  Christophe  5R/11
3758  ROY  Alexis  5R/11
3758  SABBE  Cédric  5R/11
3758  SAUMUREAU  Jerome  5R/11
3758  TOURAT  Mickael  5R/11
3758  TOURN  Sonia  5R/11
3758  VAILLANT  William  5R/11
3758  WINDENLOCHER  Pierre-Alain  5R/11
3758  YVART  Julien  5R/11
3758  ZUREK  Elodie  5R/11
3813  ABILLY  Tudal  5R/10
3813  AJABLI  Ahmed  5R/10
3813  BEAU  Nicolas  5R/10
3813  BENHADDOUCHE  Ahmed  5R/10
3813  BERLIVET  Stéphane  5R/10
3813  BETIN  Alexandre  5R/10
3813  BOISLIVEAU  David  5R/10
3813  BOSSU  Quentin  5R/10
3813  BOURDEAU  Emmanuel  5R/10
3813  BOYER  Laurent  5R/10
3813  BOZKAYA  Mustafa  5R/10
3813  BRACQ  Arnaud  5R/10
3813  BRAGANTI  Stephane  5R/10
3813  CANO  Brandon  5R/10
3813  CAPRON  Jeremy  5R/10
3813  CARBILLET  Philippe  5R/10
3813  CARPENTIER  Jérémy  5R/10
3813  CAVELIER  Florian  5R/10
3813  CHANE SAM  Mickaél  5R/10
3813  DE ALMEIDA  Francisco  5R/10
3813  DEDRICH  Olivier  5R/10
3813  DELBARRE  Jean Christophe  5R/10
3813  DENAIS   Fabien  5R/10
3813  DOURSENAUD   Virginie  5R/10
3813  DUCATEL  Jeremy  5R/10
3813  EON  Sandrine  5R/10
3813  FABRIZZI  Sébastien  5R/10
3813  FREEGARD  Paul  5R/10
3813  GALLAND  Marc  5R/10
3813  GAULTIER  Christophe  5R/10
3813  GOULVEN  Cedric  5R/10
3813  GREVET  Ludovic  5R/10
3813  GUERINEL  Anthony  5R/10
3813  HARDOUIN  Benoît Pierre  5R/10
3813  HOSTETTLER  Cyril   5R/10
3813  HOUILLIEZ  Stéphane  5R/10
3813  JAGER  Eric  5R/10
3813  JOUEN  Nicolas  5R/10
3813  KELSO  Angie  5R/10
3813  LANAVE  Philippe  5R/10
3813  LANTIN  Michel  5R/10
3813  LATSAGUE  J-Baptiste  5R/10
3813  LE GEMBLE  Jerome  5R/10
3813  LEDOUCEN  Laurent  5R/10
3813  LEFEVRE  Raphaël  5R/10
3813  MAGALHAES  Damien  5R/10
3813  MARASSE  Jean-Marie  5R/10
3813  MARTIN  Pierre-Hugues  5R/10
3813  MARY  Christophe  5R/10
3813  MESRINE  P-Benoit  5R/10
3813  MORIEUX  François  5R/10
3813  NOEL  Pascal  5R/10
3813  OBIN  Matthieu  5R/10
3813  ORTOLA  J-Claude  5R/10
3813  PÉNICHOU  Nicolas  5R/10
3813  PERRIDY  Mathieu  5R/10
3813  PERRIN  Geoffrey  5R/10
3813  PICCINELLI  Olivier  5R/10
3813  POMPIDOR  Bruno  5R/10
3813  QUAIRAULT  Yoann  5R/10
3813  QUILLET  Teddy  5R/10
3813  RACAPE  Philippe  5R/10
3813  RIGUEIRO  Fernando  5R/10
3813  RIGUIER  Cyrille  5R/10
3813  ROLLAND  Pierrick  5R/10
3813  ROMAIN  Francis  5R/10
3813  RUI  Alve  5R/10
3813  SABOURDY  Xavier  5R/10
3813  TESSIER  Sebastien  5R/10
3813  THIMOTHE  Guy  5R/10
3813  TINKA  Sebastien  5R/10
3813  TRONCY  Serge  5R/10
3813  VALTON  Arnaud  5R/10
3813  VERNEY  Cédric  5R/10
3813  VILAÇA  Fernando  5R/10
3813  VITTU  Benjamin  5R/10
3889  ABGRALL  Patrice  5R/09
3889  AUFFRAY  Christophe  5R/09
3889  BAJEUX  Bruno  5R/09
3889  BECUE  J-Baptiste  5R/09
3889  BILLAUD  Anthony  5R/09
3889  BOLORE  Fabien  5R/09
3889  BORGES  Paulo  5R/09
3889  BOURCIER  Gael  5R/09
3889  BOUVELJE  Marc  5R/09
3889  BREVAUX  Cécile  5R/09
3889  BRIAND  Michael  5R/09
3889  BRISSET  Dominique  5R/09
3889  CAILLAUX  Jeremy  5R/09
3889  CARRE  Pascal  5R/09
3889  CIMINO  Christian  5R/09
3889  CLAEYS  Yannick  5R/09
3889  CORMIER  Fabrice  5R/09
3889  CROUS  Aurélien  5R/09
3889  DELHOMMEAU  Pascal  5R/09
3889  DEPREZ  Coralie  5R/09
3889  DERNONCOURT  Rene  5R/09
3889  DREANO  Antoine  5R/09
3889  DUPUIS  Virginie  5R/09
3889  ELHOUSSNI  Youness  5R/09
3889  ENCINAS  Patrice  5R/09
3889  FALEIX  Francis  5R/09
3889  FOACHE  Laurent  5R/09
3889  FRAMMERY  Laurent  5R/09
3889  FREZE FOND  Stéphane  5R/09
3889  GOURDEN  Christine  5R/09
3889  JACOB  Christian  5R/09
3889  JEGU  Philippe  5R/09
3889  JEZEQUEL  Jonathan  5R/09
3889  LE COUVIOUR  Yannick  5R/09
3889  LEMPEREUR  Jonathan  5R/09
3889  LEONG CHONG  Stéphane  5R/09
3889  LHERMELIN  Mickael  5R/09
3889  LOUIS  Bruno  5R/09
3889  MARTINAUD  Jerome  5R/09
3889  MATHIAUD  Eric  5R/09
3889  MAURIN  Mickael  5R/09
3889  MC GINNIS  David  5R/09
3889  MUNOZ  Vincent  5R/09
3889  NICOLAS  Hunchil  5R/09
3889  PAYS  Jean-Marc  5R/09
3889  PERROT  Mickael  5R/09
3889  PIERRE  Jean-Noël  5R/09
3889  PINTO  José  5R/09
3889  POTIER  Valerie  5R/09
3889  POTTIER  Sébastien  5R/09
3889  QUINTOIS  Mickaël  5R/09
3889  QUONIOU  Frédéric  5R/09
3889  RAFFOUX  Jean Louis  5R/09
3889  RAINE  Jimmy  5R/09
3889  RAOULT  Boris  5R/09
3889  RIBEIRO DA MOTA  Stephane  5R/09
3889  ROGER  Frantz  5R/09
3889  ROIRAND  Guillaume  5R/09
3889  ROUX  Florian  5R/09
3889  ROXOT  David  5R/09
3889  SAVARY  J-Pierre  5R/09
3889  SIMON  Jérôme  5R/09
3889  SIVERT  Stephane  5R/09
3889  WROBEL  Jacky  5R/09
3889  ZEIWE  Sylvain  5R/09
3889  ZOLLNER  Christophe  5R/09
3955  ALAOUI  Hamid  5R/08
3955  ASSUNCAO  Joao  5R/08
3955  BABIN  Pascal  5R/08
3955  BAIR  Youness  5R/08
3955  BARRE  Serge  5R/08
3955  BASTO  Carlos  5R/08
3955  BERCE  Frédéric  5R/08
3955  BODEL  Arnaud  5R/08
3955  BOIDEAU  Ludovic  5R/08
3955  BOISGERAULT  Sébastien  5R/08
3955  BOUCHARD  John  5R/08
3955  BOUHRAOUA  Abdelhak  5R/08
3955  BOURGHELLE  Damien  5R/08
3955  BRASSART  Franck  5R/08
3955  BREYSACH  Patrick  5R/08
3955  BRUNET  Nicolas  5R/08
3955  BUDET  Romuald  5R/08
3955  BUSNEL  Laurent  5R/08
3955  CATALIFAUD  Alain  5R/08
3955  CELIK  Murat  5R/08
3955  CHABIERSKI  Elliot  5R/08
3955  CHAPUIS  Valerie  5R/08
3955  CHIVOT  Serge  5R/08
3955  CLAUZURE  Herve  5R/08
3955  CREPIN  Laurent  5R/08
3955  CRETEL  David  5R/08
3955  CRETEUR  Philippe  5R/08
3955  DA CUNHA   Pedro  5R/08
3955  DAVID-GIERSZ  Jean Daniel  5R/08
3955  DECHARTRE  Thierry  5R/08
3955  DELAHAYE  Cédric  5R/08
3955  DELHOMMEAU  Mathieu  5R/08
3955  DELLAC  Romain  5R/08
3955  DEMARQUETTE  Francis  5R/08
3955  DUBOIS  Jean Rene  5R/08
3955  DUBROEUCQ  Nicolas  5R/08
3955  FEVRE  Olivier  5R/08
3955  GHANTY  Youssouf  5R/08
3955  GUINAMANT  Arnaud  5R/08
3955  HAMEN  Gervais  5R/08
3955  HAVEZ  Muriel  5R/08
3955  HOFFARTH (Fils)  Gilles  5R/08
3955  LAGATHU  Frédéric  5R/08
3955  LANDRE  Frederic  5R/08
3955  LARANJIERA  Joaquim  5R/08
3955  LE DIDU  Jerome  5R/08
3955  LE LAY  Thibault  5R/08
3955  LEBRETON  J-Marc  5R/08
3955  LOPES  Carlos  5R/08
3955  MAERTENS  Christian  5R/08
3955  MAHE  Olivier  5R/08
3955  MAILLARD  Teddy  5R/08
3955  MAROT  Jean-Louis  5R/08
3955  MARTINS  Marco  5R/08
3955  MARTINS  Antonio  5R/08
3955  MEDINA  Jimmy  5R/08
3955  MICHELET  Rodolphe  5R/08
3955  MORISE  Louis  5R/08
3955  MORTIER  Pierre  5R/08
3955  MOULDS  Stuart  5R/08
3955  MOUQUE  Jacques  5R/08
3955  NOYEAU  Jean-Marie  5R/08
3955  ORSEAU  Landry  5R/08
3955  PECQUEUR  Jean-Marc  5R/08
3955  PETIT   Ludovic  5R/08
3955  PIRLET  Tony  5R/08
3955  POURET  Cyril  5R/08
3955  PRUVOST  Nicolas  5R/08
3955  QUINTARD  Fabrice  5R/08
3955  REMAUD  Mickael  5R/08
3955  RENAUX  Fabien  5R/08
3955  RICHE  Eric  5R/08
3955  ROBIN  J-Bernard  5R/08
3955  SA  Sandra  5R/08
3955  SANTOS  Alcino  5R/08
3955  SERIVE  David  5R/08
3955  SOUCIES  Nicolas  5R/08
3955  TEXEIRA  Gregory  5R/08
3955  TONNER  Erwan  5R/08
3955  TUAL  Yann  5R/08
3955  VIENNE  Alain  5R/08
3955  ZEROUALI  Karim  5R/08
4037  ALLARD  Julien  5R/07
4037  BEAUCHAMP  Christophe  5R/07
4037  BEDNAKEK  Eddy  5R/07
4037  BENETTIER  David  5R/07
4037  BLANCHARD  Jessica  5R/07
4037  BLANCHET  Tony  5R/07
4037  BOILARD  Nicolas  5R/07
4037  BOSSEBOEUF  Yohan  5R/07
4037  CABORDERIE  Patrice  5R/07
4037  CAILLAUD  Benoit  5R/07
4037  CALVEZ  Eric  5R/07
4037  CAMPOS  Miguel  5R/07
4037  CHRISTIDIS  Dalila  5R/07
4037  COUDERC  Sylvie  5R/07
4037  DOUBLIER  Fabien  5R/07
4037  DURUPT  Arthur  5R/07
4037  DUSSOUL  Davy  5R/07
4037  DUTRIEUX  Stephane  5R/07
4037  FLORES  Rene  5R/07
4037  GARDON  Steve  5R/07
4037  GODINHO  Manuel  5R/07
4037  GUEZENOC  Andre  5R/07
4037  HADOUX  Tony  5R/07
4037  HAMON  Lyonel  5R/07
4037  HEBERT  Yannig  5R/07
4037  HEMERY  Maxime  5R/07
4037  HULEUX  Yves  5R/07
4037  HURSTEL  Frantz  5R/07
4037  HYOT  J-Claude  5R/07
4037  LAMIRAUD  Jean-Pierre  5R/07
4037  LAMOOT  Georges  5R/07
4037  LEE  Raymond  5R/07
4037  LEFEBVRE  Marc  5R/07
4037  LIMA-LEITE  Antonio  5R/07
4037  LOIZANCE  Yann  5R/07
4037  MARC  Alexandre  5R/07
4037  MARQUES ALMEIDA  Miguel  5R/07
4037  MENERAULT  Philippe  5R/07
4037  PHILIPPE  Yannis  5R/07
4037  PORAS  Philippe  5R/07
4037  QUEVAL  Sebastien  5R/07
4037  REY  Willy  5R/07
4037  RIDIER  Sebastien  5R/07
4037  RIHET  Jérôme  5R/07
4037  RIVARD  Mathieu  5R/07
4037  ROUSSEAU  Eric  5R/07
4037  SABOURDY  Eric  5R/07
4037  SAUNIER  Sebastien  5R/07
4037  SOURISSEAU  Benjamin  5R/07
4037  SUIRE  Lilian  5R/07
4037  TANFIN  Guillaume  5R/07
4037  TECHER  Maxime  5R/07
4037  THIBAUD  Florian  5R/07
4037  TRINCKQUEL  Anthony  5R/07
4037  VINCENT  Frédéric  5R/07
4037  YTAS  Eddy  5R/07
4093  AMOR  Peter  5R/06
4093  ANGOULVANT  Romain  5R/06
4093  BIGNIER  Sebastien  5R/06
4093  BONA  Bernard  5R/06
4093  BOUTRUCHE  Claudy  5R/06
4093  BUCHET  Aurelien  5R/06
4093  CAREY  Damian  5R/06
4093  CHARLES   Bertrand  5R/06
4093  CHARRIER  Anthony  5R/06
4093  CHAVALARIAS  Anthony  5R/06
4093  COMBIS  David  5R/06
4093  CROM  Serge  5R/06
4093  DA COSTA  Manuel  5R/06
4093  DARCY  Philippe  5R/06
4093  DEGROOTE  P-Louis  5R/06
4093  DESCAMPS  Bernard  5R/06
4093  DOMAIN  Yannick  5R/06
4093  DUBIEF  François  5R/06
4093  DUBOIS  David  5R/06
4093  EDIN  Gael  5R/06
4093  ESSAADI  Ilyas  5R/06
4093  EVEILLE  Philippe  5R/06
4093  FABRE  Wilson  5R/06
4093  FORFELIER  Cyril  5R/06
4093  GAUVRIT  Cedric  5R/06
4093  GENIN  Medhi  5R/06
4093  GICQUEL  Patricia  5R/06
4093  GUILLARD  Rodolphe  5R/06
4093  GUYARD  Sébastien  5R/06
4093  HANNEDOUCHE  Franck  5R/06
4093  JOLY  Séverine  5R/06
4093  JUMEL  Michel  5R/06
4093  KARA  Juksel  5R/06
4093  KARAOGLAN  Ergun  5R/06
4093  LE MORVAN  Sébastien  5R/06
4093  LEBOULANGER  Bastien  5R/06
4093  LEGRAND  Thierry  5R/06
4093  LINO TELES  Carlos  5R/06
4093  MALEJACQ  Isabelle  5R/06
4093  MARTIN  Dominique  5R/06
4093  MARTIN  Christophe  5R/06
4093  MONTEIRO PINTO  Joaquim  5R/06
4093  PARIS  Kevin  5R/06
4093  PECQUEUR  Benjamin  5R/06
4093  PEROCHEAU  Amaury  5R/06
4093  PERRIN  Franck  5R/06
4093  PEZE  Christian  5R/06
4093  PIRON  Fabien  5R/06
4093  POISSONNIER  Alfred  5R/06
4093  PONS  Guillaume  5R/06
4093  PROUTEAU  Benjamin  5R/06
4093  RICHARD  Sylvain  5R/06
4093  RICHECOEUR  Fabien  5R/06
4093  RIGAUX  Clement  5R/06
4093  ROSSEEL  J-Luc  5R/06
4093  SANCHES  Louis  5R/06
4093  SICOT  Stephane  5R/06
4093  SIQUIER  Pierre  5R/06
4093  TANGUY  Angelique  5R/06
4093  TARCHOULI  Mounir  5R/06
4093  TELLIEZ  Eric  5R/06
4093  TESSIER  Mickael  5R/06
4093  THIBAULT  Denis  5R/06
4093  TOURN  Sylvain  5R/06
4157  AIT ALALI  Ahmed  5R/05
4157  ANCEAUX  Jerome  5R/05
4157  ANCOBARD  Guillaume  5R/05
4157  ANGAMA   Jérémy  5R/05
4157  ANNE  Thierry  5R/05
4157  ASSUNCAO  Antonio  5R/05
4157  BAL  Eren  5R/05
4157  BAPTISTE  Cedric  5R/05
4157  BARBANT  Anthony  5R/05
4157  BORDAS  Christophe  5R/05
4157  BOZEC  Olivier  5R/05
4157  BRASSEUR  Didier  5R/05
4157  BULTEEL  Dominique  5R/05
4157  BUTEAUD  Pierre  5R/05
4157  CAILLOT  Patrick  5R/05
4157  CASAS  Anthony  5R/05
4157  CHASSANG  Franck  5R/05
4157  CHAVATTE  Antoine  5R/05
4157  CHOPIN  Tanguy  5R/05
4157  COAN  Alex  5R/05
4157  COLIN  Fabrice  5R/05
4157  CORAILLER  Jeremy  5R/05
4157  CROCHEMORE  Bastien  5R/05
4157  DAVID  Olivier  5R/05
4157  DELBECQ  David  5R/05
4157  DRAPEAU  Joe  5R/05
4157  DRILLAUD  Bertrand  5R/05
4157  DROULIN  Anthony  5R/05
4157  DUBUT  Mickael  5R/05
4157  EL HADDADI  Mohammed  5R/05
4157  ETCHEVERRY  Laurent  5R/05
4157  FERREIRA  Victor  5R/05
4157  GARCIA  Tony  5R/05
4157  GAUTIER  Sebastien  5R/05
4157  GEAY  Frederic  5R/05
4157  GENDRAUD  David  5R/05
4157  GIOVANNONI  Pascal  5R/05
4157  HALGAND  Lucien  5R/05
4157  HILLAIRET  Ludovic  5R/05
4157  HIMBLOT  Florian  5R/05
4157  HIMEUR  Jonathan  5R/05
4157  IBOURKI  Brahim  5R/05
4157  JACQUET  Francis  5R/05
4157  JAUGIN  Christophe  5R/05
4157  KLEIN  Nicolas  5R/05
4157  LALEEUW  Eric  5R/05
4157  LECLERC  Pierrick  5R/05
4157  LECLERCQ  Alexandre  5R/05
4157  LEFEVRE  Kevin  5R/05
4157  LORMEAU  Eric  5R/05
4157  MARTIN  Claude  5R/05
4157  MOCQUET   Romain  5R/05
4157  MOIRE  Christophe  5R/05
4157  MONTEIRO  Luis  5R/05
4157  MONTURY  Cecile  5R/05
4157  OLLIERO  Sebastien  5R/05
4157  OMARJEE  Ibrahim  5R/05
4157  PARMENTIER  Sebastien  5R/05
4157  POULIZAC  Dominique  5R/05
4157  PUBERT  J-Claude  5R/05
4157  RAYNAUD  Dominique  5R/05
4157  ROGEAUX  Jimmy  5R/05
4157  ROUSSEAU  Paméla  5R/05
4157  SIFFIER  Julien  5R/05
4157  VADROUX  Jerome  5R/05
4157  VERON  Adrien  5R/05
4157  WELLS  Tom  5R/05
4224  ALALATHASAN  Azulantham  5R/04
4224  ANDRIOT  Kevin  5R/04
4224  AUDRY  Marc  5R/04
4224  BAHIER  Nelly  5R/04
4224  BAKKA  Amine  5R/04
4224  BATAILLE  Pierre  5R/04
4224  BESIN  Rémy  5R/04
4224  BOUDRISS  Hicham  5R/04
4224  BRAULT  Vincent  5R/04
4224  CHABRIER  Romain  5R/04
4224  CHALVET  Jean  5R/04
4224  CHAMPION  Jade  5R/04
4224  CHAPDELAINE  Philippe  5R/04
4224  CHARTREL  Gaëtan  5R/04
4224  COCHARD  Dany  5R/04
4224  COHADIER  Dimitri  5R/04
4224  CORNEZ  Pascal  5R/04
4224  COURANT  Bruno  5R/04
4224  COUSIN  Laurent  5R/04
4224  CROCKER  Malcolm  5R/04
4224  CRON  Jonathan  5R/04
4224  DE SOARES  Victor  5R/04
4224  DEHAN  Anais  5R/04
4224  DELAGREE  Rieg  5R/04
4224  DELEPINE  Adrien  5R/04
4224  DELGRANGE  Pierre  5R/04
4224  DETANT  Mickael  5R/04
4224  DHENNIN  Lilian  5R/04
4224  FEDERBE  Fabrice  5R/04
4224  FERRER  Rene  5R/04
4224  FERREZ  Bruno  5R/04
4224  GARCIA  Philippe  5R/04
4224  GARCON  Cyril  5R/04
4224  GAUDISSANT  Cedric  5R/04
4224  GERMON  Sebastien  5R/04
4224  GOUSSEY  David  5R/04
4224  GUEDES  Tiago  5R/04
4224  GUIVARCH  Dawy  5R/04
4224  HALLE  Pascal  5R/04
4224  IMPEDOVO  Jean  5R/04
4224  JOUSSEAUME  Pierrick  5R/04
4224  KIZILAY   Abidin  5R/04
4224  LAURENT  Olivier  5R/04
4224  LAURENT  Armel  5R/04
4224  LE CHEVANTON  Estelle  5R/04
4224  MAC ERLAIN  Carlos  5R/04
4224  MARIN  Christophe  5R/04
4224  MARSY  Stéphane  5R/04
4224  MARTIN  Guillaume  5R/04
4224  MERINO  François  5R/04
4224  MIGUENS  Fernando  5R/04
4224  MORETTI  Gabriella  5R/04
4224  NEVES  David  5R/04
4224  PAIN  Alexis  5R/04
4224  PELEAU  Cyril  5R/04
4224  PERREIN  Xavier  5R/04
4224  PHILAUT  Sébastien  5R/04
4224  POIRIER  Cédric  5R/04
4224  POUGET  Christophe  5R/04
4224  PREDIGNAC  Damien  5R/04
4224  QUEDILLAC  Yoann  5R/04
4224  RENAULT  Philippe  5R/04
4224  RICHARD  Renaud  5R/04
4224  RUINET  Pascal  5R/04
4224  SMOKOWSKI  Laurent  5R/04
4224  THOUANEL  Jerome  5R/04
4224  TRUCHET  Bruno  5R/04
4224  VERITY  Barry  5R/04
4224  WELLS  David  5R/04
4224  WHITEHEAD  Ken  5R/04
4294  AIMEE  Mélanie  5R/03
4294  AIT SAADI  Karim  5R/03
4294  AUTISSIER  Jerome  5R/03
4294  BALOGE  Anthony  5R/03
4294  BEAUMONT  Christophe  5R/03
4294  BERITE  Claude  5R/03
4294  BERTAUD  Damien  5R/03
4294  BLOUDEAU  Mickael  5R/03
4294  BONAVITA  Thierry  5R/03
4294  BOUTTEMANT  Jerome  5R/03
4294  CAMUS  Philippe  5R/03
4294  CARAQUIN  Sebastien  5R/03
4294  CORMIER  Vincent  5R/03
4294  COSSON  Morgan  5R/03
4294  CRABANAT  Romuald  5R/03
4294  DABIN  Joel  5R/03
4294  DELAVAUD  Nicolas  5R/03
4294  DELIVERT  Marc  5R/03
4294  DENIAUD  Gildas  5R/03
4294  DESRAIS  Pascal  5R/03
4294  DOUARE  Axel  5R/03
4294  DUGARD  Arnaud  5R/03
4294  FAURE  Jean-Marie  5R/03
4294  FAURE  Stephane  5R/03
4294  FERNANDES  Manu  5R/03
4294  FINDICZEW  Nicolas  5R/03
4294  FRANCIKOWSKI  Jean-Pierre  5R/03
4294  FRANCOIS  Charly  5R/03
4294  FRUCHET  Alexis  5R/03
4294  GEORGET  Kevin  5R/03
4294  GIRARD  Alexandre  5R/03
4294  GIRAULT  Jérôme  5R/03
4294  GOBALSING  Gianni  5R/03
4294  GUIBERTEAU  Guy  5R/03
4294  GUIRE  Jérome  5R/03
4294  GUSPERTI  Bruno  5R/03
4294  HAMON  Jacky  5R/03
4294  HERVE  Lydia  5R/03
4294  HEULLANT  Cedric  5R/03
4294  JOLY  Laurent  5R/03
4294  JOLY  Cedric  5R/03
4294  LE GOFF  Magali  5R/03
4294  LE PIVERT  Eric  5R/03
4294  LEDET  Ludovic  5R/03
4294  LEDUC  Catherine  5R/03
4294  LEFER  Michel  5R/03
4294  LEROUX  Vincent  5R/03
4294  LEVAL  Arnaud  5R/03
4294  LIROCHON  Thibaud  5R/03
4294  LORIOT  Tony  5R/03
4294  MARTIN  Céline  5R/03
4294  MARTIN   Patrice  5R/03
4294  MATHE  J-Noel  5R/03
4294  MATHIAS  Marcel  5R/03
4294  MOREIRA  Filipe  5R/03
4294  MORIN  David  5R/03
4294  OLLIVIER  Jacques  5R/03
4294  ONDET  Stéphane  5R/03
4294  PAJOT  Ludovic  5R/03
4294  PIJASSOU  Alexandre  5R/03
4294  POGUET  Aurelien  5R/03
4294  POLITIS  Emilie  5R/03
4294  REYNAT  Eric  5R/03
4294  RICHARD  Paul  5R/03
4294  RICHARD  Jonathan  5R/03
4294  RIQUOIR  Aurelien  5R/03
4294  ROBIN  Christophe  5R/03
4294  ROIRAND  Nicolas  5R/03
4294  ROSSCHAERT  Jean Jacques  5R/03
4294  ROUCHON  Viviane  5R/03
4294  STELLITTANO  Giovanni  5R/03
4294  STORY  Colin  5R/03
4294  VAULT  Claudy  5R/03
4367  ALATERRE  Philippe  5R/02
4367  ANDRIEUX  Pascal  5R/02
4367  ARRAULT  Jérome  5R/02
4367  AUGERAUD  Sophie  5R/02
4367  AYBOGAN  Halil  5R/02
4367  BEILLOIN  Christophe  5R/02
4367  BELKADI  Florian  5R/02
4367  BLANCHET  Franck  5R/02
4367  BOUCHER  Bertrand  5R/02
4367  BOUILLOT  Dominique  5R/02
4367  BRASSEUR  Ludovic  5R/02
4367  BRAZA  Sadek  5R/02
4367  CALLUT  Franck  5R/02
4367  CAMOVIC  Muamer  5R/02
4367  CARRA  Noémie  5R/02
4367  CHALLERIE  François  5R/02
4367  COMPAIN  Romain  5R/02
4367  DAICU  Julien  5R/02
4367  DAVESNES  Eric  5R/02
4367  DEBETTE  Alain  5R/02
4367  DUBRULLE  Jean-Pierre  5R/02
4367  DUMON  Francis  5R/02
4367  DUVAL  Marina  5R/02
4367  DUVERNAY  Sébastien  5R/02
4367  FATOU  Laurent  5R/02
4367  FONSECA  Pedro  5R/02
4367  FRIN  David  5R/02
4367  GRAVAUD  Vincent  5R/02
4367  GUIET  Clement  5R/02
4367  GUYOT  Vincent  5R/02
4367  JACCARD  Natacha  5R/02
4367  JACQUET  Philippe  5R/02
4367  KERBRAT   Allan  5R/02
4367  LANGE  Pierrick  5R/02
4367  LAPEYRONNIE  Remi  5R/02
4367  LE BIHAN  Cédric  5R/02
4367  LEBLANC  François  5R/02
4367  LECLERC  Romaric  5R/02
4367  LELIEVRE  Aurélien  5R/02
4367  LEMOINE  Lionel  5R/02
4367  LEROYER  Michael  5R/02
4367  MARQUEZ  Baptiste  5R/02
4367  MARVILLE  Ghislain  5R/02
4367  MICHEZ  Anthony  5R/02
4367  MITTENAERE  Cedric  5R/02
4367  MOLINILLO  Tony  5R/02
4367  MOREAU  Yoann  5R/02
4367  PAPIN  Mathieu  5R/02
4367  PENNETAULT  Willy  5R/02
4367  PEREZ  Christèle  5R/02
4367  PETIT  Alexandre  5R/02
4367  PHILIPPONNEAU  Patrice  5R/02
4367  PICHAUD  J-Olivier  5R/02
4367  PIJASSOU  Mickael  5R/02
4367  PILLAIN  Jérémy  5R/02
4367  PORTIER  Didier  5R/02
4367  POYER  Emilie  5R/02
4367  PREMEL CABIC  Alain  5R/02
4367  QUELO  Olivier  5R/02
4367  QUEMENEUR  Mickael  5R/02
4367  REBIERE  Jean-François  5R/02
4367  RELLAND  Christophe  5R/02
4367  RIGAUD  Franck  5R/02
4367  RIVIERE  Ludivine  5R/02
4367  ROLSHAUSEN  J-Claude  5R/02
4367  SECK  Karim  5R/02
4367  SOMMIER  Jonathan  5R/02
4367  TEILLET  Nicolas  5R/02
4367  THIBAULT  Alain  5R/02
4367  TRAN  Tuan  5R/02
4367  VEUILLE  Charles  5R/02
4438  ALINE  Lionel  5R/01
4438  ARMANT  Tony  5R/01
4438  AVERTY  Julien  5R/01
4438  BABIN  Laurent  5R/01
4438  BASTARD  Gilles  5R/01
4438  BELLENGUEZ  Etienne  5R/01
4438  BERNARD  Stephane  5R/01
4438  BOMY  Maxime  5R/01
4438  BOSSELUT  Patrick  5R/01
4438  BOUARD  Simon  5R/01
4438  BOUNIF  Amine  5R/01
4438  BOURREAU  Ludovic  5R/01
4438  BRENIER   Paul  5R/01
4438  BRIEND  Damien  5R/01
4438  CANTARELLI  Fabrice  5R/01
4438  CHAIGNE  François  5R/01
4438  COULON  Benjamin  5R/01
4438  DAUMER  Geoffrey  5R/01
4438  DELANIS  Yoann  5R/01
4438  DELORD  Lionel  5R/01
4438  DEMORY  Fanny  5R/01
4438  DUFOSSÉ  Mathieu  5R/01
4438  ESCLAVARD  Pascal  5R/01
4438  FOUCAULT  Franck  5R/01
4438  GABILLER  Jérôme  5R/01
4438  GAULY  Liliane  5R/01
4438  GAUZAIL  Julien  5R/01
4438  GENEVOIS  Anthony  5R/01
4438  GEORGET  Nathalie  5R/01
4438  GONCALVES  Romain  5R/01
4438  GOUGNAUD  Guillaume  5R/01
4438  GUEDON  Olivier  5R/01
4438  GUEGAN  Gregory  5R/01
4438  GUILLEVIC  Sebastien  5R/01
4438  HILAIRE  Grégory  5R/01
4438  LABARRE  Alain  5R/01
4438  LABITTE  Matthias  5R/01
4438  LAIGRE  Sebastien  5R/01
4438  LE CHAT  Emilie  5R/01
4438  LECOMTE  Oswald  5R/01
4438  LEVEQUE  Patrick  5R/01
4438  LIEFOOGHE  Mathieu  5R/01
4438  LOUPIAS  Florian  5R/01
4438  MACEDO TEXEIRA  Paulo Antonio  5R/01
4438  MALES  Warren  5R/01
4438  MALLOT  J-Hugues  5R/01
4438  MONCEF  Boussa  5R/01
4438  MORIN  Daniel  5R/01
4438  OZTURK  Ibrahim  5R/01
4438  PADIEU  Raphael  5R/01
4438  PARE  Philippe  5R/01
4438  PLICHON  Charles  5R/01
4438  POINTARD  Christophe  5R/01
4438  PONSART  Nicolas  5R/01
4438  QUILLAUD  Anthony  5R/01
4438  RAOUL  Yann  5R/01
4438  RAVON  Fabien  5R/01
4438  REBEYROTTE  Remi  5R/01
4438  RENNUY  Dany  5R/01
4438  ROBIC  Sebastien  5R/01
4438  SANAGUSTIN  Philippe  5R/01
4438  TROTOUX  Serge  5R/01
4438  VAUCELLE  Gregory  5R/01
4438  VENLA  Christophe  5R/01
4438  ZANCHI  Claude  5R/01
4503  ARNOULD  Philippe  5R/00
4503  AUGEREAU  Olivier  5R/00
4503  BARANIAK  Olivier  5R/00
4503  BENSE  Marcel  5R/00
4503  BIDAUD  Christophe  5R/00
4503  BLANCHET  Olivier  5R/00
4503  BLET  Eric  5R/00
4503  BONHOMME  Bruno  5R/00
4503  BOURDIN  Nicolas  5R/00
4503  BOUTET  Marianne  5R/00
4503  BRUGNIAUX  Christophe  5R/00
4503  BRUN  Frederic  5R/00
4503  CAMBERT  Edouard  5R/00
4503  CHEVALIER  François  5R/00
4503  CLAIN  Dominique  5R/00
4503  CLOAREC  J-Pierre  5R/00
4503  COCHEZ  Mickael  5R/00
4503  COUDRIEAU  Anthony  5R/00
4503  COUTURAUD  Joël  5R/00
4503  CROS  David  5R/00
4503  DANDOY  Johan  5R/00
4503  DARDANNE  Eric  5R/00
4503  DEFONT  Maxime  5R/00
4503  DELAMARE  Philippe  5R/00
4503  DELASALLE  Sylvie  5R/00
4503  DELAUNAY  J-Philippe  5R/00
4503  DELIGNIERE  Olivier  5R/00
4503  DEREUMAUX  Stéphane  5R/00
4503  DOUX  Louisette  5R/00
4503  ESTEVAO  Charly  5R/00
4503  EYHERABIDE  David  5R/00
4503  FERREIRA  Florent  5R/00
4503  FIGUEIREDO  Carlos  5R/00
4503  FRANCOIS  Gervais  5R/00
4503  FRIGO  Richard  5R/00
4503  GALLO  Laurent  5R/00
4503  GRAILLE   Gerard  5R/00
4503  GUBIC  Gérald  5R/00
4503  GUERIEL  Stéphane  5R/00
4503  GUILLOU  Anthony  5R/00
4503  HUGOT  Stephane  5R/00
4503  IVES  Matthew  5R/00
4503  KIRCHNER  Ludovic  5R/00
4503  KNOWLES  David  5R/00
4503  LABRACHERIE  David  5R/00
4503  LE BOT  Stephane  5R/00
4503  LEPISSIER  Frédéric  5R/00
4503  LEVENE  Sylvain  5R/00
4503  LOIZON  Thomas  5R/00
4503  LOOSE  Arnaud  5R/00
4503  LURET  Xavier  5R/00
4503  MANDIN  Cyrille  5R/00
4503  MARTIAL  Christophe  5R/00
4503  MARTIN  Dominique  5R/00
4503  MAUNY  Yannick  5R/00
4503  MERILHOU  Serge  5R/00
4503  MOREAU  Kevin  5R/00
4503  NACHCHAR  Aymane  5R/00
4503  NOEL  Gregory  5R/00
4503  OVELACQ  Axel  5R/00
4503  PROUST  François  5R/00
4503  QUINART  Benjamin  5R/00
4503  QUINTIN  Ludovic  5R/00
4503  RENARD  Gilles  5R/00
4503  RIVAS  Fabien  5R/00
4503  ROUSSEL  Franck  5R/00
4503  SALIN  Jerome  5R/00
4503  SOUMIER  Stéphane  5R/00
4503  SOYLU  Mursel  5R/00
4503  TAIMOURYA  Yousses  5R/00
4503  TEXER  Benoit  5R/00
4503  VENVILLE  Jacques  5R/00
4503  VIDAL  Julien  5R/00
4503  WARTELLE  Michel  5R/00
4577  ABRAHAM  Vincent  6R/15
4577  AGUSHI  Dini  6R/15
4577  AUBERT  Nicolas  6R/15
4577  AUGERAUD  Aline  6R/15
4577  AUGEREAU  David  6R/15
4577  BARBOSA  Michel  6R/15
4577  BARRAT  Jonathan  6R/15
4577  BARREAU  Michel  6R/15
4577  BAUCHET  Jacques  6R/15
4577  BESSONNEAU  J-Yves  6R/15
4577  BIDAULT  Philippe  6R/15
4577  BOIVIN  Jean Marie  6R/15
4577  BONNEAU  Sylvain  6R/15
4577  BOUDOT  Valentin  6R/15
4577  BOURBIER  Cedric  6R/15
4577  BOU-SAHLA  Benjamin  6R/15
4577  CARATY  Sebastien  6R/15
4577  CARIDADE  Francisco  6R/15
4577  CASPAR  Mathieu  6R/15
4577  CLAVIER  Martine  6R/15
4577  COSSET  J-Luc  6R/15
4577  COUDREAU   Dorian  6R/15
4577  COUSSON  Martial  6R/15
4577  DAUVILLEE  Daniel  6R/15
4577  DEFOSSE  Pascal  6R/15
4577  DESNE  Bruno  6R/15
4577  DEVEZ  Christian  6R/15
4577  DEVOS  Guillaume  6R/15
4577  DUPONT  Jean Pierre  6R/15
4577  FACON  Eric  6R/15
4577  FADEAU  Alex  6R/15
4577  FONTAINE  Cedric  6R/15
4577  FORTIN  Thierry  6R/15
4577  FREZOULS  J-Luc  6R/15
4577  GAUTIER  Dominique  6R/15
4577  GRIMAUD  James  6R/15
4577  GROSSO  J-Sebastien  6R/15
4577  GUAZANT  Noursddine  6R/15
4577  GUERAULT  Sylvain  6R/15
4577  GUFFLET  Brice  6R/15
4577  HERVOUET  Dominique  6R/15
4577  LAROUMAGNE  Annie  6R/15
4577  LE BIDEAU  J-Yves  6R/15
4577  LE GOIC  Mickael  6R/15
4577  LEFLOCH  Jerome  6R/15
4577  LEFRANC  J-Francois  6R/15
4577  LERMITE  Florian  6R/15
4577  LOISEAU  Joseph  6R/15
4577  MANGIN  Maxime  6R/15
4577  NEAL  Andrew  6R/15
4577  PACHETEAU  Sebastien  6R/15
4577  PENAUD  Laurent  6R/15
4577  RAIMONDEAU  Nathalie  6R/15
4577  REBIER  Bruno  6R/15
4577  RELET  Philippe  6R/15
4577  RICHARD  Lilian  6R/15
4577  SABOURIN  Dominique  6R/15
4577  SAUVAGET  Christophe  6R/15
4577  SEGIER  Mathieu  6R/15
4577  SEIGNOU  Bruno  6R/15
4577  SEUREAU  Sebastien  6R/15
4577  SIEGFRIED  Jerome  6R/15
4577  TOUTIRAIS  Christian  6R/15
4577  TUAUX  Andre  6R/15
4577  YOU  Arnaud  6R/15
4642  BABOUCHE  Boumédiène  6R/14
4642  BERTON  Aurelien  6R/14
4642  BEYNEIX  Florian  6R/14
4642  BOUVET  Christian  6R/14
4642  BOYET  Vincent  6R/14
4642  CARTRON  Jérémy  6R/14
4642  CHANSEAUD  Arold  6R/14
4642  CHARENTON  Paul  6R/14
4642  CHENE  Yannick  6R/14
4642  DECURE  Philippe  6R/14
4642  DEMAREST  Christopher  6R/14
4642  DEMAY  Wilfried  6R/14
4642  DENOIZAY  Christophe  6R/14
4642  DOIZON  Anthony  6R/14
4642  DUBOURG  Sylvain  6R/14
4642  DUGRILLON  Frédéric  6R/14
4642  DUGRIT  Stéphane  6R/14
4642  EVRARD  Nicolas  6R/14
4642  FOUCHET  Sebastien  6R/14
4642  GARNIER  Yves  6R/14
4642  GATELIER  Jacques  6R/14
4642  GAUTIER  Vincent  6R/14
4642  GENCE   Dominique  6R/14
4642  GILL  Yvonne-Angela  6R/14
4642  GIMEL  Jérôme  6R/14
4642  GRANET  Marcel  6R/14
4642  GRIFFON  Sylvain  6R/14
4642  GUICHARD  Cedric  6R/14
4642  HAMME  Sebastien  6R/14
4642  HUREAUX  Vincent  6R/14
4642  JEDOUX  Sebastien  6R/14
4642  JOFFREDO  David  6R/14
4642  JOUET  Rémi  6R/14
4642  KERANGUYADER  Loic  6R/14
4642  LEDEZ  Mickael  6R/14
4642  LEFEBVRE  André  6R/14
4642  LEHERISSE  Louis  6R/14
4642  LESTOQUOY  David  6R/14
4642  MACQUET  Julien  6R/14
4642  MAGADOUX  Sylvain  6R/14
4642  MAGNE  Nathalie  6R/14
4642  MAHOT  Cathy  6R/14
4642  MAZOIN  Ginette  6R/14
4642  MORELLO  Francesco  6R/14
4642  MORIN  Jordan  6R/14
4642  MOURIEC  Vincent  6R/14
4642  NASLIN  Mathieu  6R/14
4642  PAGNIER  Dany  6R/14
4642  PAINEAU  Marie-Claire  6R/14
4642  PAUCOU  Sylvain  6R/14
4642  PENICHON  Patrick  6R/14
4642  PHILIPPON  Fabrice  6R/14
4642  PIVERT  J-Marie  6R/14
4642  PLANCKE  Eric  6R/14
4642  PREVOST  Samuel  6R/14
4642  PRINCIPAUD  Alexandre  6R/14
4642  PUAU  Michel  6R/14
4642  RIFELDE  Jean Bernard  6R/14
4642  ROELANDTS  Clementine  6R/14
4642  ROLLAND  J-Michel  6R/14
4642  SALON  Frederic  6R/14
4642  SIMONNET  Adelphe  6R/14
4642  WONG YIN KI  David  6R/14
4705  ANDREAU  Erwan  6R/13
4705  BECQUET  Lucas  6R/13
4705  BERNARD  Pierre  6R/13
4705  BERTHOME  Thierry  6R/13
4705  BLIN  J-Christophe  6R/13
4705  BOBATE  Irfan  6R/13
4705  BOSSARD  Christopher  6R/13
4705  BRACHET  Jean-Michel  6R/13
4705  CAILLAUD  Yohann  6R/13
4705  CHARIE  Bernard  6R/13
4705  COSTE  Sébastien  6R/13
4705  COVILLERS  J-Jacques  6R/13
4705  CREMADES  Philippe  6R/13
4705  DELAGE  J-Luc  6R/13
4705  DEROCHE  Sylvain  6R/13
4705  DOLEAN  Yves  6R/13
4705  DOMPTAIL  Fabien  6R/13
4705  DORMOY  Marc  6R/13
4705  DUBIN  Gary  6R/13
4705  DUBOIS  Romain  6R/13
4705  DUCHEMIN  David  6R/13
4705  DUFAUT  Sylvain  6R/13
4705  DUPONT  Stephane  6R/13
4705  FINET  Frederic  6R/13
4705  FOSSE  Isabelle  6R/13
4705  GAISER  Gunter  6R/13
4705  GAUVIN  J-Michel  6R/13
4705  GRANVILLE  Dominique  6R/13
4705  GUARINO  Yvan  6R/13
4705  GUERER  Romain  6R/13
4705  JADAS  Eric  6R/13
4705  JOIE  Mickael  6R/13
4705  JOUHANNEAU  Roderick  6R/13
4705  JOVICIC  Vick  6R/13
4705  LE DOUGET  Stephane  6R/13
4705  LE LETTY  Bruno  6R/13
4705  LE NOAN  Ludovic  6R/13
4705  LEBORGNE  Loïc  6R/13
4705  LECOURT  Bruno  6R/13
4705  LEMOULAND  Tony  6R/13
4705  LETOCART  Flavien  6R/13
4705  LIEFOOGHE  Fabrice  6R/13
4705  LUSSON  André  6R/13
4705  MAYEN  Thierry  6R/13
4705  MERLET  Luc  6R/13
4705  MESSAGER  Anthony  6R/13
4705  MOLES  Laurent  6R/13
4705  MORISSEAU  Alain  6R/13
4705  MUSTIN  Guy  6R/13
4705  NEVES  Paulo  6R/13
4705  NICOL  Jonathan  6R/13
4705  OBRE  Julien  6R/13
4705  PAITRE  Bastien  6R/13
4705  PELTIER  Mickaël  6R/13
4705  PEUGNET  Jérôme  6R/13
4705  POINTIER  Olivier  6R/13
4705  PREVERAUD  Gael  6R/13
4705  REVEILLON  Gregory  6R/13
4705  ROBERT  Joffrey  6R/13
4705  RUZKI-BERNARD  Nicolas  6R/13
4705  STAELENS  Angélique  6R/13
4705  STIVALA  Grégory  6R/13
4705  TANGUY  Arnaud  6R/13
4705  TELLIER  Pierre-Michel  6R/13
4705  THOMAS  Frantzy  6R/13
4705  TORREGROSA  Michaël  6R/13
4705  TRALONGO  Christophe  6R/13
4705  VALENTIN  Herve  6R/13
4705  VALOT  Gaby  6R/13
4774  ALANOU  Denis  6R/12
4774  ALIBAY  Mouctar  6R/12
4774  ALVES FREITAS  Joaquim  6R/12
4774  BALJAOUI  Mehdi  6R/12
4774  BERNIER  Olivier  6R/12
4774  BEZARD  Jimmy  6R/12
4774  BOUCHER  Eric  6R/12
4774  BOUSSAUD  J-Louis  6R/12
4774  BRAEM  Didier  6R/12
4774  CAMPBELL  Colin  6R/12
4774  COEFFIC  Sébastien  6R/12
4774  CORMERAIS  Olivier  6R/12
4774  CORMIER  Jean-Louis  6R/12
4774  COUSIN  Jonathan  6R/12
4774  CUVELIER  Jérôme  6R/12
4774  DANIEL  Stephane  6R/12
4774  DE CARVALHO  Manuel  6R/12
4774  DECOURT  Joel  6R/12
4774  DELIGNIES  Henri  6R/12
4774  DELISLE  Philippe  6R/12
4774  DENIMAL  Laurent  6R/12
4774  DESIRE  Sébastien  6R/12
4774  DESRE  Ludovic  6R/12
4774  DODART  Pascal  6R/12
4774  DOUCHIN  Thibault  6R/12
4774  DUBOIS  Claudie  6R/12
4774  DUBOIS  Vincent  6R/12
4774  ES SLAOUI  Ali  6R/12
4774  EUGENE  Stephane  6R/12
4774  FERNANDES  Francis  6R/12
4774  GALLET  Pierre  6R/12
4774  GONNET  Didier  6R/12
4774  GONZALEZ  Julie  6R/12
4774  GONZALEZ  Benoit  6R/12
4774  GORVAIS  Patrick  6R/12
4774  GRANADO  José  6R/12
4774  GRILLET  Benoit  6R/12
4774  GUILLERMIN  Pierre-Louis  6R/12
4774  HADJ  Jeremie  6R/12
4774  HORTON  Philip  6R/12
4774  JACOB  Benjamin  6R/12
4774  LAURENT  Stephane  6R/12
4774  LAUTHIER  Laurence  6R/12
4774  LE JOLY  J-Jacques  6R/12
4774  LECOUSTRE  Bonnie  6R/12
4774  LESUEUR  Eric  6R/12
4774  LOUPY  M-Claire  6R/12
4774  MACHARAUX  Vincent  6R/12
4774  MADRE  Alex  6R/12
4774  MAILLARD  Olivier  6R/12
4774  MARQUES  Lionel  6R/12
4774  MESLET  Eric  6R/12
4774  MOENS  Gilles  6R/12
4774  MONNEREAU  Julien  6R/12
4774  NADAUD  Pierre  6R/12
4774  NOBLET  Mickael  6R/12
4774  ORTIZ  Antonio  6R/12
4774  PARTARRIEU  David  6R/12
4774  PICARD  Laouenan  6R/12
4774  PICHON  David  6R/12
4774  PITOR  Bruno  6R/12
4774  RICOULT  Jordane  6R/12
4774  ROCHELOIS  Philippe  6R/12
4774  ROSPARS  Xavier  6R/12
4774  SAINT MAXENT  Salim  6R/12
4774  SEGRETO  Serge  6R/12
4774  SOHAWON  Shawkatally  6R/12
4774  WEST  Val  6R/12
4774  YANILMAZ  Erkan  6R/12
4774  ZAROTTI  Hervé  6R/12
4844  AABI  Rachid  6R/11
4844  ANGEZ  Marc-Antoine  6R/11
4844  AUTRAN  Sylvain  6R/11
4844  BECK  Mickaël  6R/11
4844  BECKER  Gaëtan  6R/11
4844  BOLLEE  Patrick  6R/11
4844  BORDEAU  Garry  6R/11
4844  BRETON  Franck  6R/11
4844  BRIMAUD  Alexis  6R/11
4844  CARRIER  Sylvie  6R/11
4844  CHAMBET  Jérémy  6R/11
4844  CHARDON  Gilbert  6R/11
4844  CHEDOZEAU  Patrice  6R/11
4844  COMMON  Alexis  6R/11
4844  CORDELLIER  Pascal  6R/11
4844  CORDIER  Christophe  6R/11
4844  DANIAU  Mickaël  6R/11
4844  DEBEAUNE  Mickael  6R/11
4844  DENIAU  Alain  6R/11
4844  DERNONCOURT  Cedric  6R/11
4844  FAVIER  Vincent  6R/11
4844  FONTAINE  Franck  6R/11
4844  FORGET  Julien  6R/11
4844  FRAUDEAU  Benoit  6R/11
4844  FROSTIN  Patrick  6R/11
4844  GOULET  Jean-Michel  6R/11
4844  GRESSIER  Christophe  6R/11
4844  GUIHENEU  Stephane  6R/11
4844  GUTIERREZ  Stephane  6R/11
4844  HELLEMANS  Antony  6R/11
4844  HERPSON  Jerome  6R/11
4844  HEULARD  Laurent  6R/11
4844  HURTEBISE  Herve  6R/11
4844  JAUBIER  Yannick  6R/11
4844  JEAN  Tabata  6R/11
4844  JEGOU  Frederic  6R/11
4844  JUCQUOIS  Olivier  6R/11
4844  LAHITTE  Laurent  6R/11
4844  LAMOITTE  Frédéric  6R/11
4844  LANGLOIS  Alain  6R/11
4844  LAVOCAT  Jacques  6R/11
4844  LE GOAZIOU  J-Pierre  6R/11
4844  LECROSNIER  François  6R/11
4844  LEFRENE  Frédéric  6R/11
4844  LELOUCHE  David  6R/11
4844  LEMASSON  Bruno  6R/11
4844  LEMONNIER  Alexis  6R/11
4844  LESAGE  Perrine  6R/11
4844  LESPINASSE  Mathieu  6R/11
4844  LOUIS  Stephane  6R/11
4844  MANCEAU  Clement  6R/11
4844  MARTINEAU  Loic  6R/11
4844  MAUDUIT  J-Martial  6R/11
4844  MEMBRUT  Rodolphe  6R/11
4844  MENANDRE  Laurence  6R/11
4844  MENARD  Stéphane  6R/11
4844  MERLIN  Nicolas  6R/11
4844  MICHON  Frédéric  6R/11
4844  MILLOT  Philippe  6R/11
4844  MORTREUX  Jérôme  6R/11
4844  MURY  Tony  6R/11
4844  NEVEU  Jonathan  6R/11
4844  OUZILLEAU  Emilien  6R/11
4844  PASDELOUP  Freddy  6R/11
4844  PERRIN  Charline  6R/11
4844  PETITJEAN  Nicolas  6R/11
4844  PHELIPPEAU  Laurent  6R/11
4844  PICQUET  Mickael  6R/11
4844  PINTO  Bruno  6R/11
4844  PISTIEN  Thierry  6R/11
4844  PLESSIER  Xavier  6R/11
4844  PRUNT  Coralie  6R/11
4844  RABOUIN  Francois  6R/11
4844  RODRIGUEZ DASILVA  Jean-Luc  6R/11
4844  ROUIT  Didier  6R/11
4844  ROUSSEAU  Laurent  6R/11
4844  SCHEEL  Guy  6R/11
4844  SERVANT   Cédric  6R/11
4844  STALLONE  Gino  6R/11
4844  TOUNSI  Farid  6R/11
4844  TOURN  Roger  6R/11
4844  TROUILLET  Anthony  6R/11
4844  VERNET  Nicolas  6R/11
4844  VERNOUILLET  Philippe  6R/11
4844  VUKAJ  Valter  6R/11
4844  YGER  Stephane  6R/11
4844  ZIAD  Ali  6R/11
4931  ALMANSA  Mickaël  6R/10
4931  BADOIS  Nicolas  6R/10
4931  BIDET  Ludovic  6R/10
4931  BOISSOUT  Stephane  6R/10
4931  BOURGOIS  Cedric  6R/10
4931  BUCKLEY  David  6R/10
4931  BURGAUD  Frederic  6R/10
4931  CARFENTAN  Yann  6R/10
4931  CASTEL  Samuel  6R/10
4931  CHIGNIER  Marielle  6R/10
4931  COETMEUR  Anthony  6R/10
4931  CONTE  Olivier  6R/10
4931  COULON  Damien  6R/10
4931  COURTOIS  Marc  6R/10
4931  CUEFF  Claude  6R/10
4931  DA SILVA  Manuel  6R/10
4931  DACHICOURT  Benjamin  6R/10
4931  DAHERON  Cédric  6R/10
4931  DELAHAYE  Loic  6R/10
4931  DELETIE  Didier  6R/10
4931  DEVY  Frederic  6R/10
4931  DIJOUX  Sébastien  6R/10
4931  DOS SANTOS  Jorge  6R/10
4931  FABRE  Julien  6R/10
4931  FONGUEUSE  Jacky  6R/10
4931  FOURRIER  J-Louis  6R/10
4931  GAILLARDET  Jerome  6R/10
4931  GALLAIRE  Christophe  6R/10
4931  GRAND  Joel  6R/10
4931  GREEN  Chris  6R/10
4931  GUERIF  Julien  6R/10
4931  GUERIN  Yves  6R/10
4931  GUIONNET  Anthony  6R/10
4931  HAUDEBOURG  Sylvain  6R/10
4931  HAVEZ  Yoann  6R/10
4931  HELLEY  Patrice  6R/10
4931  HERVE  Franck  6R/10
4931  HOLTZWARTH  Laurent  6R/10
4931  HOWE  Stephen  6R/10
4931  ISABELLE  David  6R/10
4931  JAMIER  François  6R/10
4931  JAUNET  Patrice  6R/10
4931  LABBE  Jerome  6R/10
4931  LAHAYE  Romain  6R/10
4931  LAURENT  Anthony  6R/10
4931  LEBRAND  Sébastien  6R/10
4931  LEMONNIER  Ludovic  6R/10
4931  LOUNES  Fathi  6R/10
4931  MAGNE  Lilian  6R/10
4931  MAIRESSE  Richard  6R/10
4931  MARTINS  Ricardos  6R/10
4931  MARTINY  Christophe  6R/10
4931  MENANDRE  Sebastien  6R/10
4931  MESGUEN  J-Christophe  6R/10
4931  MOINE  Amandine  6R/10
4931  MONIER  Sebastien  6R/10
4931  MORIEUX  Alain  6R/10
4931  PAILLET  Emmanuel  6R/10
4931  PETRIGNANI  Xavier  6R/10
4931  PHILIPPE  Yann  6R/10
4931  RAPIN  Loic  6R/10
4931  REMAUD  Tony  6R/10
4931  RODRIGUES  Antoine  6R/10
4931  ROUSSEAU  Stephane  6R/10
4931  SALMON  Patrice  6R/10
4931  SELLIER  Eric  6R/10
4931  SEVESTRE  Claude  6R/10
4931  TROUVILLIERS  Julie   6R/10
4931  VALLEE  Franck  6R/10
4931  VANDAËLE  Sebastien  6R/10
4931  VIVIER  Bruno  6R/10
5002  ALOCHE  Franck  6R/09
5002  ARMAO  Guillaume  6R/09
5002  AYRAULT  Cedric  6R/09
5002  BAHBOUH  Imad  6R/09
5002  BEGUE  Johnny  6R/09
5002  BELANGER  Samuel  6R/09
5002  BRAULT  Jordan  6R/09
5002  BRENNER  Teddy  6R/09
5002  BRENON  Anthony  6R/09
5002  BRIDEL  Johann  6R/09
5002  BRIERE  Pascal  6R/09
5002  CARDON  Vincent  6R/09
5002  CARNIS  Laurent  6R/09
5002  CARVALHO  Antonio  6R/09
5002  CHANDOUINEAU  Frederic  6R/09
5002  CHARLES  Frederic  6R/09
5002  CHAUFOUR  Guillaume  6R/09
5002  CHEVALLEREAU  Herve  6R/09
5002  CLAVE  Charly  6R/09
5002  COETLOGON  Loic  6R/09
5002  DA ROCHA  Quentin  6R/09
5002  DECARREAUX  Vincent  6R/09
5002  DIVEU  Ronan  6R/09
5002  DUPEYRE  Florent  6R/09
5002  EON  Antoine  6R/09
5002  FERRAND   Xavier  6R/09
5002  FÉRU  Stéphane  6R/09
5002  FOUNOU  Maxence  6R/09
5002  FREBET  Robert  6R/09
5002  GADIOT  Eric  6R/09
5002  GENESTE  Christophe  6R/09
5002  GODARD  J-François  6R/09
5002  GOUPILLEAU  Xavier  6R/09
5002  GREGOIRE  David  6R/09
5002  GRONDIN  Damien  6R/09
5002  GUIGNEBERT  Mikael  6R/09
5002  GUILLEMIN  Herve  6R/09
5002  HANOGLU  Selami  6R/09
5002  HELLEMANS  Thierry  6R/09
5002  IHIA  Anouar  6R/09
5002  ITH-PETITEAU  Christophe  6R/09
5002  JEAN  Natacha  6R/09
5002  JOUY  Thierry  6R/09
5002  LACOMBE  Gwenael  6R/09
5002  LE HIR  Maxime  6R/09
5002  LEBAILLY  Thierry  6R/09
5002  LEGENDRE  René  6R/09
5002  LEROUX  Cédric  6R/09
5002  MAGRET  Christophe  6R/09
5002  MANCEAU  Patrick  6R/09
5002  MARCHAND  Claude  6R/09
5002  MARTIN  Joseph  6R/09
5002  MARTOIA  Hervé  6R/09
5002  MERRIEN  J-Philippe  6R/09
5002  MONVOISIN  Thierry  6R/09
5002  MOURET  Frederic  6R/09
5002  PADE  Nicolas  6R/09
5002  PERON  Céline  6R/09
5002  PEYRICHOUT  Laurent  6R/09
5002  RENAUX  Fabien  6R/09
5002  RENOUX  Amaury  6R/09
5002  ROSQUIN  Cedric  6R/09
5002  ROUXEL  Hugo  6R/09
5002  SALADIN  Paul  6R/09
5002  SERIS  Jean Yves  6R/09
5002  SEUX  Nicolas  6R/09
5002  SIMON  Guillaume  6R/09
5002  STEPHANT  Arnaud  6R/09
5002  TAEREA  Maria  6R/09
5002  THEBAULT  Michel  6R/09
5002  THIVET  Yann  6R/09
5002  TORREGROSA  Yves  6R/09
5002  VILDARY  Eric  6R/09
5002  WATKINS  Malcom  6R/09
5076  ABROUSSE  Stéphane  6R/08
5076  ADAM   Mohammad  6R/08
5076  AMEDJKOUH  François  6R/08
5076  AUCHERE  Philippe  6R/08
5076  BAUDRY  Valentin  6R/08
5076  BAYART  Alexandre  6R/08
5076  BERJONNEAU  Teddy  6R/08
5076  BERTHOU  Jeromes  6R/08
5076  BESNARD  Cyril  6R/08
5076  BLONDEAU  Eric  6R/08
5076  BLONDELLE  Rémy  6R/08
5076  BODIN  Jean-Paul  6R/08
5076  BORDEAU  Johnny  6R/08
5076  BOUGOT  Benjamin  6R/08
5076  BUGADA  J-Marc  6R/08
5076  BULCOURT  Jules  6R/08
5076  CARIDADE  Nuno  6R/08
5076  CARPENTIER  Pascal  6R/08
5076  CARRE  David  6R/08
5076  CREPIN  Eric  6R/08
5076  DE SOUSA  Jose  6R/08
5076  DEL POPOLO  Claudio  6R/08
5076  DELETANG  Matthieu  6R/08
5076  DELETANG  Laurent  6R/08
5076  DEZERT  Arnaud  6R/08
5076  DIAS  Boaveneura  6R/08
5076  DUARTE  Julien  6R/08
5076  DUMORA  Joseph  6R/08
5076  DUPUY  Willy  6R/08
5076  DURET  Benoit  6R/08
5076  DURIEZ  Laurine  6R/08
5076  ECHELIN  Alain  6R/08
5076  FERREIRA  Marco  6R/08
5076  FLAHAUT  Thomas  6R/08
5076  GALLAIS  Guillaume  6R/08
5076  GENEST   Aurélie  6R/08
5076  GIRET  Vincent  6R/08
5076  GODON  Christophe  6R/08
5076  GOURDOUX  Pascal  6R/08
5076  GOUSSEY  Samuel  6R/08
5076  GUILLO  Loic  6R/08
5076  GUNDASLJ  Gorgun  6R/08
5076  JOSSE  Michel  6R/08
5076  JUTTEAU  Stephane  6R/08
5076  LE GUERN  Yves  6R/08
5076  LE PETIT  Stéphane  6R/08
5076  LEMAIRE  Benoit  6R/08
5076  LESCURE  Anthony  6R/08
5076  LETONDEUR  Ludovic  6R/08
5076  LEYDET  Loic  6R/08
5076  LINDERER  Jessica  6R/08
5076  LORET  Ludovic  6R/08
5076  LOUCHEUX  Rudy  6R/08
5076  MARILLAUD  Willy  6R/08
5076  MARTEAU  Céline  6R/08
5076  MARTINS DOS SANTOS  Manyel Thomas  6R/08
5076  MERIENNE  Martial  6R/08
5076  MICHEAU  Jean  6R/08
5076  MOREIRA  Armindo  6R/08
5076  NICOLAS  Héléna  6R/08
5076  NICOLLEAU  Christelle  6R/08
5076  PROD'HOMME  Pascal  6R/08
5076  RHRICH  Othman  6R/08
5076  ROBICHON  Arnaud  6R/08
5076  RODRIGUEZ  Romain  6R/08
5076  SABATIER  Florian  6R/08
5076  SAMPAIX  Miguel  6R/08
5076  SAUVE  Didier  6R/08
5076  SIAUDEAU  Thierry  6R/08
5076  THIRE  Yohan  6R/08
5076  THURMEL  Christian  6R/08
5076  WALBECQ  Jérôme  6R/08
5148  AMHAOUCH  Yassir  6R/07
5148  ARMANT  Mélanie  6R/07
5148  BEAUPIED  Jacky  6R/07
5148  BELHOMME  Damien  6R/07
5148  BELLEGARDE  Guillaume  6R/07
5148  BEYNEY  Jean Nicolas  6R/07
5148  BOCHET  Claude  6R/07
5148  BONGIBAULT  David  6R/07
5148  BONNOT  Pierre  6R/07
5148  BOUGEANT  Anthony  6R/07
5148  BOULANGER  Brice  6R/07
5148  BOUTELOUP  Eric  6R/07
5148  BRACHAIS  Sébastien  6R/07
5148  BRUNEL  Guillaume  6R/07
5148  CISSE  Didier  6R/07
5148  COLLEU  Angélique  6R/07
5148  CONTIN  Louis  6R/07
5148  COUTURIER  Hugues  6R/07
5148  DA SILVA  Christian  6R/07
5148  DAHERON  Alexis  6R/07
5148  DANCOURT  Melodie  6R/07
5148  DE SAN FELIX  Josia  6R/07
5148  DE WITTE  Nicolas  6R/07
5148  DEVRED  Nicolas  6R/07
5148  DEWEZ  Samuel  6R/07
5148  DORNIC  Erwan  6R/07
5148  FAVRE GIBERT  Laetitia  6R/07
5148  GENDRY  Andre  6R/07
5148  GODON  J-Hugues  6R/07
5148  GOURET  Christophe  6R/07
5148  LAMBERT  Dominique  6R/07
5148  LEMAIRE   Cédric  6R/07
5148  LEMARCHAND  Yves  6R/07
5148  LEMARCHAND  Cedric  6R/07
5148  LEMOINE  Michel  6R/07
5148  LIGEARD  J-Marie  6R/07
5148  LORGEOUX  Franck  6R/07
5148  LOUTREL  Marceau  6R/07
5148  MAINGUY  Damien  6R/07
5148  MARIOTTI  Serge  6R/07
5148  MARQUAILLE  Christophe  6R/07
5148  MERCERON  Kévin  6R/07
5148  MERCHI  Zohir  6R/07
5148  MERCIER  Bruno  6R/07
5148  MERCIER  J-Paul  6R/07
5148  NOURY  Eric  6R/07
5148  OLLIVIER  Henri  6R/07
5148  PHILIPPE  Richard  6R/07
5148  POULAIN  Ludovic  6R/07
5148  PREVOST  Edith  6R/07
5148  RATTIER  Claudine  6R/07
5148  RIBEIRO  Paulo  6R/07
5148  ROBLIN  Fabien  6R/07
5148  ROGER  Patrice  6R/07
5148  ROSSIGNOL  Charles  6R/07
5148  ROUSSARD  Alexandre  6R/07
5148  SAUCE  Samuel  6R/07
5148  STEPHANT  Mickaël  6R/07
5148  TIEZE  Rudy  6R/07
5148  VINCENDEAU  Julien  6R/07
5148  ZANA  Christophe  6R/07
5209  ALVISET  Jérôme  6R/06
5209  ANDRAULT  Sébastien  6R/06
5209  BALISTRERI  Arnaud  6R/06
5209  BERNARD  Christian  6R/06
5209  BONDELU  Alain  6R/06
5209  BORGA  Eric  6R/06
5209  CAILLEAU  Quentin  6R/06
5209  CARADEC  Jacky  6R/06
5209  CHIFFOT  Laurent  6R/06
5209  COLMONT  Axelle  6R/06
5209  COPIN  Alexandre  6R/06
5209  COULET  Benoît   6R/06
5209  COURQUIN  Christophe  6R/06
5209  CREPEAU  Fernand  6R/06
5209  DE SOUSA  Nelson  6R/06
5209  DECONINEKE  Fabien  6R/06
5209  DECROIX  Sébastien  6R/06
5209  DELBOUILLE  Ludovic  6R/06
5209  DELMAS  Gaétan  6R/06
5209  DELSUC  Sebastien  6R/06
5209  DEROZIER  David  6R/06
5209  DESBORDES  Mickael  6R/06
5209  DEUWEL  Gilbert  6R/06
5209  DISTINGUIN  Aurélien  6R/06
5209  DUFAUT  Patrice  6R/06
5209  DUVAL  Marie  6R/06
5209  EUZEN  Didier  6R/06
5209  FLAHAUT  Mickael  6R/06
5209  FLESSELLE  Maxime  6R/06
5209  FORICHER  Michel  6R/06
5209  FOURNIER  Daniel  6R/06
5209  GENNEVIEVE  Ludovic  6R/06
5209  GRETHER  Marc  6R/06
5209  GUIOT  Jérome  6R/06
5209  HECQ  Frederic  6R/06
5209  HERBOIS  Julien  6R/06
5209  HUGONIER  Serge  6R/06
5209  JACGORNO  Jeremy  6R/06
5209  JAUNET  Simon  6R/06
5209  JOSSET  J-Luc  6R/06
5209  LANOY  Nicolas  6R/06
5209  LASBOUYGUES  Vincent  6R/06
5209  LAVIGNIE  Guillaume  6R/06
5209  LE COZ  Dominique  6R/06
5209  LE JOLY  Alex  6R/06
5209  LECLERC  Viviane  6R/06
5209  LECLERC  Marcel  6R/06
5209  LECLUZE  Brice  6R/06
5209  LEFEVRE  Nicolas  6R/06
5209  LEFLEUR  Julien  6R/06
5209  LEPETIT  Kevin  6R/06
5209  LOUGNOT  Frederic  6R/06
5209  MACQUET  Christopher  6R/06
5209  MOREAU  Jean Claude  6R/06
5209  NAJAR  Christian  6R/06
5209  NICOLAS  Marion  6R/06
5209  NORMAND  Marc  6R/06
5209  ODIE  Jean-Michel  6R/06
5209  PETIT BON  Alexandre  6R/06
5209  PIQUART  J-Michel  6R/06
5209  PLANTE  Guy  6R/06
5209  POIRAUDEAU  Patrick  6R/06
5209  POTTS  John  6R/06
5209  POUSSARD  Alban  6R/06
5209  PROTAT  Renaud  6R/06
5209  ROBERT  Aurelien  6R/06
5209  ROJO  Stephane  6R/06
5209  ROUSSEL  Patrice  6R/06
5209  ROUXEL  Gérald  6R/06
5209  ROZEC  Mickaël  6R/06
5209  SABATIER  Jennifer  6R/06
5209  SALIOT  Jacky  6R/06
5209  SEACH  J-Marc  6R/06
5209  SERIVE  Claude  6R/06
5209  TIGER  Mael  6R/06
5284  AUGEY  Patrice  6R/05
5284  AZZIA  Antonino  6R/05
5284  BARATON  Bernard  6R/05
5284  BEAUVAL  Patrick  6R/05
5284  BELLAMY  Christian  6R/05
5284  BELLIER  Audrey  6R/05
5284  BERTRAND  Johnny  6R/05
5284  BISIAUX  Jimmy  6R/05
5284  BOBELNA  Jeremy  6R/05
5284  BOULAY  Alexandre  6R/05
5284  BOURSIER  Christophe  6R/05
5284  BRILLAUD  Sébastien  6R/05
5284  BUSU  Marc  6R/05
5284  CALLET  Alain  6R/05
5284  CARTRON  Pierre  6R/05
5284  CHABALIER  Dominique  6R/05
5284  CHANE  David  6R/05
5284  CHARLES  Eddy  6R/05
5284  CHARLIER  Gerald  6R/05
5284  CHAUVEAU  Julien  6R/05
5284  CHERBLANC  Jean Sylvain  6R/05
5284  COULOIGNER  Mickael  6R/05
5284  DA CUNHA  Tony  6R/05
5284  DACONCEICAO  Francisco  6R/05
5284  DATIN  Stéphane  6R/05
5284  DATY  Eric  6R/05
5284  DESSEUX  David  6R/05
5284  DESSIMOULIE  Samuel  6R/05
5284  ELION  Jessica  6R/05
5284  ENDARCUHU  Denis  6R/05
5284  FORTIN  Erwan  6R/05
5284  GALLION  Thomas  6R/05
5284  GARCIA  Nicolas  6R/05
5284  GATI  Pascal  6R/05
5284  GATTEAU  Jordan  6R/05
5284  GINESTY  Eric  6R/05
5284  GROSJEAN  Sebastien  6R/05
5284  GUITARD  Patrick  6R/05
5284  HANNANT  Dominic  6R/05
5284  HEQUETTE  Alexis  6R/05
5284  JACQUOT  Wilfrid  6R/05
5284  JONQUET  Benoit  6R/05
5284  JOUBERT  Jérémy  6R/05
5284  KERGOAT  Fabien  6R/05
5284  LAJOIE  Jonathan  6R/05
5284  LAMBLIN  Jean-Jacques  6R/05
5284  LARGILLIERE  Pascal  6R/05
5284  LASSERRE  Christian  6R/05
5284  LAVERGNE  Hugues  6R/05
5284  LECAST  François  6R/05
5284  LEMAITRE  Eric  6R/05
5284  LEMOUZI  Davy  6R/05
5284  LIN CHU  Jonathan  6R/05
5284  MANACH  Pascal  6R/05
5284  MASSE  Thierry  6R/05
5284  MATRAT  Cedric  6R/05
5284  MAUCONDUIT  Pascal  6R/05
5284  MICHENEAU  Pascal  6R/05
5284  MILLOT  Julien  6R/05
5284  NOTTELET  Fanny  6R/05
5284  PÉGÉ  Antoine  6R/05
5284  PEREZ  Yoann  6R/05
5284  PETITPAS  Guy  6R/05
5284  PITAUD  Frederic  6R/05
5284  PLANQUETTE  Freddy  6R/05
5284  PRAT  Jeremy  6R/05
5284  RATEAU  Julien  6R/05
5284  REMY  David  6R/05
5284  RENAULT  Michel  6R/05
5284  REUX  J-Michel  6R/05
5284  THULLIEZ  Benjamin  6R/05
5284  TILLY  Noël  6R/05
5284  TUAL  Cody  6R/05
5284  VIALLE  Christine  6R/05
5284  VIGUIE  Amaury  6R/05
5284  ZIEGLER  Virginie  6R/05
5360  BEAUMONT  Florian  6R/04
5360  BEGHIN  Yves  6R/04
5360  BERTHELOT  Michel  6R/04
5360  BLONDEAU  Cyril  6R/04
5360  BOILEAU  Matthieu  6R/04
5360  BOSSARD  Alexandre  6R/04
5360  BOUTEILLER  Frédéric  6R/04
5360  BRISSEAU  Frédéric  6R/04
5360  CARON  Laurent  6R/04
5360  CLEMENT  Mickaël  6R/04
5360  CONFOLENS  Jean-Marie  6R/04
5360  DELACROIX  Cedric  6R/04
5360  DELOBEL  Christopher  6R/04
5360  DEREMETZ  Stéphane  6R/04
5360  DESCHACHT  Maxime  6R/04
5360  DOOM  Christophe  6R/04
5360  DUBOIS-REVENU  Gérald  6R/04
5360  EUGENE COCARD  Guy  6R/04
5360  FERNANDES  Gwladys  6R/04
5360  FIX  Nicolas  6R/04
5360  FRAMMERY  Jimmy  6R/04
5360  GARANDEAU  J-Michel  6R/04
5360  GARNIER  François  6R/04
5360  GENESTE  Jean-Michel  6R/04
5360  GIL  Lopes  6R/04
5360  GRAND  Pascal  6R/04
5360  GUEDRAS  Sabrina  6R/04
5360  GUICHARD  Adrien  6R/04
5360  HOFFARTH  Gilles  6R/04
5360  JACQUIER  Nico  6R/04
5360  JONCOUR  Herve  6R/04
5360  JULIEN  Florian  6R/04
5360  JURADO  Alexandre  6R/04
5360  LAMBERT  Mickael  6R/04
5360  LE DOUJET  Marc  6R/04
5360  LEDON  Rene  6R/04
5360  LEDROIT  Manuel  6R/04
5360  LEVIEL  Florence  6R/04
5360  LIZE  Rodolphe  6R/04
5360  LUNAIN  Christophe  6R/04
5360  MABILEAU  Geoffrey  6R/04
5360  MEBS  Marc  6R/04
5360  MENERAULT  Nathalie  6R/04
5360  MINGUET  Bernard  6R/04
5360  NOBLEMAIRE  Rudy  6R/04
5360  PEIGNELIN  Jerome  6R/04
5360  PETIT  Vincent  6R/04
5360  PICOT  Fabrice  6R/04
5360  POULAIN  Tony  6R/04
5360  PREVOST  Mike  6R/04
5360  PREZEAU  Guy  6R/04
5360  RACAUD  Manuel  6R/04
5360  RAGONIT  David  6R/04
5360  RAUTUREAU  Gaylord  6R/04
5360  REYNAUD  Emmanuel  6R/04
5360  RIBEIRO DA MOTA  J-Claude  6R/04
5360  ROBERT  Geoffrey  6R/04
5360  RODRIGUES  Kevin  6R/04
5360  ROSSIGNOL  Herve  6R/04
5360  ROUMIEU  Olivier  6R/04
5360  SAUMUREAU  Didier  6R/04
5360  SOREAU  Nicolas  6R/04
5360  TABUREL  Joachim  6R/04
5360  TERRIEN  Caroline  6R/04
5360  THOUVENIN  Romain  6R/04
5360  TRICARD  Carine  6R/04
5360  VISBECQ  Florian  6R/04
5360  VU  Jean-Paul  6R/04
5360  WIDORSKI  Edouard  6R/04
5360  ZAWODA  Christophe  6R/04
5430  AFCHAIN  Romain  6R/03
5430  AURIER  Christine  6R/03
5430  BACHELET  Kevin  6R/03
5430  BEAUDART  Mickaël  6R/03
5430  BEAUMELLE  Benoit  6R/03
5430  BELLICAUT  Damien  6R/03
5430  BELOT  Julien  6R/03
5430  BERTHOME  Franck  6R/03
5430  BEY  François  6R/03
5430  BOCCIARELLI  Natacha  6R/03
5430  BOSSU  Pierre  6R/03
5430  BOUCLET  Jean-Jacques  6R/03
5430  BOUTET  Louis  6R/03
5430  BOUVET  Bernard  6R/03
5430  BRANDENBURGER  David  6R/03
5430  CORBREJAUD  Pierre  6R/03
5430  DE OLIVEIRA  Raoul  6R/03
5430  DOUARD  Christophe  6R/03
5430  DUBOSQ  Nicolas  6R/03
5430  DUFOUR  Patrick  6R/03
5430  DUMAS  Christophe  6R/03
5430  DURET  Thierry  6R/03
5430  ERAYDIN  Olkan  6R/03
5430  FAUVEAU  Mickael  6R/03
5430  FORGEARD  Eddie  6R/03
5430  FORT  Nicolas  6R/03
5430  FOURNIER  Florent  6R/03
5430  GADONNAUD  Yohan  6R/03
5430  GARREAU  Gaëtan  6R/03
5430  GENDREAU  François  6R/03
5430  GENTILS  Frederic  6R/03
5430  GEOFFRE  Christophe  6R/03
5430  GISSOUT  Kévin  6R/03
5430  GOMES  Manuel  6R/03
5430  GRISLIN  Arnaud  6R/03
5430  GUERIN  Xavier  6R/03
5430  GUERINEAU  Julien  6R/03
5430  GUIBERT  Herve  6R/03
5430  HASLER  Kélvin  6R/03
5430  HERVE  Grégory  6R/03
5430  HUWETTE  Stephanie  6R/03
5430  JAMIN  Olivier  6R/03
5430  JAULIN  Mathieu  6R/03
5430  KEEBLE  Alastair  6R/03
5430  LE GUEN  Pascal  6R/03
5430  LE SENECHAL  Damien  6R/03
5430  LEGUEN  Anthony  6R/03
5430  LEMAITRE  J-François  6R/03
5430  LEQUERE  Gerard  6R/03
5430  MABIT  Christophe  6R/03
5430  MAHIOU  Nacim  6R/03
5430  MAZINGUE  J-Luc  6R/03
5430  MONCHY  Yves  6R/03
5430  MOREAU  J-Charles  6R/03
5430  NICOLAS  Mickaël  6R/03
5430  NICOLLEAU  Thomas  6R/03
5430  NOEL  Jérôme  6R/03
5430  PATTE  Jean Marc  6R/03
5430  PAYON  Sébastien  6R/03
5430  PEREZ  Yannick  6R/03
5430  PEUDENIER  Roger  6R/03
5430  PINEAU  Stanislas  6R/03
5430  RUSTERHOLTZ  Thibault  6R/03
5430  SAMBA  J-Paul  6R/03
5430  SOULAS  David  6R/03
5430  VERHAEGHE  Armand  6R/03
5496  ABRAHAMI  Pascale  6R/02
5496  ANDRES   Loic  6R/02
5496  ARNOULD  Corinne  6R/02
5496  AVENEL  Marina  6R/02
5496  BALISTRERI  Jean  6R/02
5496  BARAT  Pauline  6R/02
5496  BAUDRIN  Alexis  6R/02
5496  BELKASS   Badr  6R/02
5496  BIDZINSKI  Jérémy  6R/02
5496  BONNOUVRIER  Frederic  6R/02
5496  BORDES  Michel  6R/02
5496  BOUYER  Wenceslas  6R/02
5496  BRIAND  Alain  6R/02
5496  BROCARD  Thomas  6R/02
5496  CANETTE  Nicolas  6R/02
5496  CHARNEAU  Jonathan  6R/02
5496  COSNEAU  Jerome  6R/02
5496  COTTON  Bruno  6R/02
5496  DEHOUX  Mickael  6R/02
5496  DIAS  Domingo  6R/02
5496  DIEZ  Bruno  6R/02
5496  DUBOIS  Didier  6R/02
5496  DUCROS  Nicolas  6R/02
5496  DUHAUT  Christine  6R/02
5496  DUREZ  Kevin  6R/02
5496  FONTAINE  Dominique  6R/02
5496  FRICHETEAU  Andre  6R/02
5496  GAILLARD  Christophe  6R/02
5496  GERARD  Steven  6R/02
5496  GUILHIEN  Loic  6R/02
5496  GUYAU  Adrien  6R/02
5496  HASCOET  Patrice  6R/02
5496  HUBERT  Sebastien  6R/02
5496  LE CALUE  Erwan  6R/02
5496  LEGROS  Patrick  6R/02
5496  LELAVECHEF  Vincent  6R/02
5496  LIAIGRE  Olivier  6R/02
5496  LOZEVIS  Claude  6R/02
5496  LUCZAK  Denis  6R/02
5496  MACE  Sebastien  6R/02
5496  MANSEAU  Adrien  6R/02
5496  MARTIN  Stephane  6R/02
5496  MENS  Erwan  6R/02
5496  MERLET  Benoit  6R/02
5496  METRAL  Hervé  6R/02
5496  MICHAUD  Fabien  6R/02
5496  MORIN  Stéphane  6R/02
5496  MUSTAVATAJ  Shptim  6R/02
5496  NEIRYNCK  Vincent  6R/02
5496  PERAN  Yoann  6R/02
5496  PHILLIPS  Steve  6R/02
5496  PICHARD   Yoann  6R/02
5496  PIGNON  Guillaume  6R/02
5496  PILARD  Aurélien  6R/02
5496  PLAIS  Richard  6R/02
5496  POUEY  David  6R/02
5496  PRIMICERIO  J-François  6R/02
5496  RANDA  Mehmet  6R/02
5496  RIGAUD  Baptiste  6R/02
5496  ROHART  Jérôme  6R/02
5496  RORTAIS  Jérôme  6R/02
5496  THERY  Manuel  6R/02
5496  TISSIER  Arnaud  6R/02
5496  VITAL  Alexandre  6R/02
5496  VLAEMINCK  Dominique  6R/02
5561  ALEXANDRE  Jean Marc  6R/01
5561  AZOU  Guillaume  6R/01
5561  BELZ  J-Michel  6R/01
5561  BERTON  Fabien  6R/01
5561  BESLOT  Ludovic  6R/01
5561  BETTS  Adye  6R/01
5561  BLANCHARD  Patrice  6R/01
5561  BODEL  David  6R/01
5561  BOUTROUX  Pierrot  6R/01
5561  BOYARD   Remi  6R/01
5561  BREHON  Thomas  6R/01
5561  CAO  Lionel  6R/01
5561  CASTEX  Alain  6R/01
5561  CHALUPT  Virginie  6R/01
5561  CHAVES- GOMES  Claude  6R/01
5561  COLAVOLPE  César  6R/01
5561  CORMIER  Mickael  6R/01
5561  COURGNAUD  Patrick  6R/01
5561  CROCQ  Eric  6R/01
5561  DA SILVA  Jose  6R/01
5561  DE LA ROCHE  Joel  6R/01
5561  DEBROISE  Regis  6R/01
5561  DECLEENE  Vincent  6R/01
5561  DECLIDE  Jean Jacques  6R/01
5561  DELABY  Christophe  6R/01
5561  DELEFOLLY  Amélie  6R/01
5561  DELPEUCH  Jean-Pierre  6R/01
5561  DESMATS  Alain  6R/01
5561  DIAS  Manu  6R/01
5561  DUPONT  Melody  6R/01
5561  DUVAL  Marcel  6R/01
5561  FAUCONNIER  Laurent  6R/01
5561  FOUQUERAY  Philippe  6R/01
5561  FOURNIER  Philippe  6R/01
5561  GENTIL  René  6R/01
5561  GIACOMINI  Vincent  6R/01
5561  GOLLION  Yann  6R/01
5561  GRIT  Florian  6R/01
5561  GRONDIN  Thierry  6R/01
5561  GUITTIER  Cyril  6R/01
5561  HARDY  William  6R/01
5561  HAUPERPIN  Teddy  6R/01
5561  HERBIN  Gregory  6R/01
5561  IKRIM  Ismael  6R/01
5561  ITURRIA  Christian  6R/01
5561  JAHAN  Emmanuel  6R/01
5561  JOSSE  Mélanie  6R/01
5561  LASVERGNAS  Lucie  6R/01
5561  LAURIN  Pascal  6R/01
5561  LE GOIC  Emmanuel  6R/01
5561  LE HOUEROU  Philippe  6R/01
5561  LEJUEZ  Laurence  6R/01
5561  LEMAIRE  David  6R/01
5561  LEONARD  Pierre  6R/01
5561  LONGPREZ  Christophe  6R/01
5561  LUSSAUD  Pascal  6R/01
5561  MAGRET  Alex  6R/01
5561  MIGNOT  Frederic  6R/01
5561  MOREAU  Stephane  6R/01
5561  MORIN  Bruno  6R/01
5561  PATTE  Olivier  6R/01
5561  PERRUCHON  Jean-François  6R/01
5561  PINOT  Sebastien  6R/01
5561  RICHARD  Moise  6R/01
5561  ROLLAND  David  6R/01
5561  ROLLIER  Nicolas  6R/01
5561  ROUSSEL  Claude  6R/01
5561  SANCHEZ  Stéphane  6R/01
5561  SAUVAGE  Stéphane  6R/01
5561  SCHWEITZER  Franck  6R/01
5561  SOUSA  Mickael  6R/01
5561  STRUNCK  Quentin  6R/01
5561  SUPERVIA  Laurent  6R/01
5561  TANUVASA PILI  Billy  6R/01
5561  TOURY  Anthony  6R/01
5561  TOUSSAINT  Denis  6R/01
5561  TREUTENAERE  Fatiha  6R/01
5561  TURQUET  Tony  6R/01
5561  VIAUD  Thierry  6R/01
5561  WERMELINGER  Sandy  6R/01
5641  AKHOON   Youchaa  6R/00
5641  AZEVEDO  Bruno  6R/00
5641  BAHU  Gaëtan  6R/00
5641  BAUER  David  6R/00
5641  BEAUCE  Nicolas  6R/00
5641  BELLIER  Valérie  6R/00
5641  BERTHELIER  Fabrice  6R/00
5641  BLERVAQUE  Jeremy  6R/00
5641  BLIAULT  Remy  6R/00
5641  BOUCHET  David  6R/00
5641  BOUFFARE  Louis  6R/00
5641  BOUQUIN  J Rene  6R/00
5641  BRENAUD  Daniel  6R/00
5641  CAILLEAU  Stéphane  6R/00
5641  CHESNOY  Jonathan  6R/00
5641  DALIGAULT   Laurent  6R/00
5641  DAUBRESSE  Jérôme  6R/00
5641  DERRIEN  J-Noel  6R/00
5641  FEZAY  Aurelien  6R/00
5641  FONTAINE  Jerome  6R/00
5641  FOURNIER  Alexandre  6R/00
5641  FRAISSEIX  Jerome  6R/00
5641  FREITAS  Paulo  6R/00
5641  GARAGNOLI  Yannick  6R/00
5641  GAS  Jeremy  6R/00
5641  GATELIER  Romain  6R/00
5641  GAUGAIN  Dominique  6R/00
5641  GOASDOUE  Steeven  6R/00
5641  GONCALVES  José  6R/00
5641  GUILLET  Michel  6R/00
5641  GUILLOT  Sebastien  6R/00
5641  GUSO  Ankerman  6R/00
5641  HARDY  Cyril  6R/00
5641  HERBERT  Damien  6R/00
5641  HUE  Mickael  6R/00
5641  JAFFRE  Jean Claude  6R/00
5641  JULIE  Vincent  6R/00
5641  KERBOURC'H  Benoit  6R/00
5641  KLEIN  Nicolas  6R/00
5641  KLEIN  Antoine  6R/00
5641  LANNEZ SALAS  Guillaume  6R/00
5641  LE CLERE  Samuel  6R/00
5641  LEMESLE  Jeremy  6R/00
5641  MACEDO  Bertrand  6R/00
5641  MADEC  Stevan  6R/00
5641  MAHLMANN  Alexandre  6R/00
5641  MALVASI  Nicolas  6R/00
5641  MARSH  Hedley  6R/00
5641  MARSOLIER  Herve  6R/00
5641  MERLIN  Johann  6R/00
5641  MICHOT  Dany  6R/00
5641  MOAL  Jacques  6R/00
5641  MUTEL  Claude  6R/00
5641  PEROT  Vincent  6R/00
5641  PERRON  Stéphane  6R/00
5641  PETIT   Guillaume  6R/00
5641  PROUTEAU  Christophe  6R/00
5641  RAYNE  Joel  6R/00
5641  RETAIL  Xavier  6R/00
5641  ROUSSEAU  Jérome  6R/00
5641  SAVARY  Cédric  6R/00
5641  SAVATIER  Teddy  6R/00
5641  SAVEAN  Arnaud  6R/00
5641  SEILLIER  Frederic  6R/00
5641  SHORE  Lucas  6R/00
5641  TATON  Patrick  6R/00
5641  TERRIEN  Alberic  6R/00
5641  VANTHOURNOUT  Jean Luc  6R/00
5641  VOLMIER  Erika  6R/00
5641  WONG PIN  Jérôme  6R/00
5711  ADRIANSEN  Gérome  7R/15
5711  BEAUSSART  Cynthia  7R/15
5711  BOUCHART  Julien  7R/15
5711  BOUE  Fred  7R/15
5711  BOUQUET  Julien  7R/15
5711  BOUREAU  Thierry  7R/15
5711  BRETON  Jean-François  7R/15
5711  BRISSE  Bernard  7R/15
5711  CHALON  Remy  7R/15
5711  CHAPELIER  Severine  7R/15
5711  CHAUVIN  Achille  7R/15
5711  CHAVREYRON  Philippe  7R/15
5711  CHEDOZEAU  Jacques  7R/15
5711  COUTY  Marc  7R/15
5711  CUVELLIER  Cyrille  7R/15
5711  DANCOISNE  Jacques  7R/15
5711  DELGADO  Albert  7R/15
5711  DELPIERRE  J-Luc  7R/15
5711  DELTOUR  Vincent  7R/15
5711  DEVAUX  Didier  7R/15
5711  DIERKENS  Christophe  7R/15
5711  DOCUS  J- François  7R/15
5711  DONADIEU  Stephane  7R/15
5711  DURIEZ  Clément  7R/15
5711  EDME  Emmanuel  7R/15
5711  ERET  Guy  7R/15
5711  ESNAULT  Dominique  7R/15
5711  ETCHECOPAR  Dominique  7R/15
5711  FROISSANT  Laurent  7R/15
5711  GIRARD  David  7R/15
5711  GRAVE  Denis  7R/15
5711  GROS  David  7R/15
5711  GUERCY  Jérémy  7R/15
5711  GUIGNARD  Sylvain  7R/15
5711  HAMONET   Bernard  7R/15
5711  HERVE  Yves  7R/15
5711  HERVÉ  Sébastien  7R/15
5711  JAFFRES  J-Yves  7R/15
5711  JMEL  Mohamed  7R/15
5711  JOLY  Karen  7R/15
5711  LABARSOUQUE  J-Claude  7R/15
5711  LAFFINEUR  Georges  7R/15
5711  LARDIERE  Julien  7R/15
5711  LE CALLENNEC  Lionel  7R/15
5711  LE ROUZIC  François  7R/15
5711  LE ROY  Olivier  7R/15
5711  LECALVE  Arnaud  7R/15
5711  LEGER  Yvon  7R/15
5711  LETESSIER  Dominique  7R/15
5711  LETIERCE  Axel  7R/15
5711  LOUAHI  Mohamed  7R/15
5711  MARTINEZ  Sandrine  7R/15
5711  MATHURIN  Romain  7R/15
5711  MEVEL  Yannick  7R/15
5711  MEZERETTE  Gerald  7R/15
5711  NECHITA  Cyprien  7R/15
5711  NEGRACHE  David  7R/15
5711  NEVEU  Jerome  7R/15
5711  OLIVEIRO  Djianni  7R/15
5711  PAIN  Guy  7R/15
5711  PEMBERTON  Robert  7R/15
5711  PERRIN  Herve  7R/15
5711  PIETON  Brice  7R/15
5711  PRERADOVIC   Drago  7R/15
5711  QUEGUINER  Vincent  7R/15
5711  QUINIO  Christophe  7R/15
5711  RAUD  Sophie  7R/15
5711  ROUSSEAU  Stephane  7R/15
5711  SAGE  Arnaud  7R/15
5711  SEGUI  Vincent  7R/15
5711  TALARMIN  Mickaël  7R/15
5711  TESSIER  Valério  7R/15
5711  TRICHARD  Jean-Pierre  7R/15
5711  VANDERBEQUE  Fabrice  7R/15
5711  VASSEUR  André  7R/15
5711  VINGTIER  Pierre  7R/15
5711  VION  Patrice  7R/15
5788  ANDRE  Nicolas  7R/14
5788  ARMOUET  Freddy  7R/14
5788  ASSENJEE  Nazir  7R/14
5788  BARON  David  7R/14
5788  BEDROSSIAN  Patrick  7R/14
5788  BEDUBOURG  Thomas  7R/14
5788  BERCHE  Jonathan  7R/14
5788  BINET  Roger  7R/14
5788  BONDU  Damien  7R/14
5788  BONNET  Jonathan  7R/14
5788  BOURDON  Romain  7R/14
5788  BUHAN  Patrick  7R/14
5788  CABELGUEN  Marc  7R/14
5788  CASTELLI  Olivier  7R/14
5788  CLARY  Christophe  7R/14
5788  COTTRET  Julien  7R/14
5788  CREPEAU  Gaetan  7R/14
5788  DADIE  Dylan  7R/14
5788  DARRAS  Jean-Pierre  7R/14
5788  DE PAULI  Gregory  7R/14
5788  DELASSUS  Grégory  7R/14
5788  DELORY  Thomas  7R/14
5788  DESPRES  Stéphane  7R/14
5788  DOMAIN  Fabrice  7R/14
5788  ERDOGAN  Erkan  7R/14
5788  FLORANGE  Vanessa  7R/14
5788  FRANCISCO BARBOSA  Xico  7R/14
5788  FRANQUET  Christophe  7R/14
5788  FRUCTUS  Rémy  7R/14
5788  GALLAND  Stephane  7R/14
5788  GARENAUX  Yves  7R/14
5788  GAUTIER  Sabrina  7R/14
5788  GAUTRONNEAU  Alain  7R/14
5788  GERAUD  Kristian  7R/14
5788  GERBAUD  Pascal  7R/14
5788  GIEURE  Florian  7R/14
5788  GILET  Jeremy  7R/14
5788  GOUILLART  Jerome  7R/14
5788  GRANDIN  Jérôme  7R/14
5788  GRBIC  Stanimir  7R/14
5788  GUERIN  James  7R/14
5788  LACAZE  J-Claude  7R/14
5788  LASSEAUX  Dominque  7R/14
5788  LE BORGNE  Guillaume  7R/14
5788  LE NINIVEN  Jean-Paul  7R/14
5788  LOBRY  Gerard  7R/14
5788  LOUESSARD  Fouzia  7R/14
5788  LOUKHAL  Alexandre  7R/14
5788  MAERTEN  Cyrielle  7R/14
5788  MAHE  Alexandra  7R/14
5788  MARTIN  Nicolas  7R/14
5788  MARTINY  Philippe  7R/14
5788  MATHEY  Stephen  7R/14
5788  MAZINGUE  Mike  7R/14
5788  MENANTEAU  Manuel  7R/14
5788  NANQUETTE  Maxime  7R/14
5788  NARASSAMY  Michel  7R/14
5788  NAZET  Rolland  7R/14
5788  NOURRY  Christophe  7R/14
5788  PELLETIER  Pierre  7R/14
5788  PERRIN  Martine  7R/14
5788  PHELUT  Philippe  7R/14
5788  PIETOT  Jerome  7R/14
5788  PINGOT  Maxime  7R/14
5788  PLE  Francky  7R/14
5788  POSTIC  Maika  7R/14
5788  QUETINEAU  Remuald  7R/14
5788  RABIER  Alexandre  7R/14
5788  REBEI  Mohamed  7R/14
5788  RICHEUX  Philippe  7R/14
5788  ROUSSEAU  Vincent  7R/14
5788  RUALEZ  Michel  7R/14
5788  SACHOT  Gael  7R/14
5788  SEMPREZ  Christopher  7R/14
5788  SENECAL  Baptiste  7R/14
5788  VAILLANT  Rémi  7R/14
5788  VIEILLEFAULT  Alain  7R/14
5788  VILA  Arnaud  7R/14
5788  VILLEMEJEANNE  Pierre  7R/14
5867  ALLARD  Christian  7R/13
5867  AUGIS  Damien  7R/13
5867  AXEL  Henri  7R/13
5867  BERNARD  Romain  7R/13
5867  BLIN  Laura  7R/13
5867  BOSSU  Stephane  7R/13
5867  BOULIC  Francois  7R/13
5867  BOURCIER  J-Claude  7R/13
5867  BRIVES  Alexandre  7R/13
5867  CARIDROIT  Cyriac  7R/13
5867  CHASSIGNOL  Guillaume  7R/13
5867  CHAUVEL  Andre  7R/13
5867  CHAUVIERE  Alain  7R/13
5867  CHEVOLLEAU  Remi  7R/13
5867  CONTAL  Patrick  7R/13
5867  CRENCA  Rémi  7R/13
5867  DABURON  Vincent  7R/13
5867  DACHY  Jean-Noël  7R/13
5867  DAVIET  Antonio  7R/13
5867  DEHAN  Antoine  7R/13
5867  DENECKER  Romain  7R/13
5867  DESARDILLIER  Alain  7R/13
5867  DESCHAMPS  Samuel  7R/13
5867  DUCANOS  Julien  7R/13
5867  DURTESTE  Jean-Marie  7R/13
5867  FILIPE  Ludovic  7R/13
5867  FONTENEAU  Thomas  7R/13
5867  FORGET  Arnaud  7R/13
5867  FOUQUET  Laurent  7R/13
5867  GALLOU  Michel  7R/13
5867  GAVLAK  Benjamin  7R/13
5867  GOMES  Carlos  7R/13
5867  GOUPILLEAU  Jérôme  7R/13
5867  GOUSSEY  Noel  7R/13
5867  GRAVE  Mickaël  7R/13
5867  GUENARD  Damien  7R/13
5867  GUERIN  J-Michel  7R/13
5867  HECTOR  Richard  7R/13
5867  HEMERY  Marc  7R/13
5867  HERBRETEAU  Dorian  7R/13
5867  JADAULT  Frédéric  7R/13
5867  LABAN  Mathieu  7R/13
5867  LEBARBIER  Pascal  7R/13
5867  LEGENDRE  Jerome  7R/13
5867  LEMOINE  Alain  7R/13
5867  LENAIN  Thierry  7R/13
5867  LESNE  Pascal  7R/13
5867  LHEMERAY  Jean-Michel  7R/13
5867  LORION  Yannick  7R/13
5867  MAROS  Aurélien  7R/13
5867  MARTINEAU  Kevin  7R/13
5867  MATHIEU  Gregoire  7R/13
5867  MAZQUIAIN  Cecile  7R/13
5867  MISSIR  David  7R/13
5867  MUNTAL  Philippe  7R/13
5867  NEVES  Antonio  7R/13
5867  NOBECOURT  Fabrice  7R/13
5867  OLLIER  Kevin  7R/13
5867  PEREIRA RODRIGUES  Luis  7R/13
5867  PIE  Anthony  7R/13
5867  PIERRET  Olivier  7R/13
5867  POITRENAUD  Patrice  7R/13
5867  POLLARD   Andre  7R/13
5867  POUPAERT  Jason  7R/13
5867  POUSSARD  Kévin  7R/13
5867  PRAUD  Michel  7R/13
5867  PRIESTLEY  Norman  7R/13
5867  QUARGNUL  Céline  7R/13
5867  QUEMENER  Stephane  7R/13
5867  QUENOY  Stéphane  7R/13
5867  RAISON  Sébastien  7R/13
5867  RIO  Julien  7R/13
5867  RIVALAIN  Johnny  7R/13
5867  RUBIRA  Stephane  7R/13
5867  RUMJAUN  Zayd  7R/13
5867  SANDERS  Roger  7R/13
5867  SAUQUES  Guillaume  7R/13
5867  THIERRY  Jordan  7R/13
5867  TOURON  Thierry  7R/13
5867  TREHOUT  Sébastien  7R/13
5867  VINCENT  Eric  7R/13
5867  VOULET  Pauline  7R/13
5949  ARENSMA  Frederic  7R/12
5949  BAUDUIN  Marcel  7R/12
5949  BERNARD  J-Philippe  7R/12
5949  BIAUGAUD  David  7R/12
5949  BOQUET  Julien  7R/12
5949  BOREL  Olivier  7R/12
5949  BOTHINEAU  Philippe  7R/12
5949  BOUREAU  Philippe  7R/12
5949  BOURNIGAL  Steve  7R/12
5949  BOURRIAUD  Claude  7R/12
5949  BURGAUD  Didier  7R/12
5949  BUSTREAU  Yann  7R/12
5949  CAILLE  Claude  7R/12
5949  CHATAIGNE  David  7R/12
5949  COLAS  Delphine  7R/12
5949  COLLADIN  Jerome  7R/12
5949  CORNEZ  Sandrine  7R/12
5949  DURIEZ  Sébastien  7R/12
5949  ESTEVE  Eric  7R/12
5949  EVRARD  Frédéric  7R/12
5949  GANTHEIL  David  7R/12
5949  GEORGET  Patrice  7R/12
5949  GLOTIN  Catherine  7R/12
5949  HAUREGA  Michel  7R/12
5949  HOTTE  Arnaud  7R/12
5949  LAMOURET  David  7R/12
5949  LEBASTARD  Olivier  7R/12
5949  LECUYER  Philippe  7R/12
5949  LEFEBVRE  Elodie  7R/12
5949  LEFEVRE  Gérard  7R/12
5949  LEMASSON  Eric  7R/12
5949  LEROY  Aurélien  7R/12
5949  LORANDIN  Jean Noel  7R/12
5949  MANGEOLLE  Oceane  7R/12
5949  MANGIN  Vincent  7R/12
5949  MARGUERITE  Amandine  7R/12
5949  MEUNIER  Jean Jacques  7R/12
5949  MILLION  Laurent  7R/12
5949  MOUTON  Christophe  7R/12
5949  NOUGE  Eric  7R/12
5949  PEREIRA  Miguel  7R/12
5949  PERRIN  Romaric  7R/12
5949  PESTACORI  Alain  7R/12
5949  PEYROL  Emmanuel  7R/12
5949  PILLOT  Aurélien  7R/12
5949  PROVILLE  Daniel  7R/12
5949  REBEYROL  Nicolas  7R/12
5949  REMAUD  Peter  7R/12
5949  RICHARD  Ludovic  7R/12
5949  RISTORD  Benjamin  7R/12
5949  ROUSSEAU  Dominique  7R/12
5949  SAINTRAIN  Mickael  7R/12
5949  SAULNIER  Franck  7R/12
5949  THIBAUT  Emmanuel  7R/12
5949  VAN BOCKSTOAL  Thierry  7R/12
5949  VERRIEST  Cyril  7R/12
5949  VILLEGER  Aude  7R/12
5949  VINCENT  Stéphane  7R/12
5949  WILLAERT  Tony  7R/12
6008  ASSET  Fabrice  7R/11
6008  BARBIERI  Gerald  7R/11
6008  BARRE  Cedric  7R/11
6008  BARREAU  Yohan  7R/11
6008  BESNARD  Dominique  7R/11
6008  BESNARD   Geoffrey  7R/11
6008  BILLEQUIN  Anthony  7R/11
6008  BILLY  Nicolas  7R/11
6008  BULBUL  Turgay  7R/11
6008  CAILLÉ  Alexis  7R/11
6008  CHALLET  Romain  7R/11
6008  CHAUVIN  Cyril  7R/11
6008  COLLET  William  7R/11
6008  COOPER  Andrew  7R/11
6008  COSTARD  Antoine  7R/11
6008  COUTIE  Joël  7R/11
6008  CURRIA  Aurelien  7R/11
6008  DACHICOURT  Aline  7R/11
6008  DANJOU  Jérémie  7R/11
6008  DASILVA SANTOS  Fernando  7R/11
6008  DUCHER  Cedric  7R/11
6008  DUCROS  Patrick  7R/11
6008  DUFOUR  Lucy  7R/11
6008  DURANDET  Patrice  7R/11
6008  FERREIRA NEIVA  R-Tiago  7R/11
6008  FIEVET  Xavier  7R/11
6008  FONTENEAU  Mickaël  7R/11
6008  GABORIEAU  Tony  7R/11
6008  GATTEAU  Teddy  7R/11
6008  GEONGET  Thierry  7R/11
6008  GIRARD  Marion  7R/11
6008  GUERIN  Olivier  7R/11
6008  HAJ-AMARA  Letaief  7R/11
6008  HOUARD  Sylvain  7R/11
6008  JEREMY  Mathieu  7R/11
6008  JOSSE  Sebastien  7R/11
6008  LANDREAU  Michel  7R/11
6008  LANGEARD  Christophe  7R/11
6008  LARGEAUD  Julien  7R/11
6008  LAROCHE  Aurore  7R/11
6008  LAUNAY  Aurelien  7R/11
6008  LAUNAY  Christian  7R/11
6008  LEBON  Tony  7R/11
6008  LECLERCQ  Joël  7R/11
6008  LEFEU  Adeline  7R/11
6008  LETELLIER  David  7R/11
6008  LIETARD  Alexandre  7R/11
6008  MALLET  Quentin  7R/11
6008  MAROTEL  Bruno  7R/11
6008  MAUGIS  Wilfried  7R/11
6008  MAUROUARD  Marina  7R/11
6008  MIREAUX  Patrick  7R/11
6008  MOREAU  Antoine  7R/11
6008  OUARDI  Samuel  7R/11
6008  OUVRARD  Thierry  7R/11
6008  PAPET  Aurelien  7R/11
6008  PERCHÉ  Stephane  7R/11
6008  PETRIAUX  Fabien  7R/11
6008  PHILIPPE  Thomas  7R/11
6008  PINTUREAUD  Stéphane  7R/11
6008  PONCET  Christian  7R/11
6008  PROUST  Philippe  7R/11
6008  RAUT  Ludovic  7R/11
6008  RUE  Sebastien  7R/11
6008  SAGNIEZ  Christian  7R/11
6008  SAMOUR  Stéphane  7R/11
6008  SAUSSE  Valérie  7R/11
6008  SEYCHELLES  Abel  7R/11
6008  SICSIC  Isabelle  7R/11
6008  SIRE  Emmanuel  7R/11
6008  TATINCLAUX  David  7R/11
6008  TESSON  Jacky  7R/11
6008  THOMAS  Christopher  7R/11
6008  TROUVE  Richard  7R/11
6008  VERSCHEURE  Fabrice  7R/11
6008  VILLALBA  Michel  7R/11
6008  VILLECHANOUX  Xavier  7R/11
6085  ABARCA  Sandrine  7R/10
6085  AGENEAU  Julien  7R/10
6085  ARCHAMBEAU  Alexandre  7R/10
6085  ARNAUD  Jacky  7R/10
6085  AUGUSTE  Alexandre  7R/10
6085  BIENVENUE  Benjamin  7R/10
6085  BOSQUET  Christophe  7R/10
6085  BOUANCHEAU  Dominique  7R/10
6085  BOUTET  Pascal  7R/10
6085  BROSSARD  Vincent  7R/10
6085  CHARRON  Martial  7R/10
6085  CHESSEBOEUF  Thierry  7R/10
6085  CIANFRONE  Emilie  7R/10
6085  CLAIR  Benjamin  7R/10
6085  DA CUNHA  Jerome  7R/10
6085  DUVAL  Stéphane  7R/10
6085  FILLAUX  Tony  7R/10
6085  FOUCHE  Adrien  7R/10
6085  GAILLARD  Cedric  7R/10
6085  GENITEAU  Sebastien  7R/10
6085  GRAMMATICO  Antoine  7R/10
6085  GUNTHER  Tony  7R/10
6085  HARISSON  Paul  7R/10
6085  IMPE  Alain  7R/10
6085  LAFONT  Edith  7R/10
6085  LAMBERT  Loic  7R/10
6085  LANIS  Anthony  7R/10
6085  LE CAROU  Yvan  7R/10
6085  LEGER  Agnes  7R/10
6085  LELIEVRE  Julien  7R/10
6085  LEMOINE  Christophe  7R/10
6085  LEPICIER  Mickael  7R/10
6085  LESSAGE  Eddy  7R/10
6085  LIMOUSIN  Xavier  7R/10
6085  LOGEON  Grégory  7R/10
6085  LOUAZEL  Philippe  7R/10
6085  LOUDIEUX  Laurence  7R/10
6085  MALANDAIN  John  7R/10
6085  MARGAS  Aurélien  7R/10
6085  MARIE  Laurent  7R/10
6085  MARIOTTI  Helena  7R/10
6085  MARTINEZ  Philippe  7R/10
6085  MOUZDAHIR  Hicham  7R/10
6085  NICOLLEAU  Véronique  7R/10
6085  PAVIOT  Pascal  7R/10
6085  PEROCHEAU  Eric  7R/10
6085  PIATON  Sebastien  7R/10
6085  PITULA  David  7R/10
6085  POIRRIER  Césario  7R/10
6085  PONCHAUX  Mickaël  7R/10
6085  RAIMBAULT  Christophe  7R/10
6085  RICHIR  Stephane  7R/10
6085  ROBIN  Didier  7R/10
6085  ROMAIN  Thierry  7R/10
6085  RUFFIN  Jérémy  7R/10
6085  STEINHORST  Eric  7R/10
6085  STURMAT  Thomas  7R/10
6085  TAILLADE  Fabrice  7R/10
6085  VRILLAUD  Andre  7R/10
6144  AGUGGIARO  Emmanuel  7R/09
6144  BARRY  Raphael  7R/09
6144  BERNARD  Maxime  7R/09
6144  BESSEMOULIN  Manon  7R/09
6144  BEZARD  Didier  7R/09
6144  BISCOP  Frederic  7R/09
6144  BONNIN  Alexandra  7R/09
6144  BOONE  Christophe  7R/09
6144  BOURDEYROUX  Yohann  7R/09
6144  BOURGEOIS  Francois  7R/09
6144  BREANT  Aurelie  7R/09
6144  BREGOUIN  Andy  7R/09
6144  CARPENTIER  Philippe  7R/09
6144  CHAMAND  Ritchy  7R/09
6144  CHAMPION  Gilles  7R/09
6144  CHAMPION  Gil  7R/09
6144  CHAUVEL  Corentin  7R/09
6144  CHENEVEL  Laurent  7R/09
6144  CHOUX  Frederic  7R/09
6144  COLBE  Jeremie  7R/09
6144  CUQUENELLE  Pascal  7R/09
6144  DA SILVA  Fabrice  7R/09
6144  DAIRAINE  Dominique  7R/09
6144  DEGHESELLE  Sebastien  7R/09
6144  DELMON  Alexandre  7R/09
6144  DENIMAL  Marion  7R/09
6144  DOUAY  Frederic  7R/09
6144  DRAINE  Graham  7R/09
6144  ERGHUN  Mehmet  7R/09
6144  GAMBAU  François  7R/09
6144  GATE  Isabelle  7R/09
6144  GAULTIER  Jean-Gabriel  7R/09
6144  GILBERT  Jérôme  7R/09
6144  GOBARD  Jérémy  7R/09
6144  GOBIN  Priscillia  7R/09
6144  GUENARD  Vincent  7R/09
6144  HAUWEL  Cathy  7R/09
6144  JORRE  Alain  7R/09
6144  JUILLARD  Loic  7R/09
6144  KERCKHOVE  Sébastien  7R/09
6144  LAMEIRINHAS  Joaquim  7R/09
6144  LARUE  Anthony  7R/09
6144  LECLERC  Sylvain  7R/09
6144  MARINO  Antonio  7R/09
6144  MAUPILE  David  7R/09
6144  MICAUD  Adrien  7R/09
6144  MOREAU  François  7R/09
6144  MOULINIER  Serge  7R/09
6144  OUDIN  Ugo  7R/09
6144  PEROT  Jerome  7R/09
6144  PUCHOIS  Fabien  7R/09
6144  RAPITEAU  Didier  7R/09
6144  ROBINAUD  Bruno  7R/09
6144  ROULLET  Vincent  7R/09
6144  SARCIAUX  Daniel  7R/09
6144  TRONCHE  Gérald  7R/09
6144  TRONQUART  Nicolas  7R/09
6144  TUTRICE  Frederic  7R/09
6144  USAINOVIC  Ivonimir  7R/09
6144  VILLENEUVE  Daniel  7R/09
6144  VINGERDER  Grégory  7R/09
6144  WILLEM  Eric  7R/09
6144  YILDIZLI  Ibrahim  7R/09
6144  ZIEGLER  Patrick  7R/09
6208  ATTIA  Laurent  7R/08
6208  BEAUMESNIL  Bruno  7R/08
6208  BERNARD  Christophe  7R/08
6208  BESNARD  Nicolas  7R/08
6208  BLANDINEAU  Eddy  7R/08
6208  CHAIX  Ronan  7R/08
6208  CHARTIER  Samuel  7R/08
6208  CHESNEL  Philippe  7R/08
6208  CHEVEAU  Alexandre  7R/08
6208  CRAVAILLAC  Joffrey  7R/08
6208  CROMBEZ  Christophe  7R/08
6208  DE WEERDT  Dominique  7R/08
6208  DEMANGE   Tiffany  7R/08
6208  DEROCQ  Laurent  7R/08
6208  DESIMON  Anthony  7R/08
6208  DEZAIZE  Jean Louis  7R/08
6208  DIVEU  Yannick  7R/08
6208  DOULAT  Regis  7R/08
6208  DUCLOS  Johan   7R/08
6208  DUGALEIX  Jonathan  7R/08
6208  EMO  François  7R/08
6208  EUVRARD  Mickael  7R/08
6208  FAVALIER  Robert  7R/08
6208  FECHOZ  Bruno  7R/08
6208  FLAHAUT  Jean Luc  7R/08
6208  FOUILLET  Clementine  7R/08
6208  GARNIER  Patrick  7R/08
6208  GROLIER  J-Louis  7R/08
6208  GUILLOU  Nolwenn  7R/08
6208  GUINOT  J-Marc  7R/08
6208  HARDY  Céline  7R/08
6208  HERBRETEAU  Marc  7R/08
6208  HIS  Benoit  7R/08
6208  JACCARD  Mireille  7R/08
6208  JOURDAIN  Geoffrey  7R/08
6208  KELLER  Christopher  7R/08
6208  LAI SHUN MAN  Erick  7R/08
6208  LANGLOIS  Jérémy  7R/08
6208  LE BECHENNEC  Luc  7R/08
6208  LE DUAULT  Jacques  7R/08
6208  LE SIMPLE  Wilfried  7R/08
6208  LE VILAIN  Christophe  7R/08
6208  LECLERC  Nicolas  7R/08
6208  LEFEVRE  Sebastien  7R/08
6208  LEFORT  Pierre  7R/08
6208  LETZELTER  Daniel  7R/08
6208  LOMBARD  David  7R/08
6208  MADJARIAN  Thierry  7R/08
6208  MARCHAND  Patrick  7R/08
6208  MERGHEMI  Mongi  7R/08
6208  MOLINILLO  Carlo  7R/08
6208  MOREAU  Jeremy  7R/08
6208  MOREL  Claude  7R/08
6208  MOUHOUBI  Mickaël  7R/08
6208  NAUD  Samuel  7R/08
6208  OBLET  Freddy  7R/08
6208  OLLIVIER  Yann  7R/08
6208  OUTREQUIN  Guillaume  7R/08
6208  PAGEON  Mickael  7R/08
6208  PAGES  Adrien  7R/08
6208  PEIXOTO  Antonio  7R/08
6208  PEROCHEAU  Florent  7R/08
6208  PERRENNES  Patrick  7R/08
6208  PEUGNIER  Patrick  7R/08
6208  PIERACHE  Philippe  7R/08
6208  PINIER  Erwan  7R/08
6208  POMMIER  Thierry  7R/08
6208  POULAIN  Fabrice  7R/08
6208  RAACH  Karl  7R/08
6208  REMIRO  Candido  7R/08
6208  RIBOUX  Morgan  7R/08
6208  RICHARD  Adrien  7R/08
6208  RIPOCHE  Vincent  7R/08
6208  RODRIGUEZ  Brunos  7R/08
6208  ROUSSEAU  Gerard  7R/08
6208  SALAUN  David  7R/08
6208  SIRACUSA  Benoît  7R/08
6208  SOARES  Antonio  7R/08
6208  SOARES ROCHA  Joao Mario  7R/08
6208  SOREAU  Loic  7R/08
6208  TOTH  André  7R/08
6208  TROUBADOURS  Christophe  7R/08
6208  VALIER - BRASIER  Dimitri  7R/08
6208  VINCENT   Marc  7R/08
6208  YIZMAZ  Ismail  7R/08
6293  ANDERLE  Christophe  7R/07
6293  ASSET  Michèle  7R/07
6293  BACKER  Mickael  7R/07
6293  BARBE  Charles  7R/07
6293  BASTOS  Cipriano  7R/07
6293  BAUMSTUMMLER  David  7R/07
6293  BEERNAERT  Mckael  7R/07
6293  BENIS  Ingrid  7R/07
6293  BERLAN  Olivier  7R/07
6293  BESSE  Florent  7R/07
6293  BLANCHARD  Gaetan  7R/07
6293  BOHREN  Henri  7R/07
6293  BRUNEAU  Sylvain  7R/07
6293  BUSTREAU  Dominique  7R/07
6293  CADIEU  Marc  7R/07
6293  CANO  Kevin  7R/07
6293  CARLIER  Raphael  7R/07
6293  CHAMART  Cedric  7R/07
6293  CLOUT  Christophe  7R/07
6293  DE ALMEIDA  Victor  7R/07
6293  DOUBLIER  Philippe  7R/07
6293  DRUERE  Martial  7R/07
6293  DUBOST  Aurélie  7R/07
6293  DUPERCHE  Kévin  7R/07
6293  DUPRETZ  David  7R/07
6293  EECKOUTE  Cedric  7R/07
6293  FAURE  Romain  7R/07
6293  FLOCH  Guillaume  7R/07
6293  FULACQUIER  Johan  7R/07
6293  GALERNE  Alexis  7R/07
6293  GAUTHIER  Mickael  7R/07
6293  GAUTIER  Julien  7R/07
6293  GEOFFRAY  Yohann  7R/07
6293  GIGORY  Manuel  7R/07
6293  GOUBERT  Guillaume  7R/07
6293  GREUSE  Christophe  7R/07
6293  GUIMARD  Elvis  7R/07
6293  JAN  Patricia  7R/07
6293  JOMIER  Alain  7R/07
6293  KHOSHDERAKHSH  Seyed  7R/07
6293  KLEIN  Sébastien  7R/07
6293  LE FUR  Hervé  7R/07
6293  LECLANCHE  Julien  7R/07
6293  LEPROVOST  Eric  7R/07
6293  LEUX  Jean Philippe  7R/07
6293  LIMOUSIN  Julien  7R/07
6293  LIRZIN  Dominique  7R/07
6293  MAHE  Jessy  7R/07
6293  MAILLOT  René  7R/07
6293  MARGAT  Stéphanie  7R/07
6293  MARTEAU  Cyril  7R/07
6293  MARTIN  Louis  7R/07
6293  MENZATO  Frédéric  7R/07
6293  MERCIER  Jérémy  7R/07
6293  MIONNET  Sebastien  7R/07
6293  OUDOMSOUK  Vongkoth  7R/07
6293  PALUSSIERE  Pierre  7R/07
6293  PÉNICHOU  Dominique  7R/07
6293  RAISON  Gwenael  7R/07
6293  RAMAT  Laurent  7R/07
6293  RAMBERT  Eric  7R/07
6293  ROUSSEAU  Max  7R/07
6293  SAUBIN  Stephane  7R/07
6293  SELEMAN  Yacoob  7R/07
6293  SENON  Alain  7R/07
6293  SIMON  Jonathan  7R/07
6293  STEMPLOWSKI  Frédéric  7R/07
6293  THUILLIEZ  Laurent  7R/07
6293  TILLION  Alain  7R/07
6293  WATRELOT  Fabrice  7R/07
6363  ABRAHAM  Jérôme  7R/06
6363  AUDEBRAND  Michael  7R/06
6363  BACHELET  Benoit  7R/06
6363  BARBU  Serge  7R/06
6363  BEGHIN  Pierre  7R/06
6363  BEUF  Robert  7R/06
6363  BITEAUDEAU  Jean-Yves  7R/06
6363  BONNIORD  Dylan  7R/06
6363  BOULLIE  Karen  7R/06
6363  BOURGES  Jérôme  7R/06
6363  BRIARD  Fabien  7R/06
6363  BUTEZ  Jean Pierre  7R/06
6363  CASSAGNE  Jean Michel  7R/06
6363  CHAILLET  Nicolas  7R/06
6363  CHAUVIN  Daniel  7R/06
6363  CHEDOZEAU  Pascal  7R/06
6363  DA SILVA  Antonio  7R/06
6363  DA SILVA   Alexandre  7R/06
6363  DEBREU  Alain  7R/06
6363  DEBROISE  Nicolas  7R/06
6363  DEFLOU  J Pierre  7R/06
6363  DEGUINE  Vincent  7R/06
6363  DESMAZIERES  Sebastien  7R/06
6363  DEVEZY  Alexis  7R/06
6363  DIAS  Dasilva  7R/06
6363  DOUX  Alban  7R/06
6363  DUCHESNE  Norbert  7R/06
6363  DUPUY  J-Michel  7R/06
6363  FRICAUD  Pascal  7R/06
6363  GALIPON  Jean-Marie  7R/06
6363  GAUTRON  Christian  7R/06
6363  GAUVARD  Yoann  7R/06
6363  GEORGE  Maxime  7R/06
6363  GOSSARD  Christophe  7R/06
6363  GRASSET  Stephane  7R/06
6363  GUGUIN  Frédéric  7R/06
6363  GUILLAUME  Cendrine  7R/06
6363  JAULON  Quentin  7R/06
6363  JOUANLONG  Jesse  7R/06
6363  JUGIEAU  Pierre-Marie  7R/06
6363  KARA  Yalcin  7R/06
6363  LAFOND  Laure  7R/06
6363  LALOGE  Damien  7R/06
6363  LASSAY  Julien  7R/06
6363  LE MER  Jean-Michel  7R/06
6363  LECROTT  Remy  7R/06
6363  LERAY  Dennis  7R/06
6363  LEVAY  Cedric  7R/06
6363  MAGNER  Wilfried  7R/06
6363  MARTINEAU  Sophie  7R/06
6363  MAUDUY  David  7R/06
6363  MENELLA  Gerard  7R/06
6363  MORENO  David  7R/06
6363  NOEL  Eric  7R/06
6363  ORCHILLER  Yohann  7R/06
6363  PENIN  Frederic  7R/06
6363  PETIT  André  7R/06
6363  PLATEL  Hans  7R/06
6363  POIRIER  Yannick  7R/06
6363  RAULT  Pascal  7R/06
6363  RAULT  Philippe  7R/06
6363  RIBEIRO  Antonio  7R/06
6363  ROULLIER  Thomas  7R/06
6363  SAMSON  Cédric  7R/06
6363  SCHMITT  Laure  7R/06
6363  SEGERS  Hubert  7R/06
6363  SOUSA  Antonio  7R/06
6363  SRINAKIANG  Damrongkit  7R/06
6363  TEIXEIRA  Paulo  7R/06
6363  TESSONNEAUD  J-Marc  7R/06
6363  TESTA  Bertrand  7R/06
6363  TRILLAUD  Dominique  7R/06
6363  VELLUTINI  Robert Yves  7R/06
6363  WILLAERT  Johan  7R/06
6363  YVRA  Bernard  7R/06
6438  AUCHERE  Baptiste  7R/05
6438  BAXENDALE  Catherine-Natasha  7R/05
6438  BERTHIER  Thomas  7R/05
6438  BINETRUY  Daniel  7R/05
6438  BOUCHER  Olivier  7R/05
6438  BRUGALAIS  Philippe  7R/05
6438  BUDES  Cyril  7R/05
6438  CANN  Paul  7R/05
6438  CARASSOU   Jérôme  7R/05
6438  CHARPENTIER  Fabien  7R/05
6438  CLIQUET  Daniel  7R/05
6438  CLIQUET  Claude  7R/05
6438  DESCHAMPS  Yves  7R/05
6438  DUFOUR  Maxence  7R/05
6438  DUMAS  Laura  7R/05
6438  DUPONT  Alain  7R/05
6438  DYAS  Antoine  7R/05
6438  ECHARDOUR  Hugues  7R/05
6438  FROT   Ludovic  7R/05
6438  GAUTHIER  Marlene  7R/05
6438  GOMEZ  Philippe  7R/05
6438  GUERMONPREZ  Frederic  7R/05
6438  GUERY  Aurelien  7R/05
6438  GUICHARD  Denis  7R/05
6438  GUINEBAULT  Nicolas  7R/05
6438  HAHN  Lionel  7R/05
6438  HAMELY  Said  7R/05
6438  HAMON  Samuel  7R/05
6438  HUNOZ  Loic  7R/05
6438  JEANNE  Nicolas  7R/05
6438  JURAND  Thibaut  7R/05
6438  KRAXNER  Francois  7R/05
6438  LALLEMANT  Olivier  7R/05
6438  LARANT  Cedric  7R/05
6438  LEFEBVRE  Arnaud  7R/05
6438  LEFEBVRE  Jean-François  7R/05
6438  LELIEVRE  Gilles  7R/05
6438  MARQUES  Daniel  7R/05
6438  MASSON  Lionel  7R/05
6438  METAYER  Roberto  7R/05
6438  MEYER  Christophe  7R/05
6438  MICHAUD  Ugo  7R/05
6438  MICHELIN  Maxime  7R/05
6438  MINHOTO  David  7R/05
6438  MOREIRA  Florian  7R/05
6438  PARMENTIER  Yann  7R/05
6438  PELETIER  Aurelien  7R/05
6438  PENELA  Jean Jacques  7R/05
6438  PERSON  Nicolas  7R/05
6438  PETIT  Jean-Jacques  7R/05
6438  PLUMEREAU  Olivier  7R/05
6438  POILANE  Laurent  7R/05
6438  POULAIN  François  7R/05
6438  PRINCIPAUD  Alexandre  7R/05
6438  PRODHOMME  Erwan  7R/05
6438  PRUVOST  Arnaud  7R/05
6438  ROUSSEL  Tony  7R/05
6438  ROWE  Jim  7R/05
6438  SEGUIN  Jérémy  7R/05
6438  SIMON  Ludovic  7R/05
6438  SIMONNEAU  Vincent  7R/05
6438  SINSOULIEU  Sebastien  7R/05
6438  TANCA  Jerome  7R/05
6438  TANGUY  Eric  7R/05
6438  TAURINES  David  7R/05
6438  TRAILIN  Freddy  7R/05
6438  TURPIN  Bruno  7R/05
6438  VADCAR  Thierry  7R/05
6438  VALERY  Stephane  7R/05
6438  VERGNAUD  Sabrina  7R/05
6438  WACHMAN  Benjamin  7R/05
6438  WHITEHALL  Andrew  7R/05
6438  WINTERTON  Mickaël  7R/05
6511  AQUILINA  Eric  7R/04
6511  ARMOUET  Florian  7R/04
6511  AUBERTO  José  7R/04
6511  AUDUREAU  Jérome  7R/04
6511  BARTHOUX  Laurent  7R/04
6511  BAUDUIN  Thierry  7R/04
6511  BEILLEVAIRE  Johan  7R/04
6511  BENEVENT  Yves  7R/04
6511  BENOIT  Alric  7R/04
6511  BIGNON  Fabien  7R/04
6511  BLANCHARD  Bryan  7R/04
6511  BOISSEAU  Marilia  7R/04
6511  BONNET  Richard  7R/04
6511  BONNET  Mickael  7R/04
6511  BOULLIER  Stéphane  7R/04
6511  BRAZ RAMOS  Jean  7R/04
6511  BULTEL  Claude  7R/04
6511  CAMOVIC  Muhamed  7R/04
6511  CATHERINE  Anthomy  7R/04
6511  CAUCHIE  Pascal  7R/04
6511  CHAUSSE  Anthony  7R/04
6511  CORNU   Thierry  7R/04
6511  DEBLOOS  Laurent  7R/04
6511  DECAVE  Thomas  7R/04
6511  DEFIGUEIREDO  Claude  7R/04
6511  DELOYE  Sebastien  7R/04
6511  DEMEYERE  Christophe  7R/04
6511  DENOUX  Laurent  7R/04
6511  DESMET  Jerome  7R/04
6511  DESMET  Eddie  7R/04
6511  DETHOOR  Julien  7R/04
6511  DIVRY  Thierry  7R/04
6511  DROCHON  Antoine  7R/04
6511  DUBREUIL  Bernard  7R/04
6511  DUVAL  Wilfried  7R/04
6511  FARRUGIA  Michel  7R/04
6511  FAVALIER JOURDAN  Dominique  7R/04
6511  FOLIO   Christophe  7R/04
6511  GALLY  Florian  7R/04
6511  GASNIER  Thierry  7R/04
6511  GOLDFINCH  Gary  7R/04
6511  GONCALVES  Emmanuel  7R/04
6511  GONCALVES  Frederic  7R/04
6511  GOUFFRAN  Max  7R/04
6511  GOUSSARD  Jean-François  7R/04
6511  GRANIER  Christophe  7R/04
6511  GUILLO  Jérôme  7R/04
6511  HADJ  Joel  7R/04
6511  HAYES  Sam  7R/04
6511  HESPEL  Christophe  7R/04
6511  HUBERT  David  7R/04
6511  JANVIER  Mickael  7R/04
6511  JARRY  Jean-Dominique  7R/04
6511  KLINKA  Frederic  7R/04
6511  KRONNER  Marcel  7R/04
6511  LADELFA  Sergio  7R/04
6511  LANCEREAU  Bruno  7R/04
6511  LASPOUGEAS  Vincent  7R/04
6511  LAVILLE  Jeremie  7R/04
6511  LEBRESNE  Yann  7R/04
6511  LEBRUN  Grégory  7R/04
6511  LEDROIT  Miguel  7R/04
6511  LEJEAS  Daniel  7R/04
6511  LOISEAU  François  7R/04
6511  LUCZAK  Teddy  7R/04
6511  MAILLE  Jean Francois  7R/04
6511  MARIÉ  Bruce  7R/04
6511  MOUGEAT  Lionel  7R/04
6511  NICARD  Philippe  7R/04
6511  NICOU  Bernard  7R/04
6511  PACIOSELLI  Romain  7R/04
6511  PERELLI  Fabrice  7R/04
6511  PICHARD  Kevin  7R/04
6511  PLATEL  Herve  7R/04
6511  POMES  Guillaume  7R/04
6511  PONDAVEN  Erwan  7R/04
6511  POURSIN  Eric  7R/04
6511  PREVOST  Olivier  7R/04
6511  RAFFESTIN  Sandra  7R/04
6511  RAZAFINDRAMANANA  Stephane  7R/04
6511  RENOU  Andy  7R/04
6511  RIBEIRO  Manuel  7R/04
6511  RICARD  Christophe  7R/04
6511  RIVIERE  Charlene  7R/04
6511  ROLAIS  Luc  7R/04
6511  SCHENAERTS  Alexandre  7R/04
6511  STIEVENARD  Guy  7R/04
6511  TISSIER  Pierre  7R/04
6511  TYSZ  Bernard  7R/04
6511  VANDERSTRAETE  Yvon  7R/04
6511  WEBER  Sébastien  7R/04
6511  WILTGEN  Jean-Baptiste  7R/04
6603  ALEXANDRE  Mickaël  7R/03
6603  ALISTE  Philippe  7R/03
6603  AMBARE  Nathanaël  7R/03
6603  AUCAGOS  Patrice  7R/03
6603  BAILLY  Maxime  7R/03
6603  BARS  Anthony  7R/03
6603  BEAUMICHON  Laurent  7R/03
6603  BENECH  Daniel  7R/03
6603  BERTRAND   Alain  7R/03
6603  BOSSEAU  Séverine  7R/03
6603  BOUARD  Jeremie  7R/03
6603  BOURDEAU  David  7R/03
6603  BRIEL  Eric  7R/03
6603  BURSACCHI  Benjamin  7R/03
6603  BUTEZ  Antoine  7R/03
6603  CABRY  Anne  7R/03
6603  CHAUVREAU  Claude  7R/03
6603  CHEVALLIER  David  7R/03
6603  COLARD  Jonathan  7R/03
6603  CORNEN  Stephane  7R/03
6603  DEGREMONT  Sebastien  7R/03
6603  DELENCRE  Fabien  7R/03
6603  DERIAN  Christian  7R/03
6603  DUBE  Bobby  7R/03
6603  DUCHATEAU  Anne  7R/03
6603  DUQUENNE  Marvin  7R/03
6603  ERHARD  Françoise  7R/03
6603  EVEN  Kevin  7R/03
6603  FORMOSA  William  7R/03
6603  GIEURE  Pierre  7R/03
6603  GOZARD  Max  7R/03
6603  GRISON  Yoann  7R/03
6603  HERVEIC  Mathieu  7R/03
6603  HEURTIER  Guillaume  7R/03
6603  HOARAU  David  7R/03
6603  HUET  Bernard  7R/03
6603  JOURDAN  Eric  7R/03
6603  LAGET  Stéphane  7R/03
6603  LAPIERRE  Alicia  7R/03
6603  LE BUHAN  Ludovic  7R/03
6603  LE CHAPELAIN  Patrice  7R/03
6603  LE GONIDEC  Marie  7R/03
6603  LE HELLEY  Pascal  7R/03
6603  LEBON  Pascal  7R/03
6603  LHOTE  Frédérique  7R/03
6603  LOAEC  Roland  7R/03
6603  MABILLE  Fabrice  7R/03
6603  MAHIEUX  Anthony  7R/03
6603  MAQUET  Quentin  7R/03
6603  MARION  Arnaud  7R/03
6603  MAURY  Michel  7R/03
6603  MILON  Maxime  7R/03
6603  MIROT  J-Luc  7R/03
6603  MOHARA  Nordine  7R/03
6603  MOINARD  Valérie  7R/03
6603  MOURA  Pascal  7R/03
6603  NIVESSE  Julien  7R/03
6603  PAPE  Christophe  7R/03
6603  PARADE  Christian  7R/03
6603  PASQUIET  Alexis  7R/03
6603  POCINO  Jean Michel  7R/03
6603  POENCES  Philippe  7R/03
6603  POPELIN  Benjamin  7R/03
6603  QUINCHARD  Thierry  7R/03
6603  RENONCET  Sylvain  7R/03
6603  RIVIERE  Mickaél  7R/03
6603  ROMA  Julien  7R/03
6603  ROUVOY  Arnaud  7R/03
6603  SEYDOUX  Dominique  7R/03
6603  SILVA  Helder  7R/03
6603  SIMON  Stephane  7R/03
6603  SIMON  Jonathan  7R/03
6603  SNELLING  Paul  7R/03
6603  SOULAT  Guillaume  7R/03
6603  TORA  Ambre  7R/03
6603  VIAL  Stéphane  7R/03
6603  VIDAL  Matthieu  7R/03
6603  VRIGNAUD  Olivier  7R/03
6603  WCZESNIAK  Alain  7R/03
6603  YODO  Eric  7R/03
6683  ARNOULT  Alain  7R/02
6683  BALDINI  Didier  7R/02
6683  BARAT  Gael  7R/02
6683  BEAUMONT  David  7R/02
6683  BERTHO  Micael  7R/02
6683  BLIN  Mickaël  7R/02
6683  BOLLEE  Dominique  7R/02
6683  BORDAS  Raphael  7R/02
6683  BOURDIN  Eric  7R/02
6683  BOUSSARDON  Michel  7R/02
6683  CAPRON  Jean-Luc  7R/02
6683  CAVALEC  Nicolas  7R/02
6683  CHASSOT   Philippe  7R/02
6683  COLAS  Sébastien  7R/02
6683  CORNEC  Mélanie  7R/02
6683  CORREIRA INFANTE  Luis  7R/02
6683  COSTA DUARTE  Victor  7R/02
6683  CREUGNY  Aurelien  7R/02
6683  DE MELO SILVA  Ricardo  7R/02
6683  DESCHUTTER  Michel  7R/02
6683  DRAPEAU  Françoise  7R/02
6683  FORTHIN  Flora  7R/02
6683  FOURNIER  Yannick  7R/02
6683  GALODE  Gérard  7R/02
6683  GARCIN  Sébastien  7R/02
6683  GOURDAIN  Franck  7R/02
6683  GUILLOT  Emmanuelle  7R/02
6683  HAMEURY  Erwan  7R/02
6683  HARNAY  Jeremy  7R/02
6683  JEZEQUEL  Guillaume  7R/02
6683  JOUNOT  Christine  7R/02
6683  JOURNAUD  Bruno  7R/02
6683  LAROCHE  Nicolas  7R/02
6683  LEROUX  Alexandra  7R/02
6683  LESNIEWSKI  Yvald  7R/02
6683  LEVECQUE  Johnny  7R/02
6683  LISADOR  Alexandre  7R/02
6683  MAGAL  J-Pierre  7R/02
6683  MARIE  Pierre  7R/02
6683  MARTINEAU  Vincent  7R/02
6683  MAUDOUX  Damien  7R/02
6683  MORISSEAU  Aline  7R/02
6683  NEVEU  Esmeralda  7R/02
6683  NIVET  Daniel  7R/02
6683  NZOMAMBOU  Anicet  7R/02
6683  PAQUE  Jean Marc  7R/02
6683  PASTEAU  Serge  7R/02
6683  PEREIRA  Victor  7R/02
6683  PLANTEC  Cedric  7R/02
6683  PROVOST  Christopher  7R/02
6683  ROBERT  Romain  7R/02
6683  ROBINAUD  Georges  7R/02
6683  RODRIGUEZ DASILVA  Antonio  7R/02
6683  ROHAULT  Fernand  7R/02
6683  RONOT  Jean Luc  7R/02
6683  ROUSSIN  Didier  7R/02
6683  SFRECOLA  Pierre  7R/02
6683  SIRAUD  Laetitia  7R/02
6683  SOARES  Helder  7R/02
6683  TASSIN  Yann  7R/02
6683  TRAVERS  Michel  7R/02
6744  ABJEAN  Jerome  7R/01
6744  AUPIAIS  Paolo  7R/01
6744  AVRILLAUD  Nicolas  7R/01
6744  BARREAU  Benjamin  7R/01
6744  BATOT  Jean Luc  7R/01
6744  BERTRAND  Dominique  7R/01
6744  BINARD  Emilie  7R/01
6744  BOUVIER  Yannick  7R/01
6744  BRUNIER-COULIN  Mickaël  7R/01
6744  CASTELLANE  Mireille  7R/01
6744  CHARLES  Patrick  7R/01
6744  CHARRIER  Claudine  7R/01
6744  CHEVILLARD  Jacques  7R/01
6744  CLAEYS  Yvon  7R/01
6744  COSTE  Frédéric  7R/01
6744  CREPELLE  Remi  7R/01
6744  CRETEL  Caroline  7R/01
6744  DANSOT  Sébastien  7R/01
6744  DOMINOIS  Elizabeth  7R/01
6744  DUCROCQ  Olivier  7R/01
6744  DURIEZ  Fabrice  7R/01
6744  FAURIE  Gérarld  7R/01
6744  FOURNIER   Dominique  7R/01
6744  GASQ  Laurent  7R/01
6744  GIQUEL  Fabien  7R/01
6744  GIRAULT  Thierry  7R/01
6744  GONZALEZ  Rémy  7R/01
6744  GOSTEAU  Ludovic  7R/01
6744  GRAMONT  Serge  7R/01
6744  GREBIN  Raphael  7R/01
6744  GUILLOT  Gérard  7R/01
6744  HANON  Frederic  7R/01
6744  JONCOUR  Christophe  7R/01
6744  LANGOUMOIS  François  7R/01
6744  LATRILLE  James  7R/01
6744  LAURANS  Loic  7R/01
6744  LE GALL  David  7R/01
6744  LE GOFF  Pierre Yves  7R/01
6744  LE ROUX  Jeremy  7R/01
6744  LESEUL  Philippe  7R/01
6744  L'HOURRE  Jacques  7R/01
6744  LIAUME  Aurélien  7R/01
6744  LOVERGNE   Yann  7R/01
6744  MAGNANI  Gerad  7R/01
6744  MALKI  Benamar  7R/01
6744  MEDINA  Tristan  7R/01
6744  MENIER  Jovanni  7R/01
6744  MENY  Jeoffray  7R/01
6744  MERLET  Eric  7R/01
6744  MICHAUD  J-Luc  7R/01
6744  MORICE  Stéve  7R/01
6744  MORIN  Dominique  7R/01
6744  OLIVIER  Gérard  7R/01
6744  PALUCHE  Philippe  7R/01
6744  PETIT  J-Michel  7R/01
6744  PETITJEAN  Cyprien  7R/01
6744  PICOUAYS  Viviane  7R/01
6744  PITET  Laurent  7R/01
6744  PLATEL  Nicolas  7R/01
6744  POMMIER  Jérome  7R/01
6744  POREE  Jean Luc  7R/01
6744  RAYON   Noe  7R/01
6744  RENARD  Charly  7R/01
6744  ROUSSEAU  Damien  7R/01
6744  SANTOS  Francisco  7R/01
6744  SOUCHET  Jean Philippe  7R/01
6744  SOURICE  Frédéric  7R/01
6744  TEIXEIRA  Sophie  7R/01
6744  TERRASSIER  Ludovic  7R/01
6744  THOUVENIN  Rémi  7R/01
6744  VALE-FREIXO  Frédéric  7R/01
6744  VERDU  Nicolas  7R/01
6744  VERNET  Anthony  7R/01
6744  VINCONNEAU  Marc  7R/01
6818  ANDRIEU  Cedric  7R/00
6818  BARANGER  Pascal  7R/00
6818  BARBOSA  Carlos  7R/00
6818  BEAUDOU  Wilfried  7R/00
6818  BEAUMONT  Yvan  7R/00
6818  BOISSON  Mickaël  7R/00
6818  BOURDAJAUD  Vincent  7R/00
6818  BOURGUEIL  Alexis  7R/00
6818  BREBION  Arnaud  7R/00
6818  CAPELLA  Jean Marie  7R/00
6818  CAREY  Connor  7R/00
6818  CARRIS  Marc  7R/00
6818  COCHENNEC  Roland  7R/00
6818  COLOMB   Marie  7R/00
6818  COURRAUD  Francis  7R/00
6818  DANJOU  Cedric  7R/00
6818  DASPE  Franck  7R/00
6818  DAUPLEIX  Marc  7R/00
6818  DEARS  Harry  7R/00
6818  DELFORCE  Yvon  7R/00
6818  DUBOIS  Guy  7R/00
6818  DUPONT  Morgane  7R/00
6818  DUPRE  Thierry  7R/00
6818  DUPRES  Cedric  7R/00
6818  ESCHIMESE  Elodie  7R/00
6818  EYMERY  Karina  7R/00
6818  FENAUX  Bernard  7R/00
6818  FETY  Gael  7R/00
6818  GARO  Eric  7R/00
6818  GAUDUCHON  Stephane  7R/00
6818  GIRARD  Rudy  7R/00
6818  GONÇALVES  Jorge  7R/00
6818  GRAIGNIC  Alexandre  7R/00
6818  GREBIL  Alain  7R/00
6818  GUILLEMOT  Raphael  7R/00
6818  HOCQUET  Alain  7R/00
6818  JAUNET  Dominique  7R/00
6818  KEMPA  Daniel  7R/00
6818  LAHIER  Frédéric  7R/00
6818  LANSELLE   Nicolas  7R/00
6818  LAUNAY  Aurélien  7R/00
6818  LINO TELES  Marco  7R/00
6818  LOUREIRO  Domingos  7R/00
6818  LUCAS  Marie-France  7R/00
6818  MALFOY  Fabien  7R/00
6818  MEUNIER  Yohan  7R/00
6818  MIGUENS  Martine  7R/00
6818  MINA  Joaquim  7R/00
6818  MOINET  Romain  7R/00
6818  MOREAU  Cedric  7R/00
6818  NADEAU  Quentin  7R/00
6818  NIEBORAK  Cedric  7R/00
6818  NIVARD  Christophe  7R/00
6818  PETIT  Sophie  7R/00
6818  POUCAND  Cedric  7R/00
6818  POUGET  Anthony  7R/00
6818  PUISAIS  Cédric  7R/00
6818  RABOTIN  Steve  7R/00
6818  RIGGI  David  7R/00
6818  SARMIENTO  Dominique  7R/00
6818  SOMSON  Sébastien  7R/00
6818  SOYER  Benoit  7R/00
6818  TESTARD  Tracey  7R/00
6818  TEZE  Christopher  7R/00
6818  THOMAS  Bruno  7R/00
6883  ABRAHAM  J-Paul  8R/15
6883  AMBLARD  Nicolas  8R/15
6883  ARAUJO  Alain  8R/15
6883  BARBION   Dimitri  8R/15
6883  BASQUE  Alain  8R/15
6883  BATAILLE  Frédérique  8R/15
6883  BERARD  Patrick  8R/15
6883  BESNARD  Anthony  8R/15
6883  BONNAUDET  Vincent  8R/15
6883  BOUTAULT  Dominique  8R/15
6883  CAPRON  Ludovic  8R/15
6883  CARLIER  Quentin  8R/15
6883  CAYSSIALS  Laurent  8R/15
6883  CONFOLENS  Michaël  8R/15
6883  COPPIN  Benjamin  8R/15
6883  DAVRE  Sandrine  8R/15
6883  DE NOYILPIED  Mickaël  8R/15
6883  DEPOIX  Ludovic  8R/15
6883  DEROZIER  Damien  8R/15
6883  DUBOIS  Cyril  8R/15
6883  FERNANDES DA SILVA  Gilberto  8R/15
6883  FERREIRA  Teddy  8R/15
6883  FOURCY  Tony  8R/15
6883  FRANCO  Sebastien  8R/15
6883  FUNK  Auberi  8R/15
6883  GAMBINO  Olivier  8R/15
6883  GENISSEL  Frederic  8R/15
6883  GERARD  Sebastien  8R/15
6883  GILBERT  Michel  8R/15
6883  GIRARD  Sebastien  8R/15
6883  GIRAULT  Anthony  8R/15
6883  GODET  Fabrice  8R/15
6883  GOUHIER  Anthony  8R/15
6883  GRANDSART  Jean-Michel  8R/15
6883  GUERIN  Erwan  8R/15
6883  GUICHET  Laurent  8R/15
6883  HALFORD  Philippe  8R/15
6883  HERMANT  Tristan  8R/15
6883  HERVE  Tristan  8R/15
6883  JEAN  Olivier  8R/15
6883  JOCAILLE  Michel  8R/15
6883  LABBE  Christophe  8R/15
6883  LABRUE  William  8R/15
6883  LAVERGNE  Christophe  8R/15
6883  LECHARTIER  Joelle  8R/15
6883  LEGROS  Olivier  8R/15
6883  LIEVENS  William  8R/15
6883  LUCAS  Cathy  8R/15
6883  MAGNE  Lionel  8R/15
6883  MERLIOT   Cyril  8R/15
6883  ODOT  Gregory  8R/15
6883  PANDO  Cyril  8R/15
6883  PAROTIN  William  8R/15
6883  PAUCHET  Maxime  8R/15
6883  PENEQUIN  Christophe  8R/15
6883  PERON  Julien  8R/15
6883  PINEAU  Jean-Charles  8R/15
6883  POIGNONEC  Bertrand  8R/15
6883  POLLET  Charles  8R/15
6883  PRUVOST  Loic  8R/15
6883  QUEYREAU  Sebastien  8R/15
6883  RASSELET  Julien  8R/15
6883  ROACH  Justin Edward  8R/15
6883  RODRIGUES  Mathilde  8R/15
6883  RORTAIS  Nicolas  8R/15
6883  ROUVIERE  David  8R/15
6883  SAUTRON  Kevin  8R/15
6883  SAVARIT  Andre  8R/15
6883  SIVIEUDE  James  8R/15
6883  SOLANGE  Cédric  8R/15
6883  SUEUR  Blandine  8R/15
6883  SUNGUR  Tekin  8R/15
6883  TERRIER  Frederic  8R/15
6883  TRANCHANT  Thierry  8R/15
6883  TRENO  Antony  8R/15
6883  VIRY  Constantin  8R/15
6883  WILLEM  Richard  8R/15
6960  ALLOUCHERIE  Gabriel  8R/14
6960  ANDRE  Gael  8R/14
6960  ARDOUIN  Bruno  8R/14
6960  ARGENTIN  Eric  8R/14
6960  ARRANI  Romain  8R/14
6960  BEAUJEAU  Guy  8R/14
6960  BLANCHET  Emmanuel  8R/14
6960  BLAYE  Eric  8R/14
6960  BLONDEL  Jerome  8R/14
6960  BOUTILLIER  Patrick  8R/14
6960  BRENON  Gérard  8R/14
6960  CANO  Josué  8R/14
6960  CARDINAUD  Anthony  8R/14
6960  CARDOSO  Freddy  8R/14
6960  CHARLES  Olivier  8R/14
6960  CHEVALIER  Gabriel  8R/14
6960  COME  Didier  8R/14
6960  CONNEN  David  8R/14
6960  COUCAUD  Nicolas  8R/14
6960  COURTIOL  Frederic  8R/14
6960  CRAS  Claude  8R/14
6960  CUVILLIEZ  Sébastien  8R/14
6960  DACONCEICAO  Francisco José  8R/14
6960  DEBAS  Geoffrey  8R/14
6960  DELHOMME  Dominique  8R/14
6960  DEMAY  Dany  8R/14
6960  DEPUYDT  Vincent  8R/14
6960  DEVROUX  Francis  8R/14
6960  DUBOIS  Claude  8R/14
6960  DUTERTRE  Sébastien  8R/14
6960  ETIENNE  Didier  8R/14
6960  FASSOT  Damien  8R/14
6960  FILBIEN  Guillaume  8R/14
6960  FRUGIER  Christophe  8R/14
6960  FUSCHER  Patrick  8R/14
6960  GAUTIER  Yohann  8R/14
6960  GLEMAREC  Mickael  8R/14
6960  GODEBY  Steve  8R/14
6960  GRIMAULT  Matthieu  8R/14
6960  GUERINET  Joris  8R/14
6960  GUEUGNAUD  Mathieu  8R/14
6960  GUILLABEAU  Dany  8R/14
6960  HERVE  Martial  8R/14
6960  HUBERT  Thierry  8R/14
6960  HUYNH   Tuan  8R/14
6960  ITRI  Zouhir  8R/14
6960  LAUNAY  Yves  8R/14
6960  LAUNAY  Guillaume  8R/14
6960  LE GUEN  Nicolas  8R/14
6960  LECHON  Laurent  8R/14
6960  LELARD  Jean Claude  8R/14
6960  LHERONDELLE  Stéphane  8R/14
6960  LIBAN  Romain  8R/14
6960  MARECHAL  Alexandre  8R/14
6960  MARTIN  Barry  8R/14
6960  MATTEI  François  8R/14
6960  MAUGER  Arold  8R/14
6960  MISEROLLE  Claude  8R/14
6960  MOURLEAU  J-Louis  8R/14
6960  PADOAN  Benoit  8R/14
6960  PEIGNET  Philippe  8R/14
6960  PELLIZZARI  Philippe  8R/14
6960  PERNYQUOSKI  Hervé  8R/14
6960  PICHONNEAU  Cyril  8R/14
6960  PIERRON  Jimmy  8R/14
6960  POULIQUEN  Sylvain  8R/14
6960  PRIOUX  Magali  8R/14
6960  PUAUD  Vincent  8R/14
6960  REGEASE  Bastien  8R/14
6960  RINGEVAL  Nicolas  8R/14
6960  ROUSSEAU  Jerome  8R/14
6960  SOULA  Stephanie  8R/14
6960  SURCIN  Mickael  8R/14
6960  TOURNOUX  Vincent  8R/14
6960  VALIN  Wilfried  8R/14
6960  VOYEZ   Jérôme  8R/14
7036  ADRION  Charife  8R/13
7036  AK  Semsettin  8R/13
7036  ASSELINEAU  Ludovic  8R/13
7036  AUROUER  Aurelien  8R/13
7036  BERTHAULT  Nicolas  8R/13
7036  BERTHOLINO  Luciano  8R/13
7036  BERTHOUT  Laurence  8R/13
7036  BIANCHI  Enrico  8R/13
7036  BODIN  Patrick  8R/13
7036  BOE  Yohan  8R/13
7036  BOUGET  Jerome  8R/13
7036  BOURDON  Jean Marc  8R/13
7036  CAMPION  Florian  8R/13
7036  CESAR  Marcelo  8R/13
7036  CHAGNION  Benoît  8R/13
7036  CHANE  J-Marie  8R/13
7036  CHATTE  Ronan  8R/13
7036  CORNUAU  Jacky  8R/13
7036  CRENO  Stéphane  8R/13
7036  DANIELLS  Boyd  8R/13
7036  DEMAREST  Dominique  8R/13
7036  DICK  Philippe  8R/13
7036  DIEUDONNE  Florian  8R/13
7036  DUPUIS  Samuel  8R/13
7036  EADE  Fraser  8R/13
7036  FAREY  Johnny  8R/13
7036  FILIPPA  Arnaud  8R/13
7036  FRIOUX  Reynald  8R/13
7036  GINESTIE  Romain  8R/13
7036  GOMES  Armando  8R/13
7036  GRAVIER   Jérémy  8R/13
7036  GRISLAIN  Séverine  8R/13
7036  GROLLIER  Gilles  8R/13
7036  GROSDEMANGE  Romuald  8R/13
7036  GUILLAUMARD  Elvis  8R/13
7036  HENCQUET  David  8R/13
7036  HERLICZKA  Magalie  8R/13
7036  JEAN LOUIS  Elodie  8R/13
7036  JOURNAUD  Christian  8R/13
7036  KERJOUAN  Jerome  8R/13
7036  LALLEMENT  Hyacinthe  8R/13
7036  LARROUTURE  Yves  8R/13
7036  LAVALLEE  Anthony  8R/13
7036  LEGER  Axel  8R/13
7036  LOISEAU  Laurent  8R/13
7036  LOPES GONCALVES  Francisco  8R/13
7036  LOREE  Carole  8R/13
7036  LOUCHEZ  Camille  8R/13
7036  MAZEROLLES  Alban  8R/13
7036  MERIL  Sébastien  8R/13
7036  MESNIERES  Julien  8R/13
7036  MOREAU  Vincent  8R/13
7036  MOREL  Armand  8R/13
7036  NOTTELET  Emmanuel  8R/13
7036  PAUL  Jean-René  8R/13
7036  PENAGUIN  Alain  8R/13
7036  PRAUD  Antoine  8R/13
7036  PREVER-LIORI  Lucien  8R/13
7036  RICHER  Miquel  8R/13
7036  ROCH   Cyril  8R/13
7036  ROSELE  Julien  8R/13
7036  RUAULT  Sylvain  8R/13
7036  SLEMBROUCK  Raphaël  8R/13
7036  TAFFIN  Fabrice  8R/13
7036  THOMAS  Alain  8R/13
7036  THOMAS  Frederic  8R/13
7036  TORILLON  William  8R/13
7036  TOUZEAU  Olivier  8R/13
7036  TRECUL  Patrick  8R/13
7036  VALIN  Cedric  8R/13
7036  VALLA  Patrice  8R/13
7036  VIGNAU  Mathieu  8R/13
7036  WOITRAIN  Yannick  8R/13
7109  ADUGARD  Mickaél  8R/12
7109  AMARAL  Pedro  8R/12
7109  BAILLEUX  J-Charles  8R/12
7109  BALOGE  Noemie  8R/12
7109  BANFI  Yannick  8R/12
7109  BEARD  Arnold  8R/12
7109  BEIGNET  Franck  8R/12
7109  BERAUD  Patrick  8R/12
7109  BERNARDO  Andre  8R/12
7109  BERTOT  Thierry  8R/12
7109  BOBIN  Robert  8R/12
7109  BOUGARD  Caroline  8R/12
7109  BURGAUD  Delphine  8R/12
7109  CABRIT  Arnold  8R/12
7109  CORNIERE  Laurent  8R/12
7109  COSTA  Sebastien  8R/12
7109  DAHERON  Philippe  8R/12
7109  DALLIER  Francois  8R/12
7109  DARRIET  Didier  8R/12
7109  DERVIN  Sébastien  8R/12
7109  DESCHAMPS  Christophe  8R/12
7109  D'HARBOULLE  Claire  8R/12
7109  DIDOU  Sandrine  8R/12
7109  DRU  Jérôme  8R/12
7109  FAVREAU  Jérôme  8R/12
7109  GIROLLET  Maryanne  8R/12
7109  HAMON  Fabrice  8R/12
7109  HAVEZ  Christophe  8R/12
7109  HUVELLE  Fabien  8R/12
7109  ISNARD  Sebastien  8R/12
7109  JARRETOU  Jean-Luc  8R/12
7109  JEDRZJEWSKI  Frédéric  8R/12
7109  JOUVE  Christophe  8R/12
7109  JUD  Ladislas  8R/12
7109  LAMIAUX  Michel  8R/12
7109  LANE  Daniel  8R/12
7109  LAPAIRE  Gaelle  8R/12
7109  LASSERRE  Eric  8R/12
7109  LE MOUEL  Sebastien  8R/12
7109  LEBRUN  Anthony  8R/12
7109  LECOMTE  Arnaud  8R/12
7109  LEMAIRE  Jordan  8R/12
7109  LENORMAND  J- Claude  8R/12
7109  LERAY  Christine  8R/12
7109  LEROUX  Laurent  8R/12
7109  LETORT  Vivien  8R/12
7109  MANEROUCK  Daniel  8R/12
7109  MARGNOUX  Sebastien  8R/12
7109  MARIAZ  Nicolas  8R/12
7109  MARIE  Patrick  8R/12
7109  MAZERAT  Fabrice  8R/12
7109  MERLOT  Dominique  8R/12
7109  MEYNARD  Daniel  8R/12
7109  NIOLLET  Francoise  8R/12
7109  NOUAILLES  Mickael  8R/12
7109  OJEDA  Jessica  8R/12
7109  PALLU  Stevie  8R/12
7109  PARMENTIER  Romain  8R/12
7109  PEIREIRA  Michel  8R/12
7109  PILLET  Stéphane  8R/12
7109  POGORJELSKI  Arthur  8R/12
7109  PRAIL  Jérémy  8R/12
7109  PRUDHOMME  Jérôme  8R/12
7109  REY  Olivier  8R/12
7109  SEYEUX  Jerome  8R/12
7109  SOLON  José  8R/12
7109  SWIERCZYNSKI  Dominique  8R/12
7109  TASCHET  Julie  8R/12
7109  TEXEREAU  Sonia  8R/12
7109  TOUTIRAIS  J-Pierre  8R/12
7109  VIEILLERIBIERE  Romaric  8R/12
7109  VIGREUX  Pierre  8R/12
7109  VRIGNAUD  Jessica  8R/12
7109  VUKELIC  Raphael  8R/12
7183  ARETCHE  Patrice  8R/11
7183  AUPIED  Stéphane  8R/11
7183  BARBIN  Céline  8R/11
7183  BEAU  Jimmy  8R/11
7183  BELAIR  Jérémy  8R/11
7183  BERBESSON  Sébastien  8R/11
7183  BERNARD  Richard  8R/11
7183  BETSMAN  J-Paul  8R/11
7183  BEYLY  Bruno  8R/11
7183  BLANCHART  Jonathan  8R/11
7183  BOUHOURS  Emmanuelle  8R/11
7183  BOUILLER  Jerome  8R/11
7183  BOULVEN  Bernard  8R/11
7183  BOURMAUD  Aurélien  8R/11
7183  BRUNEAU  Antoine  8R/11
7183  CALCA  Bruno  8R/11
7183  CAROFF  David  8R/11
7183  CAROFF  Manuel  8R/11
7183  CHARLET  Rémi  8R/11
7183  CHENU  Christian  8R/11
7183  CIRA  Gilles  8R/11
7183  COTTIN  Pascal  8R/11
7183  COUSIN  Ludovic  8R/11
7183  DE GRENIER  Julien  8R/11
7183  DESFRANCOIS  Johan  8R/11
7183  DEVILLERS  Patrice  8R/11
7183  DEWET  Julien  8R/11
7183  DOUCHEMENT  Damien  8R/11
7183  DUCHANGE  Patrick  8R/11
7183  FAUCONNET  Nicolas  8R/11
7183  FOURRIER  Fabien  8R/11
7183  GILLES  Mauricette  8R/11
7183  GRATEPANCHE  Pascal  8R/11
7183  GUERIN  Samuel  8R/11
7183  GUIMARD  Frederic  8R/11
7183  HALM  Daniel  8R/11
7183  HUYGEVELDE  Laurent  8R/11
7183  JAMMET  Vincent  8R/11
7183  JAN  Franck  8R/11
7183  KERMABON  Christophe  8R/11
7183  LE BOURSICAUD  Christophe  8R/11
7183  LEHEL  Yoann  8R/11
7183  LEPORCHER  Benoit  8R/11
7183  LESCOP  Sebastien  8R/11
7183  LIEFOOGHE  Régis  8R/11
7183  MAISON  David  8R/11
7183  MALFOY  Arnaud  8R/11
7183  MANUSKALE  Xavier  8R/11
7183  MARCHAND  Jessy  8R/11
7183  MARTINEAU  Samuel  8R/11
7183  MENETRIER  Eric  8R/11
7183  MERZOUK  Frederic  8R/11
7183  MONVOISIN  Barbara  8R/11
7183  MOTET  Christophe  8R/11
7183  NUGUES  P-Yves  8R/11
7183  PAEILE  Florian  8R/11
7183  PAYOT  Stéphanie  8R/11
7183  PICHONNEAU  Sebastien  8R/11
7183  PREVAUD  Guillaume  8R/11
7183  RAYNAUD  Pierig  8R/11
7183  SABATIER  Patrick  8R/11
7183  SENARDIERE  Jordan  8R/11
7183  STEPHENSON  Christophe  8R/11
7183  THIAVILLE  Alex  8R/11
7183  THIRION  Julien  8R/11
7183  TUDOSE  Constantin  8R/11
7183  TURCAUD  Julien  8R/11
7183  VERJUX  Yann  8R/11
7183  ZITTE  Patrick  8R/11
7252  ALEXANDRE  Gerard  8R/10
7252  ALVES  Fabio  8R/10
7252  AUBERT  Alexis  8R/10
7252  BAC  Sebastien  8R/10
7252  BECART  Alexandre  8R/10
7252  BELGACEM  Arnaud  8R/10
7252  BINET  Baptiste  8R/10
7252  BOISLIVEAU  David  8R/10
7252  BRAZ  Carlos  8R/10
7252  CLEREC  Yann  8R/10
7252  CORMIER  Gwenaelle  8R/10
7252  CORREIA  José Manuel  8R/10
7252  COUF  Jérome  8R/10
7252  CRESCENCE  Alexandre  8R/10
7252  CURIEN  J-Philippe  8R/10
7252  DESNOYERS  Remy  8R/10
7252  DONNAINT  Olivier  8R/10
7252  DUREZ  Alvin  8R/10
7252  ERAYDIN  Bekir  8R/10
7252  GARCIA  Jérémy  8R/10
7252  GATTONI  Hubert  8R/10
7252  GEORGE  Pierre  8R/10
7252  GRILLOT  Olivier  8R/10
7252  GRONDIN  Johan  8R/10
7252  GUILLO  Liv  8R/10
7252  HEQUETTE  Anthony  8R/10
7252  HERENG  Jean Luc  8R/10
7252  HIRELLE  Jean-Noel  8R/10
7252  HOCH  Stéphane  8R/10
7252  JANICOT  Benjamin  8R/10
7252  KONG  David  8R/10
7252  LABRUYERE  Michel  8R/10
7252  LAFOREST  Nicolas  8R/10
7252  LAURENT  Thomas  8R/10
7252  LAURET  Loic  8R/10
7252  LE BAIL  Ludovic  8R/10
7252  LE BERRE  Henri  8R/10
7252  LE GOFF  Jean-Yves  8R/10
7252  LECOSSAIS  Rodolphe  8R/10
7252  LEE-WING  Sarah Jane  8R/10
7252  LEMAIRE  Erwan  8R/10
7252  LEMARCHAND  Laura  8R/10
7252  LEWITA  Nathalie  8R/10
7252  LUPINI  Laureline  8R/10
7252  MARTINEL  Patrick  8R/10
7252  MOULINET  Fabrice  8R/10
7252  NORROY  Loic  8R/10
7252  OLIVEIRA  Hervé  8R/10
7252  ONEN  Céline  8R/10
7252  PAGNON  Teddy  8R/10
7252  PAQUIE  Mickael  8R/10
7252  PINTO  Antonio  8R/10
7252  POIRIER  J-Claude  8R/10
7252  RABAUD  Claudine  8R/10
7252  RAYNAUD  Karine  8R/10
7252  ROULIERE  Marcel  8R/10
7252  SAZY  Sébastien  8R/10
7252  SEELEUTHNER  Serge  8R/10
7252  SENECAT  Alain  8R/10
7252  SIMON  Gilles  8R/10
7252  THIEBAUT  David  8R/10
7252  THIRE  Sandrine  8R/10
7252  WILLIAMS  Graham  8R/10
7315  ALLANIC  Sébastien  8R/09
7315  AUBERTIN  Gaëlle  8R/09
7315  BARRÉ  Dimitri  8R/09
7315  BAYEL  Olivier  8R/09
7315  BILLAUD  Lionel  8R/09
7315  BOUYER  Francky  8R/09
7315  BRIOLET  Gerald  8R/09
7315  CARROUX  Alexandre  8R/09
7315  CHABLOZ  Sébastien  8R/09
7315  CHAILLOU  Alex  8R/09
7315  CHANTEREAU  Jeremy  8R/09
7315  CHARBONNAUD  J-Noël  8R/09
7315  CHÂTEAU  Alexis  8R/09
7315  CHAUVET  Patrice  8R/09
7315  CHERRIER  Francois  8R/09
7315  CLENET  Katia  8R/09
7315  CONSTANT  Olivier  8R/09
7315  DANIEL  Andrews  8R/09
7315  DEGAVE  Philippe  8R/09
7315  DELATORRE  Rejane  8R/09
7315  DELUGEAU  Romuald  8R/09
7315  DERORY  Sébastien  8R/09
7315  DEZE  Simon  8R/09
7315  DOS SANTOS  Betty  8R/09
7315  DOUARD  Ramdane  8R/09
7315  DOULANS  Christine  8R/09
7315  DUPONT  Ludovic  8R/09
7315  EDERN  Jean Marc  8R/09
7315  ERDIM  Murat  8R/09
7315  FRULEUX  Jeannine  8R/09
7315  GABILLAT  Franck  8R/09
7315  GERBEAULT  Gaetan  8R/09
7315  GOICHON  Loic  8R/09
7315  GRAS  Fabien  8R/09
7315  GRUAUD  Yves  8R/09
7315  GUILLAUMIN  Franck  8R/09
7315  GUITTON  Benois  8R/09
7315  HOCHENAUER  Patrice  8R/09
7315  IRAQI  Mohamed Hamza  8R/09
7315  JAMORSKI  Christian  8R/09
7315  JUGSCH  Jacques  8R/09
7315  LEBOIS  Jean-François  8R/09
7315  LECERF  Philippe  8R/09
7315  LECOINTE  J-Michel  8R/09
7315  LEMERCIER   Jean Philippe  8R/09
7315  LEPERS  Bruno  8R/09
7315  LOAEC  Mathieu  8R/09
7315  MANESCHI  Sylvain  8R/09
7315  MARTIN  Antoine  8R/09
7315  MIGRAND   Julien  8R/09
7315  MOINET  Adam  8R/09
7315  NATIVEL  Geraldine  8R/09
7315  NICOUL  Olivier  8R/09
7315  NIEL  Anthony  8R/09
7315  NOUN  Tarik  8R/09
7315  NOUVEL  Sebastien  8R/09
7315  PIGEAU  Stephane  8R/09
7315  PILET  Benjamin  8R/09
7315  PINAUD  Bernard  8R/09
7315  PLUVINAGE   Celine  8R/09
7315  PREAULT  Philippe  8R/09
7315  PRUVOST  Didier  8R/09
7315  REVEL  Maurice  8R/09
7315  ROL  Sebastien  8R/09
7315  ROUSSEL  Cyril  8R/09
7315  SEGAUD  Valérie  8R/09
7315  SOREL  Loîc  8R/09
7315  TAILLANDIER  Jean Francois  8R/09
7315  TENAILLEAU  Mickael  8R/09
7315  TESSEREAU  Sebastien  8R/09
7315  THIERRY  Florian  8R/09
7315  TOUGERON  Denis  8R/09
7315  TOUIRAT  Geoffrey  8R/09
7315  TOURNELLE  Vincent  8R/09
7315  VALETTE  Marc  8R/09
7315  VANLOMBERGEN  Cédric  8R/09
7315  VENAT  Denis  8R/09
7315  VOYER  Miguel  8R/09
7315  WAGENHEIN  Gregory  8R/09
7315  YVIQUEL  Teddy  8R/09
7315  ZHOU  Hangu  8R/09
7396  ADAM  Mohammad (Maroc)  8R/08
7396  ANCIOT   Richard  8R/08
7396  BALLE  Chrystele  8R/08
7396  BASLE  Aline  8R/08
7396  BECACHEL  Thierry  8R/08
7396  BENHALILEM  Fadly  8R/08
7396  BILOT  Ingrid  8R/08
7396  BLOTE  Jeffrey  8R/08
7396  BOTTEREAU  Guillaume  8R/08
7396  BREMAUD  Johan  8R/08
7396  BURONFOSSE  Jean-Philippe  8R/08
7396  CERQUEIRA  Fernando  8R/08
7396  CHAPUIS  Nathalie  8R/08
7396  CODEVELLE  Christophe  8R/08
7396  CORBE  Denis  8R/08
7396  COUSTENOBLE  Damien  8R/08
7396  CRESSON  David  8R/08
7396  DAILLON  Bruno  8R/08
7396  DELSALLE  Christelle  8R/08
7396  DERVOUT  Laëtitia  8R/08
7396  DUCROCQ  Michael  8R/08
7396  DUFOURD  Jean Christophe  8R/08
7396  DUGARD  Jacky  8R/08
7396  DUMOULIN  Marina  8R/08
7396  EL ALLALI  Rabie  8R/08
7396  FABIANO  Joseph  8R/08
7396  FEY  Vincent  8R/08
7396  FOUCAULT  Patrick  8R/08
7396  FOURNIER  Jérôme  8R/08
7396  GAUDARD  Christophe  8R/08
7396  GLAIZE  Florian  8R/08
7396  GRIGNY  Francesco  8R/08
7396  GUYAU  Thomas  8R/08
7396  HEBRAS  Maxime  8R/08
7396  JOLLY  Christian  8R/08
7396  KASTNER  Eric  8R/08
7396  KRONNER  Ludovic  8R/08
7396  LAVOQUER  Guénaël  8R/08
7396  LE DU  J-Pierre  8R/08
7396  LE PABIC  Laurent  8R/08
7396  LE SAGER  David  8R/08
7396  LEBEAUPIN  Mickael  8R/08
7396  LELEU  Jérémy  8R/08
7396  MALLET  Aurélie  8R/08
7396  MANTEL  Alexandre  8R/08
7396  MARCHAND  Kevin  8R/08
7396  MARTIN  Sylvain  8R/08
7396  MC COOMISKEY  James  8R/08
7396  NYS  Jean  8R/08
7396  PAPIN  David  8R/08
7396  PILARD  Benoit  8R/08
7396  PLANCHON  Philippe  8R/08
7396  PLOUVIEZ  Vincent  8R/08
7396  POIRIER  Franck  8R/08
7396  QUASTANA  Raphael  8R/08
7396  RABILLIER  Philippe  8R/08
7396  RAGAGE  Mickael  8R/08
7396  REXTOUEIX  Kevin  8R/08
7396  RICHARD  Yann  8R/08
7396  RIVIERE  Gregory  8R/08
7396  ROBIN  Madonna  8R/08
7396  ROCHER  Bruno  8R/08
7396  RUPPLI  Rémi  8R/08
7396  SCOTT  Loyd  8R/08
7396  STAELENS  Cathy  8R/08
7396  THEBAULT  Joël  8R/08
7462  ALLIBERT  Roland  8R/07
7462  ATCHIA  Sharif  8R/07
7462  BEAUFILS  Nicolas  8R/07
7462  BENCE  Audrey  8R/07
7462  BLANCHARD  Emmanuel  8R/07
7462  BLANCHARD  Vincent  8R/07
7462  BOISSAY  Jacques  8R/07
7462  CESSART  Serge  8R/07
7462  CHALLET  Jean-Luc  8R/07
7462  COQUEREL  Andre  8R/07
7462  DALPONT  Philippe  8R/07
7462  DARRIBEHAUDE  Mark  8R/07
7462  DOISY  Jason  8R/07
7462  DUDLEY  Stephen-James  8R/07
7462  EL MACHICHI  Jawad  8R/07
7462  FABIEN  Alexandre  8R/07
7462  FEDIEU  Boris  8R/07
7462  GALLIER  Patrick  8R/07
7462  GARCON  Daniel  8R/07
7462  GRYZA  Sébastien  8R/07
7462  GUIBERT  Laurent  8R/07
7462  HOAREAU  J-Philippe  8R/07
7462  HORTHOLARY  Isabelle  8R/07
7462  HUBERT  Johnny  8R/07
7462  JOSSELIN  Marcel  8R/07
7462  LAJON  Paul  8R/07
7462  LAMBERT  Anthony  8R/07
7462  LE GAL  Sylvain  8R/07
7462  LE MEUT  Erwan  8R/07
7462  LE ROY  Véronique  8R/07
7462  LE TIEC  Christophe  8R/07
7462  LECHARTIER  Ludovic  8R/07
7462  LEIRENS  Olivier  8R/07
7462  LEROUX  Damien  8R/07
7462  LEVITTE  Bernard  8R/07
7462  MARTIN  Loic  8R/07
7462  MARTINAT  Philippe  8R/07
7462  MARTY  Mickaël  8R/07
7462  MATHE  Bruno  8R/07
7462  MAYETTE  Olivier  8R/07
7462  MEME  Camille  8R/07
7462  MESSAOUDI  Yahya  8R/07
7462  NICOLAS  Corinne  8R/07
7462  NOZIERE  Philippe  8R/07
7462  PICAUD  Michael  8R/07
7462  PICQUENOT  Cyriac  8R/07
7462  PIERRE  David  8R/07
7462  POIRIER  Christophe  8R/07
7462  POIRIER  Jerome  8R/07
7462  POMPIDOR  Valérie  8R/07
7462  RABOT  Sandrine  8R/07
7462  REY  Daniel  8R/07
7462  ROBERT  Jean Lou  8R/07
7462  ROUVRAIS  Gaetan  8R/07
7462  ROUZE  Sylvie  8R/07
7462  SICOT  Christian  8R/07
7462  TEYSSIER  Dominique  8R/07
7462  VAN DE MOORTELE  Doriane  8R/07
7462  ZATOR  Stanislas  8R/07
7521  ANGELINI  Marie-Anne  8R/06
7521  ANSOULT  Andre  8R/06
7521  ATAMAN  Nihat  8R/06
7521  BARBIER  Benoit  8R/06
7521  BATTAIS  Christophe  8R/06
7521  BENAT  Stephane  8R/06
7521  BENFREHA  Smaîn  8R/06
7521  BILEK  Nicolas  8R/06
7521  BOSSIS  Laurent  8R/06
7521  BOUE  Patrick  8R/06
7521  BOUGET  Patrice  8R/06
7521  BUIL  Antony  8R/06
7521  CARDINAL  Claude  8R/06
7521  CHAUSSADAS  Claude  8R/06
7521  CHAZAL  Jean François  8R/06
7521  CHESSERON  Yann  8R/06
7521  CINKI  Mustafa  8R/06
7521  CLEMENT  Jérome  8R/06
7521  COAN  Eddy  8R/06
7521  CONSTANTIN  Anthony  8R/06
7521  COUDEVILLE  Henri  8R/06
7521  DANET  Yann  8R/06
7521  DAUMER  Thomas  8R/06
7521  DEBARRE  Medhy  8R/06
7521  DELAGRANDE  Alain  8R/06
7521  DENIS  Christine  8R/06
7521  DIAS  Tania  8R/06
7521  DUHAMEL  Jonathan  8R/06
7521  DUMONTET  Didier  8R/06
7521  ERDOGANI  Ramazan  8R/06
7521  FALESCHINI  Marie  8R/06
7521  FOSSEY  Romain  8R/06
7521  FOUDRIN  Thomas  8R/06
7521  FRAPPIN  Yann  8R/06
7521  FRICHETEAU  Julien  8R/06
7521  GAUDET  Jean-Michel  8R/06
7521  GAURIN  Morgane  8R/06
7521  GOUPILLON  Sylvain  8R/06
7521  HAVEZ  Jonathan  8R/06
7521  HERMAN  Dorian  8R/06
7521  JEANNEAU  Valentin  8R/06
7521  JOUSSEAUME  Fredy  8R/06
7521  LABBE  Philippe  8R/06
7521  LACOUCHE  Laurent  8R/06
7521  LEJEUNE  Julien  8R/06
7521  LORIER  Christophe  8R/06
7521  MACHADO   Angelo  8R/06
7521  MACHADO DA SILVA  Mauricio  8R/06
7521  MARCHAND  Stephane  8R/06
7521  MARTYN  Johns  8R/06
7521  MOGHBEL  Alex  8R/06
7521  MOREIRA  Joao  8R/06
7521  MOUSSET  Gerald  8R/06
7521  NEDDJAR  Moumir  8R/06
7521  NEVEU  Renata  8R/06
7521  NOURISSON  Quentin  8R/06
7521  PARMENTIER  Matthieu  8R/06
7521  PEREIRA  Domingos  8R/06
7521  PERTUIT  Isabelle  8R/06
7521  PETIET  Julian  8R/06
7521  PICARD  Laurent  8R/06
7521  PICOT  Nicolas  8R/06
7521  PONSON  Severine  8R/06
7521  QUENTIN  Magalie  8R/06
7521  RATSIMBAZAFY  Sergi  8R/06
7521  REVEILLAUD  Jean Pierre  8R/06
7521  SAHUT  Didier  8R/06
7521  SAIZ  Geoffrey  8R/06
7521  SIMIAN  Jean-François  8R/06
7521  SIMONNEAU  Alexandre  8R/06
7521  SLEMBROUCK  Frédéric  8R/06
7521  TALANDIER  David  8R/06
7521  TERRASSON  Emilien  8R/06
7521  TEXEIRA  William  8R/06
7521  THOBIE  Guy  8R/06
7521  TISSERANT  Grégory  8R/06
7521  TITEVY  Kevin  8R/06
7521  TROUSSIER  Joelle  8R/06
7521  VACHERON  P-Alain  8R/06
7521  VEZILIER  Rudy  8R/06
7521  VILLENEUVE  Anne  8R/06
7521  VIRION  Yoann  8R/06
7521  WEBER  Christelle  8R/06
7521  ZANCAN  Romain  8R/06
7605  ALIPIO  Patrick  8R/05
7605  ALTUNTAS  Gultckin  8R/05
7605  BALIKCI  Ahmet  8R/05
7605  BLANC  David  8R/05
7605  BONNETOT  David  8R/05
7605  BOUDER  Patrice  8R/05
7605  BOULET  Franck  8R/05
7605  BOUTET  Dominique  8R/05
7605  BOYER  Thierry  8R/05
7605  BOYER   Vincent  8R/05
7605  CARPIN-CARTAN  Giovanni  8R/05
7605  CATTEAU  Michel  8R/05
7605  CHAUDELET  Thomas  8R/05
7605  CHEVIGNON  Clément  8R/05
7605  COLLET  Sébastien  8R/05
7605  COOPMAN  Laurent  8R/05
7605  DALLEAU  Sully  8R/05
7605  DE SAINT JEAN   Guillaume  8R/05
7605  DELSOL  Christian  8R/05
7605  DEWET  Adrien  8R/05
7605  DUCKMAN  Claude  8R/05
7605  DUCLOS  Pierre  8R/05
7605  DUMARET  Marvin  8R/05
7605  ETHEVE  Damien  8R/05
7605  EVERAERT  Vincent  8R/05
7605  FAZILLEAU  Maxime  8R/05
7605  FOUQUET  Alain  8R/05
7605  GABORIAU  Arnaud  8R/05
7605  GODFRIN  Sébastien  8R/05
7605  HOYEZ  Régis  8R/05
7605  LANDES  Ivan  8R/05
7605  LE BARBIER  Maxence  8R/05
7605  LEBRETON  Eric  8R/05
7605  LESCAN  Franck  8R/05
7605  LESNE  Gerard  8R/05
7605  LEVEILLE  Stephane  8R/05
7605  MEILLER  Arnaud  8R/05
7605  PERRIN  François  8R/05
7605  POTIER  Fabien  8R/05
7605  REIGNIER  Stephane  8R/05
7605  SERY  Clement  8R/05
7605  STUTZ  Alex  8R/05
7605  THEBAULT  Julien  8R/05
7605  THERY  Karine  8R/05
7605  TOQUIN  Laurent  8R/05
7605  VIANY  Michel  8R/05
7651  ABEGUILE  David  8R/04
7651  AUBRY  Guillaume  8R/04
7651  BALLAND  Dylan  8R/04
7651  BALLIAN  Franck  8R/04
7651  BANZET  Claude  8R/04
7651  BAZIREAU  Sylvain  8R/04
7651  BECKER  Thierry  8R/04
7651  BELZELGA  Frederic  8R/04
7651  BERNARD  Stéphane  8R/04
7651  BIGAUD  J-Noel  8R/04
7651  BOISNAY  Cédric  8R/04
7651  BOURSEUL  Anais  8R/04
7651  BURGAUD  Nelly  8R/04
7651  CADEAU  Sébastien  8R/04
7651  CERF  Yohan  8R/04
7651  CESILLA  Gérard  8R/04
7651  CHABE  Gregory  8R/04
7651  COCU  Sébastien  8R/04
7651  CORMIER  Vanessa  8R/04
7651  COUQUE  Benjamin  8R/04
7651  CRAVEIRO LOPES  Mickael  8R/04
7651  CREMADES  Patricia  8R/04
7651  DE SEZE  Guillaume  8R/04
7651  DECHAUX  Vincent  8R/04
7651  DELABY  Kevin  8R/04
7651  DELLA MARTIRE  Nicolas  8R/04
7651  DESCHACHT  Marine  8R/04
7651  ERAPA  Djerry  8R/04
7651  GODON  Christophe  8R/04
7651  GRAVURE  Alain  8R/04
7651  HARTUIT  J-Christophe  8R/04
7651  JULE   Yannick  8R/04
7651  JUSTEAU  Luce  8R/04
7651  KERMABON  Julien  8R/04
7651  KHAOUI  David  8R/04
7651  LE GOFF  Gilles  8R/04
7651  LEGRAND  Anne Sophie  8R/04
7651  LEMARCHAND  Nicolas  8R/04
7651  LEVERT  Steven  8R/04
7651  LOYER  Adrien  8R/04
7651  MACCARINELLI  Laurent  8R/04
7651  MAREQUIVOI  Brice  8R/04
7651  MARPLES  Trevor  8R/04
7651  MASSAL  Philippe  8R/04
7651  MASSE  J-Marie  8R/04
7651  MEHR  Xavier  8R/04
7651  MENARD  Christophe  8R/04
7651  MONOT  Frédéric  8R/04
7651  MOREIRA  Frederic  8R/04
7651  NEROT  Andre  8R/04
7651  OLIVEIRA  Filipe  8R/04
7651  PIOT  Romain  8R/04
7651  QUINCHARD  Jordan  8R/04
7651  RABALLAND  Rene  8R/04
7651  RAIMBERT  Jacques  8R/04
7651  RICHARD  Damien  8R/04
7651  ROMAIN  Benoit  8R/04
7651  ROUSSEAU  Mehdi  8R/04
7651  RUET   Thibault  8R/04
7651  SAUVAGE  Tanguy  8R/04
7651  SERBOLI   Laurent  8R/04
7651  SOUCHET  Gabriel  8R/04
7651  TOUBLANC  Romain  8R/04
7651  VACHON  Mélissa  8R/04
7651  VERON   Francis  8R/04
7651  VIT  Jerome  8R/04
7717  ABILY  Mael  8R/03
7717  ASGARALY  Stéphane  8R/03
7717  AUDARD  Thierry  8R/03
7717  AUGRINET   Dominique  8R/03
7717  BARDOUIL  Mickael  8R/03
7717  BENAS  Pierre Yves  8R/03
7717  BESOLI  Angelique  8R/03
7717  BESSON  Guillaume  8R/03
7717  BITEAU  Aurelien  8R/03
7717  BLANCHARD  Jerome  8R/03
7717  BOUCHER  Frederic  8R/03
7717  BOULANGER  Céline  8R/03
7717  BOUTHEON  Céline  8R/03
7717  BOUTIN  Bernard  8R/03
7717  BRETHOME  Olivia  8R/03
7717  CADIOU  Michel  8R/03
7717  CASIMIRO  Philippe  8R/03
7717  COUANON  Julien  8R/03
7717  DAUSSE  Philippe  8R/03
7717  DELPET  Raymond  8R/03
7717  DEMORY  Laurent  8R/03
7717  DERUELLE  Matthieu  8R/03
7717  DUARTE  Patrick  8R/03
7717  DURAND  Anthony  8R/03
7717  EASTHAN  Mike  8R/03
7717  EL MAMOUNI  Hamid  8R/03
7717  EVEN  Jean Luc  8R/03
7717  FALC'HER  Kevin  8R/03
7717  FEDY  Guillaume  8R/03
7717  FERRIER  Sebastien  8R/03
7717  FONSECA  Terry  8R/03
7717  GAUTREAU  Gerard  8R/03
7717  GERAULT&nb